Pytanie od nowego gracza

Witam dziś zamówiłem Teso wersję tamriel unlimited i mam parę pytań co do gamepleyu.

1.Jeśli chodzi o frakcję która waszym zdaniem ma najciekawszy quest line?

2.Co do klas zastanawiam się nad magiem zniszczenia(lód,ogień itp? i czy jest on skuteczny i daje rade w pvp?

3.Czy jest możliwość zrobienia klasy typu złodziej z sztyletami władający jakąś magią krwi(wyssysanie życia itp?)

4.Czy wątek nocnego bractwa jest poruszony w samej podstawce czy trzeba mieć jeden z dodatków?

5.Ile +/- czasu zajmuje wbicie 50 lvl na questach?

6.Jaką profesje jeśli chodzi o crafting najlepiej robić?

7.Liczę też na inne wasze porady i z góry dzięki za odpowiedzi :)

graj to sie dowiesz

1. Każda ma ciekawe questy

2. Mag jest bardzo dobry w TESO

3. Tak ale musisz zostać wampirem. (chyba)

4. Jeśli chodzi o wampirów to tak.

5. Około 40/50h

6. Blacksmithing i woodworking są opłacalne.

Poczekaj jeszcze na rady od ''pro'' w TESO bo ja mam dopieor 30lvl i 40h rozegrane xDD

1. Każda ma ciekawe questy

2. Mag jest bardzo dobry w TESO

3. Tak ale musisz zostać wampirem. (chyba)

4. Jeśli chodzi o wampirów to tak.

5. Około 40/50h

6. Blacksmithing i woodworking są opłacalne.

 

Poczekaj jeszcze na rady od ''pro'' w TESO bo ja mam dopieor 30lvl i 40h rozegrane xDD

Ktoś mnie wołał? :D

1. Kwestia gustu, ale i tak będziesz miał do przejścia questy wszystkich frakcji więc w zasadzie frakcja jedynie na PvP ma znaczenie. Ja polecam Ebonheart Pact ;)

2. Każdą klasę da się zrobić pod maga także to już zależy od tego co lubisz i jak chcesz grać. Co do systemu budowania postaci to nie możesz zrobić postaci wyłącznie pod magię zniszczenia, ponieważ musisz korzystać ze skilli klasowych i na PvP też korzystasz z innych skilli także robiąc postać tylko pod jedno drzewko jest bezcelowe. Dla DPSów znaczenie ma tylko Fire i Lightning, bo Ice jest dla tanków.

3. Idealnie tu pasuje Nightblade Wampir pod magickę (sam takim gram) tylko zamiast sztyletów dwa miecze, albo staffy.

4. Dark Brotherhood jest jednym z dodatków.

5. Mi zajęło około tygodnia, bo nie spieszyłem za bardzo.

6. Wszystkie warto zrobić.

7. Słowem odemnie: TESO nie jest Skyrimem więc jak zaczniesz grać w TESO to musisz odrzucić sposób myślenie jako byłby to kolejny single playerowy Elder Scrolls. Mam jeszcze propozycję w postaci rekrutacji do jednej z najstarszych polskich gildii w TESO, czyli Lost Heaven. Mogę zaoferować Ci pomoc merytoryczną i pomoc w poznawaniu Tamriel, solidną ekipę doświadczonych ludzi, którzy tak jak ja znają tę grę ,,od podszewki". Aby do nas dołączyć musisz mieć 18 lat i Team Speaka. Jeśli będziesz zainteresowany to mój nick w grze to @Araxoziz. Pozdrawiam ;)

Witam, podepnę się z moim pytaniem. Czy z racji tego, że wprowadzili skalowanie poziomu, to wampirem mogę zostać na powiedzmy 10lvl? Chodzi mi oczywiście o "naturalny" sposób, bez gryzienia przez innych graczy (nie stać mnie :P)

Przecież zazwyczaj ludzie gryzą za darmo, naturalnym sposobem Ci może trochę zejść. Możesz wampirem nawet na 3 zostać ;)

Wampira łatwo znaleźć, ja mam problem z znalezieniem kogoś kto by mnie wilkołakiem zrobił, bo chce bonus do staminy.

Wampira łatwo znaleźć, ja mam problem z znalezieniem kogoś kto by mnie wilkołakiem zrobił, bo chce bonus do staminy. 

Dodaj @Enthanel to Cię ugryzę :D

Witam dziś zamówiłem Teso wersję tamriel unlimited i mam parę pytań co do gamepleyu.

1.Jeśli chodzi o frakcję która waszym zdaniem ma najciekawszy quest line?

2.Co do klas zastanawiam się nad magiem zniszczenia(lód,ogień itp? i czy jest on skuteczny i daje rade w pvp?

3.Czy jest możliwość zrobienia klasy typu złodziej z sztyletami władający jakąś magią krwi(wyssysanie życia itp?)

4.Czy wątek nocnego bractwa jest poruszony w samej podstawce czy trzeba mieć jeden z dodatków?

5.Ile +/- czasu zajmuje wbicie 50 lvl na questach?

6.Jaką profesje jeśli chodzi o crafting najlepiej robić?

7.Liczę też na inne wasze porady i z góry dzięki za odpowiedzi :)