Coś prostego

Szukam prostego przyjemnego mmorpg.

Naprawdę jestem zmęczony tymi 20 questami naraz . Zmęczony obliczaniem co który item jest wart a który to crap gdy wbiłem ledwo 5 lvl.

Coś prostego , zabij x i pogadaj . Tylko nie 2000 Tyśniccy dużych kwiatków jak w silkroad.

Czego co ma prosty system ekwipunku i upg'dowania go .Coś jak tibia czy mu online . Plate armor to plate armor i wiadomo od zaraz czym jest i ile wart . Czy daybreak +7+s .
Ojjj gdy dropi mi jakiś "Immortal Sword of Golden Dragon Imperatol Suprim +3+200+Awesome" na drugim lewelu to mi odbija.

Jest coś na tyle prostego ,ale nie morderczo nudnego i cukierkowego ? Króliczków ,świnek outfitów i małych dziewczynek z 5 metrowymi młotami czy kosami też nie znoszę ,gorzej nie mogę nawet na te skośne wybryki patrzeć .

Podsumowując ,proste ,nie cukierkowe i nie nudne . Wiem żądam wiele ,ale muszę być zachłanny z moimi ambicjami :oCzy jest gra mająca te kryteria ?

Ktoś by napisał ,że zawsze mogę zagrać w gry które wymieniłem ,ale !

Tibia to cień przeszłości i historia. Niech tak zostanie .

Silkroad - spoko ,ale nigdy nie przekroczę 60poziomu ponieważ nie dam rady z tymi questami . Za stary jestem na siedzenie przy spocie i zabijanie tych samych mobów po 12h i nie mam czasu .

Mu - mu jak mu . umarło kiedy zrobiło się p2win i to mocno . Moja ulubiona gra ,ale gardziłem k2 i jeszcze bardziej gardzę webzen na chwilę obecną .
To jak będzie :)?

gw2, eso proste, casual non p2w

GW 2 Zdecydowanie, system questowy jest genialny idziesz przed siebie i robisz eventy, jak na razie mam długa długa przerwe z powodu że end game mi nie przypasował do gustu i nowy dodatek ale jak jeszcze w to nie grałeś to na co czekasz za darmo lepszego mmo nie znajdziesz moim zdaniem :D

GW 2 Zdecydowanie, system questowy jest genialny idziesz przed siebie i robisz eventy, jak na razie mam długa długa przerwe z powodu że end game mi nie przypasował do gustu i nowy dodatek ale jak jeszcze w to nie grałeś to na co czekasz za darmo lepszego mmo nie znajdziesz moim zdaniem 

Nie, moze pograc realnie tam dobic postac z ograniczeniami do 80 na podstawce i jak nie odpadnie to wtedy trzeba kupic dodatek nie wiem ale to nie duzy koszt, wszystko z cash shopu - 90% to kosmetyki kupi za golda w grze.

Chłopak szuka prostego mmo gdzie nie będzie sie glowil z podbijaniem itemow m.in. Zanim na endgamie ogarnie upgrade ascended itemow itp to myślę że mu się odechce.

No ja bardziej casualowego mmo od gw 2 nie znam

Metin 2 xD

yo yo grałem w GW2 :D dobiłem 62 norda rogala na dwa pistolety . Fajnie wszystko spoko ,ale tysiące materiałów do craft'u mnie przytłaczało kompletnie ,nawet jednego przedmiotu nie zrobiłem . Zacząłem kombinować i zanim wyszedłem z jednej lokacji musiałem dobić 100% . Każdy quest , każdy element mapy i każdy punkty widowiskowy musiałem mieć odblokowany . Taki to już mam zboczenie . Muszę mieć wszystko ogarnie i się zniechęciłem :|
Nadmienię ,gdy grałem 1raz w morrowinda to zanim wystartowałem robiłem postać przez 4 godziny xD

Ja muszę pograć w coś naprawdę prostego ,bo moje przyzwyczajania mnie zniszczą psychicznie :o
Coś jak mu online +1 jak wbijesz blessika i bajka :D

Nie jestem casualem ,bardziej hardcore achievementer . Dlatego szukam czegoś co mnie zaspokoi ,a nie zniszczy :P

Szukam prostego przyjemnego mmorpg.

Naprawdę jestem zmęczony tymi 20 questami naraz . Zmęczony obliczaniem co który item jest wart a który to crap gdy wbiłem ledwo 5 lvl.

Coś prostego , zabij x i pogadaj . Tylko nie 2000 Tyśniccy dużych kwiatków jak w silkroad.

Czego co ma prosty system ekwipunku i upg'dowania go .Coś jak tibia czy mu online . Plate armor to plate armor i wiadomo od zaraz czym jest i ile wart . Czy daybreak +7+s .
Ojjj gdy dropi mi jakiś "Immortal Sword of Golden Dragon Imperatol Suprim +3+200+Awesome" na drugim lewelu to mi odbija.

Jest coś na tyle prostego ,ale nie morderczo nudnego i cukierkowego ? Króliczków ,świnek outfitów i małych dziewczynek z 5 metrowymi młotami czy kosami też nie znoszę ,gorzej nie mogę nawet na te skośne wybryki patrzeć .

Podsumowując ,proste ,nie cukierkowe i nie nudne . Wiem żądam wiele ,ale muszę być zachłanny z moimi ambicjami :oCzy jest gra mająca te kryteria ?

Ktoś by napisał ,że zawsze mogę zagrać w gry które wymieniłem ,ale !

Tibia to cień przeszłości i historia. Niech tak zostanie .

Silkroad - spoko ,ale nigdy nie przekroczę 60poziomu ponieważ nie dam rady z tymi questami . Za stary jestem na siedzenie przy spocie i zabijanie tych samych mobów po 12h i nie mam czasu .

Mu - mu jak mu . umarło kiedy zrobiło się p2win i to mocno . Moja ulubiona gra ,ale gardziłem k2 i jeszcze bardziej gardzę webzen na chwilę obecną .
To jak będzie :)?