Szukam 3 graczy do grania na lidze.(legacy)

Liga zaczyna się 3 marca, w zwiazku z tym szukam 3 osób do wspólnej gry, chodzi mi o to aby szybko sie wykoksic na nowej lidze, ktos bd grał MF inny dmg dealerem a ktoś jeszcze inny supportem, ogółem o teamwork ;)

Nie mam w zwyczaju grać 24/h bo dla mnie to troche chore ale te 1-2 godzinny dziennie w tygodniu jestem w stanie poswięcic, poza tym weekendy nawet do 5h moge popylać ;)

Sam gram od bety i wiem co nieco o grze.

JEŚLI KTOŚ SIE ZDECYDUJE NIECH DA ZNAĆ ! :)

Siemanes, ostatnio me ostro korci żeby do PoE wrócić, niestety nigdy wielkich ilości czasu w tej grze nie spędziłem i z tego powodu nie jestem jakimś wyskillowanym prosem, jeśli szukasz takich pół-newbie graczy to z chęcią bym się dograł, z czasem nie ma problemu, mogę grać 24/7 ^^

jeszcze 2 osoby ! :D

Ja mogę spróbować się podpiąć. Planuje zrobić ten build King of the Forest, chyba da rade jako pierwszy build na lidze. Trochę już gram w PoE, nie to że wszystko ogarniam, ale chyba daje rade. Jeśli jest jeszcze miejsce to mogę spróbować z wami pograć.

KotF z lightning Arrow/Barrage czy dreamfeather? Oba buildy na league startera są bez sensu, na oba potrzebujesz devoto które jest drogie na początku ligi, pierwszy potrzebuje drogiego enchanta/+1 drillnecka/death's opusa, czyli drogie rzeczy, a drugi wymaga drogich flaskow. Życzę powodzenia, ale oba buildy bez inwestycji nie nadają się do gry, co wyklucza je bycie z league starterem. Szukaj czegoś co w budżecie będzie czyścić mapy lub zabijać bossy jak poison bv czy facebreaker AW/Shield charge lub spark.

Grałem w PoE do 20 lvla, także mało co ogarniam, buildy, to w ogóle można zapomnieć, ale mógłbym z wami pograć te godzinke dziennie, jeśli nie przeszkadza wam totalny newbie. ^^

panowie, macie może jakiś room na tsie, w ten weekend sie spotkac i dogadac co i jak

KotF z lightning Arrow/Barrage czy dreamfeather? Oba buildy na league startera są bez sensu, na oba potrzebujesz devoto które jest drogie na początku ligi, pierwszy potrzebuje drogiego enchanta/+1 drillnecka/death's opusa, czyli drogie rzeczy, a drugi wymaga drogich flaskow. Życzę powodzenia, ale oba buildy bez inwestycji nie nadają się do gry, co wyklucza je bycie z league starterem. Szukaj czegoś co w budżecie będzie czyścić mapy lub zabijać bossy jak poison bv czy facebreaker AW/Shield charge lub spark.

Mam zamiar robić pod lighting arrow/barrage. Spróbuje, wiem, że dość drogi, ale wydaje mi się że aby czyścić mapki, aż tak dużo currency nie potrzebuje. Nie musi być od razu pod end-game. A jak się nie uda to trudno.

Ja nie mam tsa. Najwyżej można się w grze jakoś zgadać i może coś z tego wyjdzie. Jak macie jakieś propozycje pisać.

@Nyrod Pewnie to wiesz, ale ts`a pobierzesz w 2 minuty :D

Liga zaczyna się 3 marca, w zwiazku z tym szukam 3 osób do wspólnej gry, chodzi mi o to aby szybko sie wykoksic na nowej lidze, ktos bd grał MF inny dmg dealerem a ktoś jeszcze inny supportem, ogółem o teamwork ;)

Nie mam w zwyczaju grać 24/h bo dla mnie to troche chore ale te 1-2 godzinny dziennie w tygodniu jestem w stanie poswięcic, poza tym weekendy nawet do 5h moge popylać ;)

Sam gram od bety i wiem co nieco o grze.

JEŚLI KTOŚ SIE ZDECYDUJE NIECH DA ZNAĆ ! :)