Ankieta do licencjatu

Hej!

Bardzo bym Was prosił o wypełnienie tej ankiety w wolnym czasie :D Może wydawać się dość dziwna i średnio zrozumiała, ale mam nadzieję, że się połapiecie. Potrzebuję tego do mojego licencjatu (A raczej zapchania w nim miejsca), ankieta jest po angielsku tak jak cały licencjat, ponieważ studiuję ten język - aczkolwiek odpowiedzi mogą być jak najbardziej po polsku. Z góry dziękuję za pomoc.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd09fnpvsl8_OfJYxE57-VlP2XrgKI4MqvPUrHx8HaO9dDEdw/viewform

Pozderki

Elo, już.

Angielski się mi pierwszy raz w życiu przydał, aby wypełnić ankietę Derpa Kappa

Mimo ostatniego bana... uzupełniłem. :)

Słaba ankieta, jest nastawiona głównie na odpowiedzi Yes - pytanie o znane Ci typy magii w realu i jaką magię byś chciał w realu są uzależnione od odpowiedzi na poprzedzające pytania.

Dlatego nie są ustawione jako obowiązkowe. Jak ktoś zaznaczył "nie" - to następne pole może po prostu zostawić puste.

Wypełniłem. W zamian powiedz mi na jakim ty kierunku jesteś.

Z tego co widze w ankiecie to kierunek Mag. Specjalizacja magia powietrza. A jak mowi, ze jakas filologia angielska to pewnie klamie. Takie zasady tego kierunku.

Ankieta wypelniona.

@Love3

Filologia angielska, jeżeli chodzi o błąd w jednym z pytań to po fakcie go zauważyłem, czasami ciężko się przestawiać między pisaniem poprawnie po angielsku, a pisaniem w grach tak, żeby ludzie to w pełni zrozumieli (Kali jeść, Kali pić). Jeżeli chodzi o sam temat, to w sumie nie wiem jak to opisać XD Promotorka daje nam szerokie pole do popisu (y)

Done!

Wypełniona :)

Wypełniona po angielsku :)

Hej!

Bardzo bym Was prosił o wypełnienie tej ankiety w wolnym czasie :D Może wydawać się dość dziwna i średnio zrozumiała, ale mam nadzieję, że się połapiecie. Potrzebuję tego do mojego licencjatu (A raczej zapchania w nim miejsca), ankieta jest po angielsku tak jak cały licencjat, ponieważ studiuję ten język - aczkolwiek odpowiedzi mogą być jak najbardziej po polsku. Z góry dziękuję za pomoc.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd09fnpvsl8_OfJYxE57-VlP2XrgKI4MqvPUrHx8HaO9dDEdw/viewform

Pozderki