Jak zarabiać

witam niedawno postanowiłem sobie zagrać w Aiona wbiłem 67 lvl i nadszedł czas na zarabianie macie jakieś ciekawe pomysły jak zarobić na 1rwszego GP

gram gladiatorem

Jeżeli lubisz grindować to idziesz na jedną z nowych map zależy od frakcji Nosra/Estera szukasz spotu tak żeby mobki miały 2 lvl wyżej od Ciebie (wtedy ich nick jest na parańczowo) i grindujesz. Leci z nich Eternalowy EQ który przerabiasz na proszek (kamyki do enchantowania) Mityczny EQ dajesz na broka. Plus lecą z nich matsy do craftu Spirit Stone of Eternity (żółty najdroższy) Albo chodzisz na Areny farmisz EQ Arenkowy i sprzedajesz. Albo Craft potionów i scrolli.

Najlepiej zarabiać robiąc q na zbieranie w Esterra/Nosra jest ich 13 typu zniszcz 20 pułapek, pozbieraj 20 kamiennych płyt, pozbieraj 20 kwiatków. Q można robić co 1d i 16h, nie trzeba przy tym zabijać ani 1 moba, a w miesiącu można wyciągnąć ponad 400kk z samych tych q. Jak do tego dodamy farmienie, sprzedawanie acków, śmieci do npc i kamieni zaklinających + eventy to mamy ładny urobek :)

sprzedawać musisz

Zacznij obciągać :)

Pożycz od kogoś kup sprzedaj wszystko co masz i jak ci starczy na oddanie + GP to nie dziękuj

okej znalazłem questy w norsa jest ich 6 po 1.8kk teraz tak jako że nowego setu zołnierskiego nie chce robic to jest jakas misja zeby zdobywac ceranitowe medale ?

Może zaczni tez robić garniaki w abyss które się robić raz na tydzień i jest ich ponad 10 za nie możesz tak samo zdobyć lepszy secik, ten podstawowy na pvp i pve. Jeśli chodzi oceranity to musisz pochodzić po npc i popatrzeć ale też było coś w abyss i jakimś innym mieście, może ktoś bardziej doświadczony pomoże bo ja już jakiś czas nie gram. Liczba q na kasę ci się zwiększy jeśli wbijesz bodajrze 68 lvl

okej znalazłem questy w norsa jest ich 6 po 1.8kk

Do 72 lvl odblokują Ci się wszystkie (13) do tego jak nie chcesz robić nowego setu abys za spinelowe medale to je sprzedawaj, chodząc na siege i dredy można spokojnie wyciągać 10 szt dziennie, co daje około 12-15kk dziennie.

teraz tak jako że nowego setu zołnierskiego nie chce robic to jest jakas misja zeby zdobywac ceranitowe medale ?

Misje na ceranki (3 questy dzienne po 1 szt) były na pewno w Akaron, a tak to swb pve zostało. Najlepszym setem jak nie chcesz nowego abys to kupowanie eq arenkowego, chodząc na arenki i przegrywając je i tak dostajesz insygnia, można chodzić altami lub kupować od innych, wbicie na +10 powinno być tanie i wystarczy taki set bo jest dużo łatwiej go uzbierać niż za ceranki obecnie.

witam niedawno postanowiłem sobie zagrać w Aiona wbiłem 67 lvl i nadszedł czas na zarabianie macie jakieś ciekawe pomysły jak zarobić na 1rwszego GP

gram gladiatorem