Problem z pobieraniem

Witam otóż ostatnio kupiłem TESO i mam mały problemik,więc zwolniłem 150 gb (tak dla pewnosci)i gra zaczeła sie pobierać,pokazało mi się ze musze pobrac około 40 gb więc pobierałem.Gdy zostało 10 gb wyłączyłem komputer bo postanowiłem pobrać tą cześc jutro ale okazało się ze musze pobierać znowu 40 gb niewiem czy tak powino byc ale gra powina się wczytywać i dokonczyc instalacje a ona pobierała się od nowa.Możecie pomóc Edit:tak jakby gra nie zapamiętywała progresu pobierania.

Ona nie nie zapamiętała pobierania, tylko pewnie analizuje ci pliki.

Również mnie ciekawi ta sprawa, ściągam ESO po raz pierwszy dziś wieczorem i przy mojej prędkości pewnie do rana zejdzie, sęk w tym, że wolę kompa wyłączyć.

Czy dobrze rozumiem odpowiedź gompasa, że gra mi rano wznowi proces pobierania od momentu przerwy?

Mi wznowiła pobieranie. Ale tam leci jeszcze jakaś weryfikacja plików i to się zawsze zaczyna od początku i trochę trwa.

Gra nie weryfikuje plików bo gdyby weryfikowała to by się nie pobierało znaczy ze nie pokazywało by mi się ze mam 1mb/s pobierania tylko 0,00 by było a po drugie to miejsce na dysku się zwieksza (przy weryfikacji plików wydaje mi się ze tak sie nie powino robić) Edit:Folder powinien wazyc 30 gb bo tyle pobrałem ale przez to pobieranie waży 92 gb WIĘC a proces instalacji to nie jest bo instalacja nie potrzebuje internetu,zrobiłem skrina jak powino wyglądać weryfikowanie plików mamy 0,0kb/s i powoli sie weryfikuje a u mnie gra się nadal pobiera mam 1mb/s

SHU_PL1eXn.jpeg

Spróbuj uruchomić launcher jako admin. Wtedy analiza plików będzie szła znacznie szybciej

Już tak próbowałem ale nie pomogło niestety

Miałam podobnie i ktoś mi polecił bym launcher włączyła i wyłączyła kilka razy i dała mu chwile do namysłu. O dziwo pomogło bo on jest jakiś wolnomyślący i nie zawsze ogarnia co się dzieje xD Ogólnie to straszna bolączka z nim, mogliby go ogarnąć trochę bo to takie "meh" jest i może skutecznie odstraszać od gry.

P. S. Nie klikajcie nigdy "repair" bo wam zacznie pobierać od nowa.

Jak wrócę do domu to udostępnię Wam cały folder TESO. Już raz ktoś pobierał ode mnie to wszystko działało :)

Spróbuje Hasira.Odpaliłem gre jakies 10 razy i nie pomogło niestety chyba moim jedynym wyjsciem jest usunąc folder z gra i pobrac od nowa lub pobrac cały folder o reaxtica jakby dał link

Spróbuje Hasira.Odpaliłem gre jakies 10 razy i nie pomogło niestety chyba moim jedynym wyjsciem jest usunąc folder z gra i pobrac od nowa lub pobrac cały folder o reaxtica jakby dał link

Wybacz, zapomniałem, praca mnie pochłonęła (i rybki w teso też). W każdym razie mam cały folder z grą działający i aktualny do teraz https://1drv.ms/f/s!AlYJKq-Yz30Misx1MN56WUxF4ffvuw Jedyne co musisz zrobić to utworzyć sobie skrót od Bethesda.net_Launcher.exe, który znajduje się w folderze Zenimax Online i w podkatalogu Launcher. Cały folder ściągnięty z góry wrzucasz do :\Program Files (x86)\ ,

Prawidłowa ścieżka skrótu to "C:\Program Files (x86)\Zenimax Online\Launcher\Bethesda.net_Launcher.exe", pamiętaj tylko, żeby otwierać launcher w trybie admina :) Jak wejdziesz w tego linka to u góry masz "Pobierz". Pobierze Ci w zipie, więc nie zapomnij rozpakować :D

Już nieważne wiem .Dziękuje jeszcze raz

Witam otóż ostatnio kupiłem TESO i mam mały problemik,więc zwolniłem 150 gb (tak dla pewnosci)i gra zaczeła sie pobierać,pokazało mi się ze musze pobrac około 40 gb więc pobierałem.Gdy zostało 10 gb wyłączyłem komputer bo postanowiłem pobrać tą cześc jutro ale okazało się ze musze pobierać znowu 40 gb niewiem czy tak powino byc ale gra powina się wczytywać i dokonczyc instalacje a ona pobierała się od nowa.Możecie pomóc Edit:tak jakby gra nie zapamiętywała progresu pobierania.