[Revelation Online] Clear Mind Gaming | Semi-Hardcore PvX | Server: Moonsea

01v65Bu.png

Szanowni Państwo,

Clear Mind Gaming pragnie zaprosić Was w swoje szeregi na serwerze Moonsea. Jesteśmy gildią, która za swój priorytet obiera dobro graczy. Oferujemy możliwość rozwoju w doświadczonym, zgranym i przede wszystkim otwartym na Twoje potrzeby zespole.

Poszukujemy:
- osób lubiących dobrą atmosferę w gildii,
- traktujących gry jako podwórko do zawierania nowych znajomości,
- szanujących zarówno swój czas jak i pozostałych,
- pragnących stale progresować, tak byśmy sprawnie dobrnęli do end-gamowego content’u,
- cierpliwych, pewne rzeczy wymagają czasu i tym właśnie różnimy się od gildii hardcorowych – z którymi nie rywalizujemy, a staramy się zaprzyjaźnić, współpracować i korzystać z przetartych przez nich szlaków.

Oferujemy:
- dołączenie do graczy zauroczonych Revelation – planujemy długą i owocną współpracę – wielu z nas grało już na chińskich serwerach i nie zamierza porzucić gry przez wiele lat, ciesząc się wszystkimi aspektami gry,
- swobodę działania - dajemy Ci możliwość wyboru, czym chcesz się w danej chwili zajmować,
- pomoc w realizacji celów, które obrałeś sobie w grze,
- możliwość dołączenia z grupą swoich znajomych, a nawet możliwość stworzenia własnego CP,
- ważne dla gildii sprawy omawiane są w gronie


Proste wymagania oraz informacje:
- obecność na TeamSpeak’u

- minimalny level - 45
- korzystamy z Discord’a jako forum (bo jest to super nowoczesne )
- wiek – 18+ (jeżeli jesteś dojrzały i spełniasz pozostałe warunki to kwestia do uzgodnienia)
- wysoka kultura osobista – przeklinanie dozwolone za zgodą innych osób obecnych na kanale.

Skontaktować możesz się z nami poprzez:

TS3 – dot-clan.pl

Discord - https://discord.gg/hG5Z6wU

W grze: Azuka, Kosiauke, Ares, Dhelia, Genji

Polak polakowi polakiem?

Kolejna gildia? Jak chcecie cos znaczyc w PvP, to nie latwiej byloby zagrac w jednej porzadnej grupie?

Ty nie byles przypadkiem z @Kosiauke w gildii?

Polak polakowi polakiem?

Kolejna gildia? Jak chcecie cos znaczyc w PvP, to nie latwiej byloby zagrac w jednej porzadnej grupie?

Nie da się połączyć róznych pogladow na styl grania w jednej gildii. Tyle opinii ile ludzi. Mamy wlasne spojrzenie na gildię które jest inne niz u istniejących gildii.

I dlaczego niby Polak polakowi polakiem? Bo nie rozumiem zaczepki.

Ooo były człowiek Dragon Kings czyżby rozłam i własna gildia ,tak kameralnie? :)

,tak kameralnie?

Jeśli ponad 20 bardzo aktywnych osób mozna uznac za kameralne towarzystwo to tak. :D

Oficerze porządkowy ghoulas życzę powodzenia w twojej nowej gildii, i życzę powodzenia w osiągnięciu sukcesu.

Fiu fiu sami oficerowie Dragon Kings. Oj te legendarne polskie dramy i budowanie klanu na nich(niestety byłem jej świadkiem). Kto jest liderem i kiedy będziecię chcieli go zmienić, a jak nie to zmienicie klan?

Tak czy inaczej powodzenia, oby wam się dobrze grało. Mam nadzieję tylko że nie skupicie się na rozbiciu polskiego community.

Mam nadzieję tylko że nie skupicie się na rozbiciu polskiego community.

Topkek

1jjl9y.jpg

Tak czy inaczej powodzenia, oby wam się dobrze grało. Mam nadzieję tylko że nie skupicie się na rozbiciu polskiego community.

Dzieki wielkie. Nie masz się o co martwić skupimy się na budowaniu zdrowej społecznosci revelation, nie tylko polskiej.

Oficerze porządkowy ghoulas życzę powodzenia w twojej nowej gildii, i życzę powodzenia w osiągnięciu sukcesu.

Porządek musi być ;) Wam życzę także samych sukcesów.

Będzie dobrze, pandy łaaaapki do góry. o/

tumblr_m54amogjdi1r09vgp.gif

Zawsze chciałem gdzieś wstawić taki obrazek. Skoro już wiadomo kiedy OBT to myślę, że jak najbardziej odpowiada.
Powodzenia w prowadzeniu gildii. ^^,

A teraz się przyznawać kto zarezerwował nick z Animuu i będzie sprzedawał za hajs? :)

Ja zarezerwowałam nick swojego legendarnego poksa i jestem szczęśliwa. :D

Topkek

Więcej niż jedno community? Oczywiście, że są ruskie/francuskie/niemieckie itp.

Top kek.

Więcej niż jedno community? Oczywiście, że są ruskie/francuskie/niemieckie itp.  

Top kek.

Chyba chodziło o polskie community.

top kek

Chyba chodziło o polskie community. 

Nieważne jakie. Może być nawet indonezyjsko-niemiecko-polskie :P

I gdzie ten Twój top kek, bo nie widze?

Wszystkim dziękuje za utrzymywanie tematu na topce. Polecam sie na przyszłość.

Zapraszamy do wspólnego grania juz 27 lutego. Ruszamy pełną parą i humorem.

make-love-not-war.jpg

Serwer wybrany: MOONSEA

Pff Moonsea bez wielorybka to nie Moonsea

Polak polakowi polakiem?

Kolejna gildia? Jak chcecie cos znaczyc w PvP, to nie latwiej byloby zagrac w jednej porzadnej grupie?

Ty nie byles przypadkiem z @Kosiauke w gildii?

No był i w sumie dalej jest ;)

No był i w sumie dalej jest 

Lubie obracać się w doborowym towarzystwie ;)