Tauren Shaman vs Tauren Druid

Witajcie jak w temacie zastanawia mnie, która rola z tych dwóch bardziej pasuje lorowo do taurenów :D

Szamanizm chyba od zawsze był w kulturze Taurenów a później doszły nauki Cenariusa co zaowocowało druidyzmem. Moim zdaniem 2 role pasują tak samo dobrze i zależy już od twoich preferencji co wybierzesz

Swoją drogą bardziej mi pasuje tauren shaman natomiast widac pełno orków ze względu na tralla no i formy wilka pasują do orków, jako druid podoba mi się tylko rolla heala hm, sety na taurenach są nie co masywne, ale sam fakt że mało taurenów widać jako szamanów jest dziwny, nazwa ich stolicy samam jest od piorunów. Zawsze się dziwie że shamani w świecie wowa noszą maile a nie clothy to jest dosyć smieszne, no i tarcza i macka też ale to już takie kwestie indywidualne :D

bierz Shamana ! :D

A jakiś addon do healowania polecacie moi drodzy i jakieś rady, mam już postacie dpsujące więc przymierzam się do healowania teraz myślałem bardziej o druidzie jako heal :D

teraz to addony do healowania sa malo potrzebne przez te obciecia ilosci skillow w legionie ale jesli potrzebujesz wsparcia polecam healbota

A która klasa jest najltawiejsza i przyjemniejsza w jeśli druidów,priest czy szaman? Jestem newbie jeśli chodzi o healing

Trudno zadecydowac.. musisz troche pograc i samemu sie przekonac. Moim zdaniem najprosciej heala sie priestem bo czego niesamowitego mozna wymagac od standardowego kleryka. Imo najtrudniej teraz (efektywnie!) healac monkiem paladynem i disc priestem a shaman druid i priest holy to spokojnie jest do ogarniecia.
Ja bym to widzial tak (od najprostszego):
1. Priest Holy
2. Druid
3. Shaman
4. Paladyn
5. Monk
6. Disco

Szamanizm chyba od zawsze był w kulturze Taurenów a później doszły nauki Cenariusa co zaowocowało druidyzmem. Moim zdaniem 2 role pasują tak samo dobrze i zależy już od twoich preferencji co wybierzesz

Mylisz się kolego bo szamanizm był pozniej. Pierwszymi uczniami Cenariusa byli taureni ale pozniej gdy on odszedl zapomnieli o jego naukach i uzywali juz bardziej szamanizmu.

Hm a to nie było tak że orkowie ich nauczyli szamanizmu :D?

Witajcie jak w temacie zastanawia mnie, która rola z tych dwóch bardziej pasuje lorowo do taurenów :D