Zaczynam z FFXIV

Witajcie!
Jest to moje drugie podejście po trailu. Za pierwszym razem, nie byłem w stanie wciągnąć się w grę. Szukam osób, które chcą zacząć od zera / pograć wspólnie / będą służyć pomocną dłonią.

Z Pozdrowieniami !:)

#edit
Zacząłem grę na Zodiarku. Dziękuję wszystkim za zaproszenia :).

Jeśli potrzebujesz informacji o grze od ludzi co mają pojęcie na temat gry to zapraszam cie na phoenixa na nasz ts3.novasociety.com

Jeśli natomiast szukasz przede wszystkim fajnej ekipy (dorosłych ludzi, nie nastolatków - średnia wieku u nas to ok. 25 lal), to wbijaj na Zodiark. Nie tylko pomożemy w ogarnięciu gry, ale sprawdzimy, że się od nas uzależnisz.

A jeśli nic nie szukasz tylko chcesz naparzać potwory jak pudzian najmana to wbijaj na moogla. Średnia wieku to 200lat i nikt nie ma pojęcia o grze. Tylko potwory. Schopenhauer by się nie powstidził. I tak wszyscy umrzemy, z nami prędzej.

A jeśli nic nie szukasz tylko chcesz naparzać potwory jak pudzian najmana to wbijaj na moogla. Średnia wieku to 200lat i nikt nie ma pojęcia o grze. Tylko potwory. Schopenhauer by się nie powstidził. I tak wszyscy umrzemy, z nami prędzej.

wygrał

tutaj nie trzeba grac od 0 bo level się skaluje więc nawet jak ktoś ma ten 60 to się zeskaluje do poziomu dungeonu :P i main quest to samemu się robi a większość to bedzie takie przeplatanie zabij zabij idz przynies pozniej dung :P

tutaj nie trzeba grac od 0 bo level się skaluje więc nawet jak ktoś ma ten 60 to się zeskaluje do poziomu dungeonu

Tylko trzeba zaznaczyć, że jeśli gracz nie odkrył sposobu dojścia do danego dungeonu, to nie będzie mógł na niego pójść, nawet jeśli zostanie zaproszony. Niby oczywiste, ale jednak warte przypomnienia.

Witajcie!
Jest to moje drugie podejście po trailu. Za pierwszym razem, nie byłem w stanie wciągnąć się w grę. Szukam osób, które chcą zacząć od zera / pograć wspólnie / będą służyć pomocną dłonią.

Z Pozdrowieniami !:)

#edit
Zacząłem grę na Zodiarku. Dziękuję wszystkim za zaproszenia :).