Słuchawki BEZPRZEWODOWE only

Witam.
Poszukuje dobrych słuchawek bezprzewodowych.
Aktualnie posiadam
Blue yeti + Cal!
HyperX Cloud 1 + SB Omni 5.1 Surround


Ale niekiedy potrzebuje usiasc dalej albo pograc na ps4 i wk***ia mnie kabel albo fakt ze nie moge w ogole usiasc nieco dalej.
W kazdym razie szukam sluchawek wireless
Preferowane z mikrofonem ale zdaje sobie sprawe ze raczej bedzie ciezko.
Najchetniej takie ktore dzialaja albo po WIFI 2,4/5ghz
Albo bluetooth. Radiowe odpadaja.
Nie mam miejsca aby postawic wielki nadajnik wole maly gwizdek do kompa podlaczyc czy ps4 i grac..
Myslalem o Razer Manowar lub Logitech g933 ale ponoć posysa ich jakosc ogólna nawet w porownaniu do HyperX

Pomocy! :) poradzcie cos prosze
Cena 700zł MAX totalny







Rozważałeś zakup słuchawek od producenta PS4?
http://www.ceneo.pl/30975830#mh=w8R0WBpk29004sonyaqG4ehDJs_qGCV9g2pYQKCEkyhOQpTqyLKMcsmtDLq56NL4uBwacl4aydvS2ZtyJufbYlSj8q_V9eOa5_gK5TfJ911vb9wsS59bOKQO_B_eIEjx2rhp5CMz3qux7ZvNpCQnhHO1Q_I259xDY48hJqZTx3_3_HeqwR6vrnxQYAmUDLuMM5SmK2znV-LTDAhQO0

Nie polecam słuchawek od producenta. Sam je posiadałem, po czasie zaczyna pękać plastik z którego są zrobione. Przesiadłem się z tych które poleca Sony na słuchawki Razer ManO'War. Polecam bardzo. Działają zarówno na pc jak i na ps4. Może nie zmieściłem się w twoim zakresie pienieżnym, ale tylko o 19 zł :P http://www.komputronik.pl/product/327824/razer-mano-war.html?gclid=CjwKEAiA_p_FBRCRi_mW5Myl4S0SJAAkezZrYvulBLU5fQksySzyecH6CDxicwHgT5fs_ntfbji6PhoCkHvw_wcB&gclsrc=aw.ds

manowary i tak raczej bym używane kupil w cenie kolo 400-500zeta

Witam.
Poszukuje dobrych słuchawek bezprzewodowych.
Aktualnie posiadam
Blue yeti + Cal!
HyperX Cloud 1 + SB Omni 5.1 Surround


Ale niekiedy potrzebuje usiasc dalej albo pograc na ps4 i wk***ia mnie kabel albo fakt ze nie moge w ogole usiasc nieco dalej.
W kazdym razie szukam sluchawek wireless
Preferowane z mikrofonem ale zdaje sobie sprawe ze raczej bedzie ciezko.
Najchetniej takie ktore dzialaja albo po WIFI 2,4/5ghz
Albo bluetooth. Radiowe odpadaja.
Nie mam miejsca aby postawic wielki nadajnik wole maly gwizdek do kompa podlaczyc czy ps4 i grac..
Myslalem o Razer Manowar lub Logitech g933 ale ponoć posysa ich jakosc ogólna nawet w porownaniu do HyperX

Pomocy! :) poradzcie cos prosze
Cena 700zł MAX totalny