MU Legend - mała dyskusja

Czy tylko mi się wydaje, że MU Legend najładniejszą grafikę ma na najniższych detalach? :v
Ma jakiś taki klimat, nie ma aż bijącego po oczach bluru...

Rzezczywiście mała dyskusja :D A co do grafiki to smuci mnie dyrastyczny spadek wydajności w mieście... Mam nadzieję, że chociaż trochę to poprawią

Jak dla mnie cała optymalizacja jak i stabilność połączenia z serwerem do naprawy. Nie można poczuć dynamiki rozgrywki jak ciągle się przycina i zawiesza

chetnie wam opowiem jak to widze zacznijmy....

wielu z was pewnie gralo w drakensang pewnie zapytacie dlaczego wychodze z gra?

a no dlatego ze mapa wyglada podobnie nie mowmy ze tak samo :) okno postaci podbnie..... moze przejdzmy do inventory ktore juz z gory widac ze bedzie blokowane

ale do czego moglbym sie przyczepic.. teraz wszyscy pieknie swieca robia bronie +7

ale mam jakies dziwne odczucie...ze to wszystko bedzie mozna kupic w sklepie za realna kase a ciezko bedzie zdobyc nie placac

ale.. pozyjemy zobaczymy

No w końcu to Webzen, więc bankowo będzie p2w. Mam tylko nadzieje, że nie skończy się tak jak z ich ostatnią grą(Asta online), nie dość, że p2w to dodatkowo wypuścili gre z wielkim bugiem a w pierwszym updacie dodali drugi i cała gra się posypała...

A co do optymalizacji to nie wiem czemu tyle ludzi narzeka, gram na uber hiper, wszystko na maxa i ścinke mam tylko przez pół sekundy jak sie teleportuje do któregoś głównego miasta a tak to śmiga aż miło a pc zwyczajny za ok. 3 koła.

Na ostatnim streamie devów byl na czacie Polak moderator, ktory gdzies tam z nimi wspolpracuje. Pytalem czy webzen moze w koncu poszedl po rozum do głowy i zrobia normalny itemshop. W odpowiedzi dostalem info, ze P2W nie planuja, osobiscie widzial projekty ISu i jezeli nic sie nie zmieni to nie mamy sie co martwic o P2W.

Na ostatnim streamie devów byl na czacie Polak moderator, ktory gdzies tam z nimi wspolpracuje. Pytalem czy webzen moze w koncu poszedl po rozum do głowy i zrobia normalny itemshop. W odpowiedzi dostalem info, ze P2W nie planuja, osobiscie widzial projekty ISu i jezeli nic sie nie zmieni to nie mamy sie co martwic o P2W.  

I ta informacja bardzo mi sie podoba

Przy każdej grze jest taka gadka, a pokażcie mi free to play mmo bez p2w...

Przy każdej grze jest taka gadka, a pokażcie mi free to play mmo bez p2w...

PoE

wiedziałem, że ktoś o tym napisze, to jest czysty HnS, nigdy nie rozumiałem czemu jest porównywany pod tym względem do gier mmo

no to prosze bardzo wymien gre ktora nie jest p2w a prosze.......Taern wszystkie rzeczy mozna sprzedac za platyne i idzie na tym normalnie zarobic na wszystko ... druga Warframe wszystkie itemy prime mozna sprzedawac za platyne mozna za to kupowac wszystko w item szopie mysle ze takie rozwiazanie niweluje p2w tym bardziej ze ten zarobek jest dosyc szybki i czasem wysoki

Możesz sobie pisać o szybkim zarobku, ale jeżeli w jakiejś grze jest coś więcej w shopie niż kosmetyka to przy włożeniu odpowiedniej ilości pieniędzy mamy p2w

@vredd Chyba mylisz MMO i MMORPG. PoE z pewnością jest grą MMO.

A no jo, skrót myślowy, co faktów nie zmienia niestety.

Witam, mnie się osobiście gra podoba. Długo szukałem czegoś dla siebie, i chyba to znalazłem. Jeżeli P2W nie będzie, jak to w przypadku MU online, to można śmiało mówić o dobrym produkcie. Jedyne co bym wywalił od razu, to zaznaczone na mini mapie quest moby, oraz debilne pety. Reszta na chwile obecną wydaje się być ok.

Super się gra szkoda, że to nie ob, bo by się już pograło tak na prawdę :>


Edit:

Tower już nie laguje LOL dzisiejszy rekordzik 73 piętro :**

Super się gra szkoda, że to nie ob, bo by się już pograło tak na prawdę :>

 

 

 

Edit:

Tower już nie laguje LOL dzisiejszy rekordzik 73 piętro :**

Tower? Ja jeszcze newbie, dopiero 23lvl, co to jest? Jakas instancja?

Jak dla mnie Mu Online skończyło się na 0.97d / 1.02k

Dziękuje dobranoc.

Bezkresna Wieża (Endless Tower) dostępna od 25 lub 45 nie pamiętam już,a w tej chwili nie mam jak sprawdzić.

@Azeris to tak jak dla mnie, jednak gdy ostatnio pobrałem sobie mu, mimo, że grałem tyle lat nie dałem rady się ponownie wciągnąć, a tu miła niespodzianka Mu L idealnie wpasowała się w moje upodobania :)

No jesli nie ma juz spadkow FPS to w koncu bedzie mozna pobic jakis rekord :D A MU zyje dla mnie nadal (nawet w tym momencie gram na privku ^^ )