Chcę wrócić do MMO, Jakie?

Gatunek: MMO / RPG
Sprzęt:

<p>
	Procesor: Intel Core  2 Duo CPU E7300 2.66GHz
</p>

<p>
	RAM: 4GB
</p>

<p>
	Karta: ATI Radeon HD 5670
</p>

<p>
	<br><strong>Cechy:</strong> Ogólnie akurat tak nie mam, chcę poprostu wrócić do starych czasów, kiedy to na chilku grałem w mmo, jakis fajny spokojny klimacik muzyczka itp. Jakie fajne mmo.
</p>

<p>
	- Zeby serwery puste nie były.
</p>

<p>
	- Grafika nawet spoko, ale zeby mi poszedl
</p>

<p>
	<strong>- Darmowe</strong>
</p>

<p>
	- Na chilku
</p>

<p>
	- Nie P2W
</p>

<p>
	- Klimacik
</p>

<p>
	<br><br><strong>Przypadły mi do gustu:</strong>
</p>

<p>
	 - Nostale, akurat kiedys duzo gralem, przestalem bo bardziej w inne gry grałem i że jeszcze w endgamie tez duzo farmic, trudzic sie trzeba. Ale zastanawiam się czy nie wrócić, fajny klimat lecz nie wiem jak z P2W i ludnością, możecie pisać co sądzicie
</p>

<p>
	 - 4Story, too była stara dobra gra, tu była gra na chilku i spoko grafika jak i ludzie. Lecz niestety tera juz prawie nikt nie gra i podobno tera w luj latwo z questami (auto)
</p>

<p>
	- Path of Exile, dobry klimat, dobra grafika, fajne farmienie. Kiedys tez duzo grałem i też się zastanawiam czy nie wrócić lecz narazie bardziej na nie jestem, nie mam ochoty na mroczny klimat narazie xd.
</p>

<p>
	- Blade&amp;Soul, grałem lecz szybko mi się znudziło, mechaniki też trzeba ogarniać itp.
</p>

<p>
	- Cabal, stary na prywatnym serwerze był spoko lecz teraz raczej już nie ma, zwłaszcza że Cabal2 mi laguje. No chyba że ktoś ma jakiś prywatny serwer do cabala do podawac<br><strong>Nie przypadły mi do gustu:</strong><br>
	- C9 za dużo nawalanie, niezbalansowane, szybko się znudziło i poprostu nie spodobało mi się
</p>

<p>
	- Metin 2, nie wiem nudne, i nie moje klimaty poprostu, nigdy za metinem nie przepadałem
</p>

<p>
	 
</p>

Aion odpada, bo cpu...

mhm ciezko

f2p=w wiekszosci p2w

GW-2? Chociaż nie mam pojęcia jakie mają wymagania, ale trudno o bardziej chillowe mmo. Na f2p można pograć a potem ewentualnie jak się spodoba, spokojnie sobie na dodatek i podstawkę zebrać.

WoW

Jak na chilku to spróbuj GW2, jak Ci się spodoba to dodatek. Jak chcesz dobrą grę to uzbieraj 40 zł na TESO, które daje pełną frajdę z rozgrywki od samego początku i nic nie stracisz jak wejdziesz na 2h dziennie, bo cały kontent jest dostępny od 1 poziomu.

Gatunek: MMO / RPG
Sprzęt:

<p>
	Procesor: Intel Core  2 Duo CPU E7300 2.66GHz
</p>

<p>
	RAM: 4GB
</p>

<p>
	Karta: ATI Radeon HD 5670
</p>

<p>
	<br><strong>Cechy:</strong> Ogólnie akurat tak nie mam, chcę poprostu wrócić do starych czasów, kiedy to na chilku grałem w mmo, jakis fajny spokojny klimacik muzyczka itp. Jakie fajne mmo.
</p>

<p>
	- Zeby serwery puste nie były.
</p>

<p>
	- Grafika nawet spoko, ale zeby mi poszedl
</p>

<p>
	<strong>- Darmowe</strong>
</p>

<p>
	- Na chilku
</p>

<p>
	- Nie P2W
</p>

<p>
	- Klimacik
</p>

<p>
	<br><br><strong>Przypadły mi do gustu:</strong>
</p>

<p>
	 - Nostale, akurat kiedys duzo gralem, przestalem bo bardziej w inne gry grałem i że jeszcze w endgamie tez duzo farmic, trudzic sie trzeba. Ale zastanawiam się czy nie wrócić, fajny klimat lecz nie wiem jak z P2W i ludnością, możecie pisać co sądzicie
</p>

<p>
	 - 4Story, too była stara dobra gra, tu była gra na chilku i spoko grafika jak i ludzie. Lecz niestety tera juz prawie nikt nie gra i podobno tera w luj latwo z questami (auto)
</p>

<p>
	- Path of Exile, dobry klimat, dobra grafika, fajne farmienie. Kiedys tez duzo grałem i też się zastanawiam czy nie wrócić lecz narazie bardziej na nie jestem, nie mam ochoty na mroczny klimat narazie xd.
</p>

<p>
	- Blade&amp;Soul, grałem lecz szybko mi się znudziło, mechaniki też trzeba ogarniać itp.
</p>

<p>
	- Cabal, stary na prywatnym serwerze był spoko lecz teraz raczej już nie ma, zwłaszcza że Cabal2 mi laguje. No chyba że ktoś ma jakiś prywatny serwer do cabala do podawac<br><strong>Nie przypadły mi do gustu:</strong><br>
	- C9 za dużo nawalanie, niezbalansowane, szybko się znudziło i poprostu nie spodobało mi się
</p>

<p>
	- Metin 2, nie wiem nudne, i nie moje klimaty poprostu, nigdy za metinem nie przepadałem
</p>

<p>
	 
</p>