Oferuje BC za expienie postaci

Witam,

Chciałbym wyexpić conajmniej jedną postać na serwerze Defias Brotherhood po stronie przymierza. Ze swojej strony oferuje oczywiście darmowego BC oraz ewentualnie jakiś gold na heirloomy (zakupione na serwerze Burning Legion, gdyż tam posiadam skrytkę od golda). Oczekuje naturalnie stworzenia konta z mojego linku oraz chęci do poziomowania postaci. Najlepiej też, żeby osoba chętna przygotowała się na granie postacią tanka/heala.

Poniżej proszę pisać kto jest chętny na taką zabawę i dlaczego jest chętny. Miło byłoby też jakbyście napisali jakie macie doświadczenie - całkowicie zielony, trochę poznana gra, czy jakiś weteran, który chce wrócić na nowym koncie. Napiszcie też w jakich dniach i godzinach macie czas

Ano i dodam na koniec, że coś tam wiem, więc mogę pomóc nowym jakoś poznać ten świat, przekazać jak coś tam zarobić etc.

w niedziele, jak chcesz moge cala przysiasc z Toba i pomoc Ci zrobic.

od pon do piatku po 24 mam czas (wiec jak lubisz siedziec w nocy zapraszam)

bc nie potrzebuje;D

A ja myślałem, że tu bitcoiny są proponowane xD

w niedziele, jak chcesz moge cala przysiasc z Toba i pomoc Ci zrobic.

od pon do piatku po 24 mam czas (wiec jak lubisz siedziec w nocy zapraszam)

 

bc nie potrzebuje;D 

Sęk w tym, że mam już za sobą wszystkie formy expienia i wszystkie loomy, więc zwyczajnie chce to zrobić jak najszybciej - chce mieć postać na kolejnym serwerze z innym rynkiem. No ale jak nikt się nie znajdzie, to można też zwyczajnie polatać. Noc mi pasuje jak najbardziej. W razie czego mój btag jest w profilu

No i jak masz już kogoś? Ja bym chętnie poexpił na nowym koncie bo starego musiałem się... "pozbyć". Chętniej zagram healem niż tankiem. Niemal codziennie od 18:00 do 22:00.

a najchętniej to kilka postaci

Podłączę się do tematu lekko offtopując. Znacie jakieś polskie gildie po stronie ally na Defias Brotherhood? Zależy mi bardzo żeby korzystały z ts'a. Ostatnio znalazłem gildię Mistcallers, ale oni jako komunikatora używają Curse. A może byłby ktoś w stanie poprowadzić nową gildię? Podejrzewam że zebralibyśmy kilka osób z forum :) ja i mój znajomy dopiero zaczeliśmy grać ja Warrior 55 lvl on Paladyn 53 lvl

No i jak masz już kogoś? Ja bym chętnie poexpił na nowym koncie bo starego musiałem się... "pozbyć". Chętniej zagram healem niż tankiem. Niemal codziennie od 18:00 do 22:00.

 

 

 

a najchętniej to kilka postaci

Nah, dalej nie znalazłem, jeżeli jesteś rzeczywiście zainteresowany to wal na PW

Podłączę się do tematu lekko offtopując. Znacie jakieś polskie gildie po stronie ally na Defias Brotherhood? Zależy mi bardzo żeby korzystały z ts'a. Ostatnio znalazłem gildię Mistcallers, ale oni jako komunikatora używają Curse. A może byłby ktoś w stanie poprowadzić nową gildię? Podejrzewam że zebralibyśmy kilka osób z forum  ja i mój znajomy dopiero zaczeliśmy grać ja Warrior 55 lvl on Paladyn 53 lvl

Nie, nie znam za bardzo. Można bez problemu poprowadzić własną gildię, ale do tego potrzebne jest te 5+ osób. Ja aktualnie na Defiasie mam shamanka jakiegoś, ale niedużo pograłem.

napisałem priv

Witam,

Chciałbym wyexpić conajmniej jedną postać na serwerze Defias Brotherhood po stronie przymierza. Ze swojej strony oferuje oczywiście darmowego BC oraz ewentualnie jakiś gold na heirloomy (zakupione na serwerze Burning Legion, gdyż tam posiadam skrytkę od golda). Oczekuje naturalnie stworzenia konta z mojego linku oraz chęci do poziomowania postaci. Najlepiej też, żeby osoba chętna przygotowała się na granie postacią tanka/heala.

Poniżej proszę pisać kto jest chętny na taką zabawę i dlaczego jest chętny. Miło byłoby też jakbyście napisali jakie macie doświadczenie - całkowicie zielony, trochę poznana gra, czy jakiś weteran, który chce wrócić na nowym koncie. Napiszcie też w jakich dniach i godzinach macie czas

Ano i dodam na koniec, że coś tam wiem, więc mogę pomóc nowym jakoś poznać ten świat, przekazać jak coś tam zarobić etc.