Wysoki ping

Witam, chciałbym zapytać czy jestem jedyną osobą której ta gra chodzi tragicznie pod względem Pingu? Normalnie to mam 160ping, lecz co 5 sekund, lub za każdym razem gdy kogoś zaatakuje nagle czerwone 400 lub co gorsza 999+ ping. Posiadam również na Ps4, lecz tam chodzi normalnie, bez problemów.

U mnie jest wszystko w porządku, zero lagów, optymalizacja bajeczna gdzie na Cyrodil przy dużych walkach gra nawet się nie zatnie

Poczytaj na internetach, może ktoś też mial taki problem

Witam, chciałbym zapytać czy jestem jedyną osobą której ta gra chodzi tragicznie pod względem Pingu? Normalnie to mam 160ping, lecz co 5 sekund, lub za każdym razem gdy kogoś zaatakuje nagle czerwone 400 lub co gorsza 999+ ping. Posiadam również na Ps4, lecz tam chodzi normalnie, bez problemów.

Zobacz czy internet nie gubi Ci pakietów, ewentualnie czy masz podczas gry powyłączane wszystkie poboczne aplikacje (torrenty, steam etc.) i uruchom Menedżera Zadań podczas gry i wyłącz proces o nazwie Awesomium ( mniej więcej tak się nazywa) i upewnij się jeśli masz system 64 bitowy czy grasz na kliencie 64 bitowym, bo to też może mieć wpływ.

Hehh, znalazłem na forum Eso temat gdzie podawali multum rozwiązań, po wykonaniu wielu z nich( nawet nie pamiętam których) coś pomogło. Tak czy inaczej dzięki Sevaril za pomoc.

zlinkuj temat mi na pw prosze, moze tez mi pomoze :)

https://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/78208/how-to-fix-your-lag-a-bit

Hehh, znalazłem na forum Eso temat gdzie podawali multum rozwiązań, po wykonaniu wielu z nich( nawet nie pamiętam których) coś pomogło. Tak czy inaczej dzięki Sevaril za pomoc.

Nie ma sprawy. Mam nadzieję, że niebawem spotkamy się w grze. Mój nick to @Araxoziz. ;)

Witam, chciałbym zapytać czy jestem jedyną osobą której ta gra chodzi tragicznie pod względem Pingu? Normalnie to mam 160ping, lecz co 5 sekund, lub za każdym razem gdy kogoś zaatakuje nagle czerwone 400 lub co gorsza 999+ ping. Posiadam również na Ps4, lecz tam chodzi normalnie, bez problemów.