End Game

Witam, jak wygląda sprawa end game w b&s? Przerzuciłem się z wow na b&s i zastanawia mnie czy będzie co robić za te kilka lvli. Póki co zakochałem się w tej grze, jednak wolę nie przeżyć takiego rozczarowania jak w przypadku tery i w razie czego poszukać innego mmo.

Ja mam 50 lvl hm5 i jeszcze końca nie widać, ale w skrócie end game to daily questy. Niby nuda, jednakże tyle tego jest, że nie ma możliwości by się nudzić, a do tego pvp, które jest dobre. A świadczą o tym mistrzostwa świata, tak są mistrzostwa świata B&S w pvp.

Dodatkowo ostatnio wszedł nowy raid. Tym razem dosyć trudny. w gruncie rzeczy to end game w b&s to daily questy i testowanie nowego kontentu.

Never ending story. Zanim zrobisz "nowe" itemy, które weszły z jednym kontentem to już wchodzi nowy, przez co znowu trzeba zmieniać itemy ale nie będziesz wstanie tego zrobić bo nikt Cie nie weźmie na dunga / raida bo masz za mało AP bo nie skończyłeś starszych itemków. Moja historia bns. :D

Never ending story. Zanim zrobisz "nowe" itemy, które weszły z jednym kontentem to już wchodzi nowy, przez co znowu  trzeba zmieniać itemy ale nie będziesz wstanie tego zrobić bo nikt Cie nie weźmie na dunga / raida bo masz za mało AP bo nie skończyłeś starszych itemków. Moja historia bns. 

Tu bym polemizował, bo wcale tak to nie wygląda. Zanim nowy kontent wejdzie zdążysz zdobyć itemy. Mówię to z własnego doświadczenia, jeszcze trochę i na Asurę sam będę mógł iść, jedynie co to muszę broń do ewolucji wydropić. Na szczęście skończyłem quest story, teraz pozostaje mi robić daily, zdobyć właśnie itemy i zarabiać oczekując na nowy kontent.

To już będzie 7akt.

Skoro mowisz, że będziesz mogł isc na asure to obstawiam, że nie masz leg acc więc nic jeszcze tak naprawdę nie wydropiłeś więc nie wiem co Ty chcesz zmieniać :D

Wypowiadam się jako osoba, która ma jakieś itemy i np:
dodali itemy z element dmg (epic) i po miesiącu dodali teraz leg itemy z element dmg.

Co do tego ze czlowiek jest wstanie wszystko mieć przed kolejnym patchem OCZYWISCIE dodali nowego soula ktory potrzebuje ok ... 61 "olejków" co są warte ok 450G sztuka co sie rowna 27 450 G ( 100G=~20zł. czyli prawie 5 500zl :D )Jak wydasz tyle to bedziesz na biezaco i mozesz robic inne itemy xD GL :D

@KwasiuMożliwe, że trochę przesadziłem, ale jeśli mam być szczery, nawet jeśli nie będę nie bieżąco i co z tego? Świetnie się bawię przy tej grze, żadne inne mmorpg tak mnie nie wkręciło, a było ich wiele, no może wyjątkiem jest Guild Wars. Poza tym w takim razie jest co robić, dzięki tobie mam jeszcze większą motywację, by dalej przy tej grze pozostać i bawić się jeszcze lepiej. Dzięki.

I bardzo się cieszę. :D
Niech Cię tylko ściana na ok. 600 AP nie zniechęci ;) może 650 AP tera bo się troszkę itemy pozmieniały. :D

Jakby co służę dobra radą :D

Spokojna twoja rozczochrana już mam 474 ap :D

Witam, jak wygląda sprawa end game w b&s? Przerzuciłem się z wow na b&s i zastanawia mnie czy będzie co robić za te kilka lvli. Póki co zakochałem się w tej grze, jednak wolę nie przeżyć takiego rozczarowania jak w przypadku tery i w razie czego poszukać innego mmo.