Jak z tym Revelation

Witam. Widze duze hype na tą gre. pogralem troche na ruskim doslownie 1h i tak sobie mysle skd ten hype? w prawdzie mam lapka procek i3 6gm ram karta 2gb i niby jakos sobie ustawilem nawet na najnizesze na tej wersji RU ale i tak te ruchy postaci itp to takie drewno ;o. nwm moze zle cos ustawilem bo nie znam rosyjskiego ale chyba z optymalizacja to tam slabo chyba ze ta gra po prostu tak wyglada.

jak u was ma sie ta cbt i opb na RU czy waszym zdaniem tez te postacie chodza jak by z kolkiem w tylku? dziwi mnie to bo np. w tere gram na NORMAL a tu "niby" na najslabszych ust gra wyglada jak gry z 2002roku.

Procek Intel Core i3 4005U 1.7

6 gm ram

dysk 1 tb

windows 10

karta 2gb

nie ma tragedi a gra wyglada jak Aion dla biednych....

Moze to przez to ze gralem na wersji RU i nie moglem sie polapac w ustawieniach ? czy po prostu ta gra ma grafike z 2k12 ale jest bogata w kontent ?

Jeśli zalezy ci tylko na grafice, to troche kiepski komputer, szczególnie procesor niedomaga i gra moze przycinać. Całkiem możliwe że zjechałeś z ustawieniami na sam dół i dlatego wydaje sie ze gra ma kiepską grafikę.

Raczej nie powiedział bym że grafika z 2012 roku była kiepska (Blade and Soul był wydany w tym roku) więc posiadanie grafiki z 2k12 nie uważam za coś złego :D

Gra oferuje bardzo dobra optymalizacje jesli na AMD PhenomII 1055 i radeonie HD7770 mam stabilne 40fps na średnich ustawieniach i daje rade walczyć w oblężeniach bez pokazu slajdów. Co prawda mam 12GB ramu ale gra nie zużywa go aż tak mocno i całość leży na SSD. Może tu jest różnica laptopy zwykle mają montowane bardzo wolne dyski 5400rpm co wpływa znacznie na wydajność szczególnie jak trzeba dogrywac tekstury.

Po pierwsze jeżeli oceniasz grę po gafice czy animacji to nie mamy o czym gadać. Po drugie grafika to kwestia gustu według mnie (jako wieloletni gracz Aion'a) grafika jest ogólnie lepsza niż w Aion'ie. Ale pod względem stylistycznym gorsza. Wolę typowe fantasy jak w Aion'ie niż chińskie klimaty z RO, ale przecież nie o to chodzi. TĄ DZIWNĄ ANIMACJE BIEGANIA MOŻNA WYŁĄCZYĆ. Ogólnie gra jest jak na te czasy skupiona bardzo na PvP. Jeżeli szukasz tego czego już dzisiaj ciężko spotkać tzn. PK, Open PvP to ta gra to ma. Tyle w temacie.

A gdzie Ty ten hype widzisz? :P Jak dla mnie jest wręcz przeciwnie, żadnego hype'u nie ma, a to, że jakaś gildia się zareklamuje albo Góró napisze newsa raz na ruski rok to nie znaczy, że jest hype na RO. Powiedziałbym nawet, że na tym forum jest hate a nie hype hehe

Podobnie reddit czy mmorpgcom. Osobiście nie wiem czy słusznie ta gra jest tak niedoceniana czy może rzeczywiście jest totalnym crapem, ale ja szanse jej dam i chociaż ten 49 wbiję bo z tego co widzę to content ma ogromny, a czy to wszystko jest dobrze zrealizowane bedę wstanie ocenić dopiero jak pogram ;)

Ps. Możliwe, że gra sama dostosowała ustawienia graficzne do "możliwości" Twojego "potwora" :P

Tak, ta gra ma średnią grafikę ale oprawa i stylistyka sprawia wrażenie jeszcze gorszej. A animacje są drewniane i żaden komp Ci w tym nie pomoże. Ogólnie gra jest raczej podłożem do hejtu niż hype'u. Niby coś tam się zaczyna na wysokich levelach dziać ale jeżeli nie podoba ci się grafika to będziesz się męczył. Gadanie, że oprawa graficzna jest nie ważna ma dwa podłoża. Raz, w większości faktycznie jest nie ważna ale też nie razi w żaden sposób, nie zwracasz na nią większej uwagi. Dwa, ma znaczenie bo jeżeli od samego początku rzygasz widząc swoją postać to na 60lvl dalej będziesz rzygał a chyba nie o to chodzi w grach.

Ilu ludzi, tyle opinii. Nie ma sensu spierać się o wady i zalety gry bo ten temat od tego nie jest.

Jedno jest pewne, jeśli ktoś mówi, ze grafika jest brzydka to zwyczajnie kłamie albo ma za słaby sprzęt. Może się komuś nie podobać bo jest specyficznie "chińska", nie jest to też unreal engine, ale zdecydowanie nie jest brzydka.

Ja mam dobry sprzęt, a twierdzę, że grafika jest brzydka, więc Twój pogląd został właśnie obalony. Przy czym mówiąc o brzydkiej grafice, mam na myśli modele postaci, bo same lokacje są według mnie w porządku. I moim zdaniem twórcy zamiast skupiać się na pogodzie i detalach otoczenia, powinni popracować właśnie nad wyglądem postaci i ich fizyką. Wtedy ta gra mogłaby być jedną z ładniejszych. Obecnie pod względem prezentacji postaci stoi daleko za Blade & Soul czy nawet Aionem z 2008 roku. Są produkcje, w których grafika nie odgrywa tak dużej roli i człowiek nadal może czerpać z nich przyjemność (np. w grach MOBA), ale wysokobudżetowe MMO powinno się raczej wstydzić (bo nie można powiedzieć, że twórców nie było stać na dobrych animatorów).

Dzisiaj masz pelno mmo, ktore byly robione pod poziom gier p2p I Sa f2p.

Ro to typowa gra, ktora byla od razu robiona pod f2p...

Nie ma co aiona np. Z tym porownywac, to taka gra Na poziomie mhm... Dekarona?

Chinski crap I sie szybko ludzie znudza, grafika to Na 2010 nie 17'.

Anyway, chcesz to pograj - Nic innego nie wychodzi a bless to crap, ale to nie jest gra wymiaru aiona, wildstara, bdo, lotro I innych.

To gra wymiaru dekarona, I innych f2p. A ten quest tracker w ro to jak jakas nisko budzetowa produkcja Na przegladarke z csem, spacia gaming a lvl leci raz dwa..

Zaraz sie ktos doczepi, ze mozesz nie korzystac, ale zadaj sobie pytanie jak taki crap jest wbudowany to co z reszta? Questy Sa tak tepe a prxewijasz je spacja, daily Q tak samo...

Nie ma to szans Na eu/na rynku.

A to wasze mass pvp... Zobacz Na yt jak to wyglada tragedia.

Ta gra nie może być większym rozczarowaniem niż BDO szczególnie pod względem graficznym więc kupuje packa i widzimy się 27 ;)

Quaku, ale to jest wysokobudżetowa produkcja, na którą poszły dziesiątki milionów. A wygląda, jakby była tworzona przez początkujące studio, które ma siedzibę w garażu.

Hype na grę nie ma i nie było, sporo ludzi będzie grac bo RO ma wiele do zaoferowania.

sciagam od ruskich zeby zobaczyc czy jest sens pakowac w foundera na headstart, bo jest tyle popieprzonych opinii o tej grze, że głowa mała. Wbiłem na temat o RO myśle, coś się dowiem, a tu nie ma opinii tylko jeden na drugiego napierdala, że gra jest dobra, ze wbij milionowy lvl, ze znajdz gildie itp :D sam osobiscie nie wiem co o tym myslec, bo duzo ludzi mowi ze gra nie przekonuje na poczatkowych lvl a inni ze musisz znalezc gildie zeby Ci sie gra spodobala, dam tu przyklad wowa w ktorym tez musisz miec gildie zeby w ogole cos ogarniac w tej grze i zdobyc jakis sprzet a mimo wszystko jak wlaczam kreator postaci po 10 latach od wyjscia to dalej mnie do tej gry ciągnie, tu sciagne ten ruski szajs, zobacze czy mi sie spodoba. Mowicie nie patrzcie na grafike, nie patrzcie na animacje itp itd, ale jak ma czlowiek na to nie patrzec, jak gral w dobre gry i nagle ma cofac sie do gorszych. Ja gry nie oceniam bo nie gralem, ale mam tak wyrobiona dziwna opinie po tych wszystkich hejtach ze juz nie wiem co mam myslec

sciagam od ruskich zeby zobaczyc czy jest sens pakowac w foundera na headstart, bo jest tyle popieprzonych opinii o tej grze, że głowa mała. Wbiłem na temat o RO myśle, coś się dowiem, a tu nie ma opinii tylko jeden na drugiego napierdala, że gra jest dobra, ze wbij milionowy lvl, ze znajdz gildie itp  sam osobiscie nie wiem co o tym myslec, bo duzo ludzi mowi ze gra nie przekonuje na poczatkowych lvl a inni ze musisz znalezc gildie zeby Ci sie gra spodobala, dam tu przyklad wowa w ktorym tez musisz miec gildie zeby w ogole cos ogarniac w tej grze i zdobyc jakis sprzet a mimo wszystko jak wlaczam kreator postaci po 10 latach od wyjscia to dalej mnie do tej gry ciągnie, tu sciagne ten ruski szajs, zobacze czy mi sie spodoba. Mowicie nie patrzcie na grafike, nie patrzcie na animacje itp itd, ale jak ma czlowiek na to nie patrzec, jak gral w dobre gry i nagle ma cofac sie do gorszych. Ja gry nie oceniam bo nie gralem, ale mam tak wyrobiona dziwna opinie po tych wszystkich hejtach ze juz nie wiem co mam myslec

Dobra decyzja, najlepiej samemu przetestować. Przy każdej grze tak jest - ile ludzi, tyle opinii ;) Jak chcesz podpytać o jakieś szczegóły ludzi, którzy grali w RO od chińczyka to wbij tutaj ;)

haha :D no i tak jak myślałem hejterzy juz się zlecieli. :D Na tym forum wystarczy napisać w temacie dwa słowa: Revelation Online, i już wiesz kto się pojawi :P Normalnie działa to na niektórych jak lep na muchy. Dalibyście już sobie spokój, zwłaszcza Ty Blah.. Czy ja wchodzę na forum o ff ix i piszę, że ta Twoja gra ma strasznie drewniane animacje postaci(a ma), czy że grafika jest raczej mierna(tak, jest)? Nie, nie robię tego bo pograłem w finala jedynie kilka dni, a i tak więcej niż Ty w Revelation, i wiem, że moje doświadczenie z tej gry nie jest wystarczające żeby wystawiać jej jakieś krzywdzące opinie, zniechęcające innych graczy do rozpoczęcia gry. Więc przestań być trolem? :)

Większość tego co padło w tematach o Revelation Online wychodziło spod klawiatury osób które nawet w grę nie grały, a jeśli już to kilka minut. Ale taka mentalność typowego polaka, usłyszy coś i dalej powtarza jak reszta baranów.

Polecam samemu grę przetestować, zwłaszcza, że jest f2p. Jednocześnie odradzam inwestowanie w founder's pack - jeśli rzeczywiście z tej gry nic nie wyjdzie to będzie to wina my.com, a nie samej gry która ma bardzo dużo do zaoferowania.

Adi, moja wypowiedź w tym temacie była odpowiedzią na ten fragment Twojego postu, tylko i wyłącznie. Wykazałam zwyczajnie, że jest on nieprawdziwy:

Jedno jest pewne, jeśli ktoś mówi, ze grafika jest brzydka to zwyczajnie kłamie albo ma za słaby sprzęt. Może się komuś nie podobać bo jest specyficznie “chińska”, nie jest to też unreal engine, ale zdecydowanie nie jest brzydka.

No Adi ma za to wiele do powiedzenia. Jeśli chodzi o animacje to nawet w ff są lepsze niż w revelation (płynne, nie blokują się wzajemnie, no i postać chodzi jak człowiek a nie pokraka z porażeniem mózgowym). Grałem wystarczająco długo na rusku by wypowiedzieć się na temat grafiki. Jest źle. Do tego pełno cukierkowości, pluszaczki, kotki, dziewczynki. Nie nazwałbym tego chińskim czy azjatyckim klimatem a bardziej teletubisiowym by nie powiedzieć po prostu dziecinnym. Jak komuś odpowiada może spróbować ale jeżeli kogoś to razi to przynajmniej wie, że szkoda tracić czas.

Jak chcesz to możesz sobie wejść na forum ffxiv i sobie popisać ale tam jest trochę bardziej dojrzałe community więc nie zrobisz na nikim wrażenia a najprawdopodobniej nikt Cię nawet nie zauważy.

Ta gra nie może być większym rozczarowaniem niż BDO szczególnie pod względem graficznym więc kupuje packa i widzimy się 27 

Ty tak na serio czy downa masz :D ? To, że tutaj guru cisnoł po BDO to nie znaczy, że tak jest tym bardziej, że gdy BDO było na przecenie za 20zł to nagle wiele osób zmieniło opinie i już im się ta gra podobała jakby dali F2P to już w ogóle 90% komentarzy byłby o tym, że ta gra jest akutlanie najlepsza na rynku f2p

No popatrz Nadir, Ciebie i Twoje wyssane z palca opinie wszyscy mają gdzieś a i tak na siłę produkujesz się w tematach o RO powtarzając w kółko to samo jak zacięta płyta. Czyżby to "bardziej dojrzałe community " Cię nie zauważyło, że musisz dowartościować się wypisując bzdury i prowokując innych. Patrząc na Twoje posty to nawet się nie dziwię. I jeśli to community jest tak "dojrzałe" jak Ty to ja podziękuję.

Ty tak na serio czy downa masz  ? To, że tutaj guru cisnoł po BDO to nie znaczy, że tak jest tym bardziej, że gdy BDO było na przecenie za 20zł to nagle wiele osób zmieniło opinie i już im się ta gra podobała jakby dali F2P to już w ogóle 90% komentarzy byłby o tym, że ta gra jest akutlanie najlepsza na rynku f2p

Co ty mi z jakąś przecena wylatujesz? Wracaj do metka lepiej. Grafa, texture pop-in jest tak tragiczny, że zmienia BDO w niegrywalne gówno. Najgorsze 100 zł wydane w moim życiu.

Co ty mi z jakąś przecena wylatujesz? Wracaj do metka lepiej. Grafa, texture pop-in jest tak tragiczny, że zmienia BDO w niegrywalne gówno. Najgorsze 100 zł wydane w moim życiu.

:D TY Chyba sobie kpisz