Obecna sytuacja gry

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda obecna sytuacja w tej zacnej grze. Czy serwery są odpowiednio zaludnione i czy da się spotkać jakąś polską gildię? Od niektórych osób słyszałem, że gra umiera, ale przeglądając oficjalne forum gry mam odmienne zdanie. Mógłby ktoś z grających powiedzieć jak to z tym wszystkim jest?

Serwerom nic nie dolega. Graczy jest sporo, niektóre mapy wymagają 2-3 dodatkowych kanałów, by pomieścić graczy (dzięki czemu nie ma przeludnienia podczas questowania, a wciąż ciągle na kogoś trafiasz).

Niemal na każdym serwerze jest jakaś polska gildia - poszukaj na forum, na pewno coś znajdziesz.

Jedynym "ale" dla mnie jest konieczność utrzymywania miesięcznej subskrypcji na maksymalnym poziomie. Bez tego nie zdobywasz CXP, który stanowi esencję obecnego endgame (daje skrzyni z przedmiotami z najwyższego tier'a). Osobiście uważam to za niezbyt fajny ruch, ale kto co lubi. Ogólnie główne głosy bredzące o tym, że gra umiera to głosy dotyczące RNG w zdobywaniu przedmiotów dzięki CXP. Wcześniej z tokenami, wybieraliśmy co potrzebowaliśmy, teraz otwiera się skrzynki, z których mogą wypaść dublety. Jasne, można je zamienić na CXP i szybciej dostać kolejną skrzynkę, ale wciąż jest szansa, że znów nam wypadnie to samo czego nie potrzebujemy.

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda obecna sytuacja w tej zacnej grze. Czy serwery są odpowiednio zaludnione i czy da się spotkać jakąś polską gildię? Od niektórych osób słyszałem, że gra umiera, ale przeglądając oficjalne forum gry mam odmienne zdanie. Mógłby ktoś z grających powiedzieć jak to z tym wszystkim jest?