Ustawienia fabryczne

A więc tak, jestem posiadaczem laptopa Lenovo z51, jak w temacie chcę cofnąć laptop do ustawień fabrycznych, stanąłem w momencie, kiedy to jestem pytany czy chce usunąć wszystkie pliki na wszystkich dyskach czy tylko na tym dysku z Windowsem, pytanie do was czy jak wybiąrę która kolwiek z tych opcji, to czy nie zostanie jednocześnie usunięty cały Windows?!

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Nie, Windows nie zostanie usunięty.

Rozumiem że jeśli następnie wybiorę całkowicie dysk, Windows również nie zostanie naruszone, dodam iż druga opcja to: usuń tylko moje pliki (użyj tej opcji, jeśli zatrzymujesz komputer), dodam również iż na kompie nie nic wartościowego co bym chciał zachować.

Ostatnio używałem opcji czyszczenia całego dysku i nic się z Windowsem nie stało.

Świetna wiadomość, bo na ten moment laptop jest niemal że nie do użytku, dziękuję bardzo za pomoc. :)

I kolejne pytanie, na koniec przywracania systemu do ustawień fabrycznych, wyskoczył komunikat, że nie wszystkie pliki zostały usunięte, czy są to pliki które spowodują że laptop dalej będzie chodził jakby chciał a nie mógł, czy może są to pliki niezbędne do prawidłowego działania laptopa?

Nie przekonasz się jak nie sprawdzisz sam jak działa system. Ale raczej są to pliki, które są potrzebne. Mogło Ci nie usunąć sterowników, vcredistów czy jakiegoś directa.

Sprawdzone, faktycznie są to niezbędne pliki, a laptop chodzi jak marzenie, teraz mogę się w pełni cieszyć PoE. *.*

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi. :-*

W recovery powinna być opcja przywrócenia ustawień systemowych wyłącznie na partycji (os) z system operacyjnym. Dane na innych partycjach powinny zostać zachowane razem z wirusami jeśli są. Tak czy inaczej rejestr zostanie wyczyszczony i programy znajdujące się na pozostałych partycjach nie powinny działać.

Kolejna opcja czyści cały dysk twardy. Wiem że była jeszcze jedna możliwość, ale nie pamiętam jaka. Zawsze można wpisać w youtube recovery i wszystko jest pokazane i wytłumaczone

A więc tak, jestem posiadaczem laptopa Lenovo z51, jak w temacie chcę cofnąć laptop do ustawień fabrycznych, stanąłem w momencie, kiedy to jestem pytany czy chce usunąć wszystkie pliki na wszystkich dyskach czy tylko na tym dysku z Windowsem, pytanie do was czy jak wybiąrę która kolwiek z tych opcji, to czy nie zostanie jednocześnie usunięty cały Windows?!

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.