[Revelation Online] Adrenaline

Cześć wszystkim, jesteśmy top 1 gildią w obrębie Rzeczypospolitej i Singapuru Semi-Hardcore z kilkoma hardcorowymi graczami. Jesteśmy paczką dobrych znajomych, która gra ze sobą od kilku lat, Przenosimy się głównie z gry ArcheAge, ale gramy też takie tytuły jaka Rust, CS:GO. Stawiamy na dobre PvP, dobrą zabawę i grube rajdy. Polska gildia zaprasza wszystkich polaków ^^

Zasady gildyjne:

  • obecności na ts oraz discordzie,
  • nie tolerujemy dramy,
  • nie prowokujemy, nie wyśmiewamy innych graczy na czatach ogólnodostępnych
  • dbamy o dobre imię gildii i dobrą zabawę
  • nie przeszkadzamy innym członkom gildii, sojusznikom w dobrej zabawie
  • nie obrażamy się nawzajem
  • problemy rozwiązujemy na priv lub za pośrednictwem oficera
  • na rajdzie dowodzi lider rajdu, komentarze i wtrącanie się nie będzie tolerowane, uwagi mile widziane po rajdzie

Oferujemy:

  • Doświadczenie z gry (nasi gracze zajmowali wysokie pozycje w rankingach PvP oraz gearu),
  • wspólne rajdy PvP oraz PvE

Cele:

  • dominacja na PvP, wojny gildyjne, treningi PvP
  • kontent PvE

Rekrutacja będzie póki co otwarta dla wszystkich. Okres próbny się będzie kończył 3 tygodnie po oficjalnym starcie gry w pełnej wersji, a potem 3 tygodnie od zrekrutowania. Chętni proszeni są o pisanie poniżej.

Rekrutujemy tylko polaków. Zakładamy możliwość zmiany profilu na international w przypadku małej ilości chętnych.

Grono Oficerskie:

  • Fenji
  • Archax
  • Leyla
  • Komarros

Można się z nami kontaktować w grze lub przez poniższe apki.

Nasz TS:

ts.thecoder.eu

Dołącz do nas na Discordzie:

discord-logowordmark-color

do_zobaczenia

Aktualnie rekrutacja tylko przez TS lub Discord. Zachęcam do Discorda, bo na TS nie zawsze oficer jest.

Poniżej pare filmików z tego jak się bawimy, jeden filmik po angielsku bo biliśmy się w alliance.

Pierwsza walka, nasz alliance vs Dragon K, 9Kohorta i Crown in Darkness:

Ostateczna walka, nasz alliance vs Rekt, Eclipse, Reso, Resurge:

Druga walka, nasz alliance vs Requiem, Aesir, Tianyu

Cała walka razem z naszym TS, wyciąłem sceny bez walki:

Top 1 wśród polskich gildii Semi-hardcore, w rankingu was nie widać, a zamek udało się zdobyć tylko naszej gildii (wraz z pomocą IX Kohorty) i to podczas trzech wojen. Więc proszę nie dodawać sobie tytułów na które nie zasługujecie.

Top 1 wśród polskich gildii Semi-hardcore, w rankingu was nie widać, a zamek udało się zdobyć tylko naszej gildii (wraz z pomocą IX Kohorty) i to podczas trzech wojen. Więc proszę nie dodawać sobie tytułów na które nie zasługujecie. 

Zdobyliśmy nawet 2 w naszym alliance. Niestety na nasz zamek wpadł mały zerg kiedy podbijaliśmy zamek dla Vendetty :P

A co do bycia top i najlepszym:

Mam tego więcej jak chcecie O_)O Najlepszy fragment Twojego screena to "killed enemies alone: 1", ja miałem 20, Archax miał ponad 50. Pozdro xD

Wiele gildii odpuściło tą trzecią wojnę gildyjną więc niektóre zamki były przejmowane przez kilkuosobowe gildie lub no-name. Udało Wam się jako jednej z tych gildii pod koniec coś zgarnąć, a w poprzednich wojnach nic nie zdobyliście :P Podobna sytuacja była z pierwszą, ludzie nie wiedzieli do końca jak to działa - ja raptem poszedłem w 4-ro osobowym party, które akurat było online, nie wiedząc do końca co to za event. Vendetta też tylko obczajała.

Zdobyliśmy nawet 2 w naszym alliance. Niestety na nasz zamek wpadł mały zerg kiedy podbijaliśmy zamek dla Vendetty 

 

A co do bycia top i najlepszym:


 

Mam tego więcej jak chcecie O_)O Najlepszy fragment Twojego screena to "killed enemies alone: 1", ja miałem 20, Archax miał ponad 50. Pozdro xD

 

Wiele gildii odpuściło tą drugą wojnę gildyjną więc niektóre zamki były przejmowane przez kilkuosobowe gildie lub no-name. Udało Wam się jako jednej z tych gildii pod koniec coś zgarnąć 

Omg a wy dalej swoje :D Możecie sobie mówić 'top1 pl semi-hc gildia'... co nie zmienia faktu, że bez Vendetty (gildia international hc) nic byście na tych siegach nie zrobili. Zresztą nie bez powodu nie macie żadnego zamku, tylko wszystkie bierze Vendetta. Zebraliście chociaż więcej niż 5 osób na to PvP, czy tak jak na cbt1 był problem? ;) Nasza 'no-name' gildia przynajmniej przejęła zamek dla siebie ;) No ale oczywiście jakaś wymówka musi być na swoją nieudolność. Na OBT też pójdziecie na serwer dla hardkorów, podłączycie się pod jakąś HC gildie żeby was wykerowali i będziecie sobie mówić jacy to nie jesteście super :D Zresztą, innego wyboru nie macie, bo żadna inna polska gildia nie chce mieć z wami nic wspólnego :)

Omg a wy dalej swoje  Możecie sobie mówić 'top1 pl semi-hc gildia'... co nie zmienia faktu, że bez Vendetty (gildia international hc) nic byście na tych siegach nie zrobili. Zresztą nie bez powodu nie macie żadnego zamku, tylko wszystkie bierze Vendetta. Zebraliście chociaż więcej niż 5 osób na to PvP, czy tak jak na cbt1 był problem?   Nasza 'no-name' gildia przynajmniej przejęła zamek dla siebie  No ale oczywiście jakaś wymówka musi być na swoją nieudolność. Na OBT też pójdziecie na serwer dla hardkorów, podłączycie się pod jakąś HC gildie żeby was wykerowali i będziecie sobie mówić jacy to nie jesteście super  Zresztą, innego wyboru nie macie, bo żadna inna polska gildia nie chce mieć z wami nic wspólnego 

W rajdzie było około 15 osób od nas. I nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ja dowodzę tymi rajdami i ja zarządzam kto co zajmuje. Mogliśmy zostać na tym zamku na północy i taki był początkowo plan, Vendetta miała nam pomóc bronić, ale uznałem, że zdążymy przejąć jeszcze jeden dla Vendetty. Zostawiłem niestety tylko 2 party do obrony, co się skończyło przejęciem przez inną gildie w ostatnich 3 minutach. Dbam o sojuszników i chciałem, żeby każdy miał swój zamek. Możesz sobie wytykać ile chcesz, za każdym razem nasza gildia się dobrze bawi kopiąc Was po jajcach.

A propos kopania po jajcach, masz tu co nasz top PvP robi z Wami:

I tak, zdaje sobie sprawę, że dyplomacja i sojusze w tej grze odgrywają kluczową rolę i jak widać robimy to lepiej. I bynajmniej, gdyby Wasz zachowanie było spoko, to nic byśmy do Was nie mieli, ale zaproszenie na TS, poinformowanie o swoim doświadczeniu z chińskiej wersji gry i że nic nie osiągniemy, chyba, że się pod Was podepniemy nie było zbyt miłe. Od tamtej pory uznaliśmy, że to MY nie chcemy mieć związku z tym dziwnym polskim sojuszem 4-5 gildi. Zróbcie jedną, to może faktycznie będziecie zagrożeniem.

No ale oczywiście jakaś wymówka musi być na swoją nieudolność. 

Rozumiem, że mam przekazać 9Kohorcie, że są nieudolni, bo Wam pomagali przejąć zamek, a sami nie przejęli?

@fenji

Zarządzasz, kto co zajmuje ale to Vendetta zaklepuje zamki, ok. Niestety, na rozmowie TSowej mnie nie było, więc może Ben się na ten temat wypowie ;)

Z kopaniem po jajcach bym się tak nie nosił, bo w CBT1 też tak pisaliście, a skończyło się do dla was bardzo boleśnie ;(

Możemy sobie pisać dalej ale nie zmienia to faktu, że na koniec CBT3 nie macie nic. Nie ma was na rankingu gildii i nie macie żadnego zamku ;( Może na OBT będzie lepiej! ;) Wystarczy znaleźć gildię HC i dalej tkwić w przekonaniu, że jest się najlepszą gildią ;)

Nie będę dodawał nic poza to co już napisałem i proszę osoby z gildii z którymi mamy jakiegoś rodzaju porozumienie też nie pisały w tym temacie. Prawda jest znana osobą które grały na CBT i tego nikt nie zmieni, a prędzej czy później wyjdzie na jaw. Nie mam zamiaru tonąć w tym bagnie.

Zarządzasz, kto co zajmuje ale to Vendetta zaklepuje zamki, ok. Niestety, na rozmowie TSowej mnie nie było, więc może Ben się na ten temat wypowie 

Co do zaklepywania zamków, 10 min przed końcem ADR miało ten zamek na północy o którym wspominałem w poprzednim poście. Mieliśmy go bronić, ale uznałem, że zajme też dla Vendetty jeden. Jeśli bardzo Cię boli fakt, że nie wrzucam screena z faktu, że wbrew temu co myślisz zajmowaliśmy zamki, na życzenie mogę go zrobić z nagrania.

Z kopaniem po jajcach bym się tak nie nosił, bo w CBT1 też tak pisaliście, a skończyło się do dla was bardzo boleśnie ;( 

Zgadzam się, na CBT1 byliście lepsi, bo wiedza z chińczyka faktycznie zapewniała headstart i tu nie mam się co spierać. Dokopaliście nam. My dopiero odkrywaliśmy grę i nie mieliśmy pojęcia o wielu aspektach gry, głównie związanych z craftem, gemowaniem itd. itemów. Za dużo wiedzy naraz, żeby od razu wszystko zrozumieć. Skąd się bierze Demonslayer, w którym sklepie co kupić i co warto kupić. Ludzie kupowali gemy PvP za demonslayery, wydawała ausgythy na fioletowy gear, no masa wpadek. Teraz to wygląda zupełnie inaczej i każdy nowy gracz przechodzi pełne przeszkolenie i może nas zbombardować pytaniami o wszystko :)

Możemy sobie pisać dalej ale nie zmienia to faktu, że na koniec CBT3 nie macie nic. Nie ma was na rankingu gildii i nie macie żadnego zamku ;( Może na OBT będzie lepiej!  Wystarczy znaleźć gildię HC i dalej tkwić w przekonaniu, że jest się najlepszą gildią 

To jest szczególnie zabawna wypowiedź, szczególnie, że to Wy burzyliście się, że CBT nie ma znaczenia, bo to tylko CBT O_)O

W rankingu głównym nas nie ma, bo po autodisbandzie gildii (serwery były up cały czas pomiędzy CBT, kiedy nie było dostępu, jak kasa kończyła się w gildii, to szedł autodisband) nie chciało nam się od nowa jej rozwijać. W rankingu eventu PvP pirackiego byliśmy wyżej, mieliśmy więcej osób w top gearze i robiliśmy ponad 100 killi na każdym clan warsie (praktycznie tyle samo co ta wielka gildia HC pod którą się podpinamy, bo jesteśmy słabi ), co dawało każdemu dodatkowe paczki, kto brał udział.

Nie będę dodawał nic poza to co już napisałem i proszę osoby z gildii z którymi mamy jakiegoś rodzaju porozumienie też nie pisały w tym temacie. Prawda jest znana osobą które grały na CBT i tego nikt nie zmieni, a prędzej czy później wyjdzie na jaw. Nie mam zamiaru tonąć w tym bagnie.

Cóż, wiem, że to zabrzmi prowokacyjnie, ale, zabierz swoją szanowną toksyczność do tematu Dragon K lub pokrewnych i przestań zaśmiecać nasz wątek. Nie wiem jak po takim łomocie można nadal uważać, że jest się lepszym, no po prostu nie wiem, ręce mi opadają. Chciałbym kiedyś usłyszeć nagranie z Waszego TS jak reagujecie na nasz łomot. "Spokojnie panowie, oni są lepsi, zabijają nas na strzała, ale za to nas jest więcej, dlatego to my jesteśmy bardziej w topce niż oni".

Może jakiś mod mógłby utworzyć temat "My guild is better than your" i tam będziemy się kłócić? Bo to później niefajnie wygląda w poście rekrutacyjnym takie coś :P

"Nic nie osiągniemy" O_)O

Btw z drugiego siega:

RctvwP9.png

i z trzeciego:

s44Llhr.png

i kille naszego healera na trzecim (aż 3x więcej niż pan "Jestem graczem pod mass pvp":

4yAa89C.png

Ale napina ostra :D Koniec koncow na oficjalu i tak wpadna niemcy, sypna groszem, a wam zostanie walka o tytul najjasniejszej gwiazdy dziewiedziesiatego piatego planu. Takie sa prawa F2P.

Ale napina ostra  Koniec koncow na oficjalu i tak wpadna niemcy, sypna groszem, a wam zostanie walka o tytul najjasniejszej gwiazdy dziewiedziesiatego piatego planu. Takie sa prawa F2P. 

W ArcheAge było podobnie, ale utrzymaliśmy tempo gearowania :P Damy rade, a już na pewno hardcorowa część gildii.

Co do spiny, ja generalnie raczej olałem tą polaczkową gildie już dawno, ale nieważne gdzie zrobimy post, oni włażą z buciorami i robią dramę w temacie, to samo było na oficjalnym RO, tak samo było na fb. Oba wyczyszczone po prośbie o interwencje modów. Odpisać muszę, bo to mój temat i nie mogę pozwolić aby nasza gildia źle wypadła :P Ja od ich tematów się trzymam z daleka, nawet ich nie czytałem i mam je gdzieś. Mentalności niektórych ludzi się niestety nie zmieni. Mają swoje tematy, mają cały dział RO, nie, przyjdą tu i sobie tylko wstydu narobią.

Aby post był treściwy, jako ciekawostkę dodam, że My.com ogłosił, że w przyszłym tygodniu zapowiedzą datę OBT. Zapraszam wszystkich chętnych do gry z nami na Discord lub TS3, będziemy jakoś przed startem OBT ustalać ostateczne grupy constant party i warto być już w gildii, żeby się załapać do jakiegoś teamu :) aktualnie jest 5 CP, z czego powinniśmy być w stanie ułożyć 7-8 z nieprzypisanych graczy jak dobrze pójdzie. Póki co jak ktoś jest chętny, testujemy bete For Honor, oraz sporadycznie pykamy w Lola, CSa i Paladins.

Jakby ktoś chciał potestować grę na jeszcze przed startem OBT, część z nas postanowiła pobawić się na rosyjskim serwerze zaczynającym się na literę A. Serdecznie zapraszam!

Co do OBT, najnowsze info jakie mam to:

"As soon as we're able to do so we'll be happy to share OBT dates with the community for now all I can say is keep an eye on our forums and website over the coming weeks for more information :)"

Tym razem zamiast w przyszłym tygodniu napisali w ciągu najbliższych tygodni, także możliwe, że data się niestety odsuwa :<

Kilka filmików z udziałem naszych graczy

SM:

https://www.youtube.com/watch?v=-qVXFE_xedM

Gunner:

https://www.youtube.com/watch?v=unbOrVuOczw&t

Zapraszamy do wspólnej gry już 27.02 lub 6.03.

Polska *kaszlu kaszlu* top 1 gildia, która nie powstała z dram ani nie ma dram wewnętrznych zaprasza!

Beta dla wszystkich już 6.03, a dla founder packów 27.02!

*kaszlu kaszlu* ^^

563.gif

powodzenia na OBT : )

Dzięki :D