Wersja Steam czy warto

Witam,

Chciałbym kupić TESO i tutaj pytanie - czy warto kupic wersje steam (podstawka nie gold)? Nie wiecie jak często są jakieś promocje bo 30 euro to na pewno nie dam (na allegro po 45zł jest).

Są jakieś korzyści z wersji steam?

nie

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) rozwiałeś wszelkie moje wątpliwości :P

Żadnych korzyści nie ma, chyba, że przychodzi czas promocji na Crownsy, a Ty masz wolne środki w portfelu Steam - wtedy możesz je zakupić z tych właśnie środków.
Może to głupie, ale ja kupiłem swoją wersję tylko dlatego, że nie wyobrażam sobie obecnie grać w jakikolwiek tytuł spoza Steama i wszystko co chce mieć - muszę mieć właśnie na tej platformie :) Jak to mówią - co kto lubi.

W każdym razie samą grę serdecznie polecam.
Nie powinieneś się nudzić, Questów jest od groma, główny wątek fabularny dość ciekawy i chyba w żadnej innej grze tego typu nie spotkałem się z udogodnieniem dla zwolenników gier SP - każdy Quest, każda rozmowa jest voice-actingowana. Szczegół, ale potrafi cieszyć i stworzyć klimat. Jeśli lubisz czasem poczytać - w świecie gry porozrzucane są tak zwane lorebooki i innego typu książki, które w większości przypadków opowiadają jakąś historię. Grę cechuje również w mniejszym lub większym stopniu uniwersalność klas; to, że wybierasz Tanka nie oznacza, że nie możesz leczyć, będąc Healerem również można zadawać sensowny DPS. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko w dziedzinie skilli, ale również w doborze broni - wybór nie ogranicza się do 2-3 jej typów, a dzierżyć można jednocześnie 2 zestawy. Świat gry jest piękny, osobiście wiele godzin spędziłem na obijaniu się, zwiedzaniu i podziwianiu widoków, odnajdywaniu fajnych miejscówek do spotkań. Dodatkowo dodam, że nawet jeśli nie zaopatrzysz się w DLC (a warto) to nie będziesz się nudzić, contentu jest cała masa.

W skrócie to tyle ode mnie, pozdrawiam!

3 razy mi grę steam usunął masakra...

Witam,

Chciałbym kupić TESO i tutaj pytanie - czy warto kupic wersje steam (podstawka nie gold)? Nie wiecie jak często są jakieś promocje bo 30 euro to na pewno nie dam (na allegro po 45zł jest).

Są jakieś korzyści z wersji steam?