Shadowverse Szukam graczy

Witam

Ostatnio zagrywam się w ten tytuł i jak to w karciankach bywa cierpię na brak kart.

Jednym ze sposobów zdobywania rupii jest rozgrywanie gier prywatnych z różnymi graczami.

Więc jeżeli ktoś ma ochotę na partyjkę to zapraszam do udostępniania tutaj swojego ID. (Można je znaleźć na ekranie profilu.)

Moje ID : 321 135 876

Czy ty aby przypadkiem nie szukasz fraj... farmera?:) Na jakim poziomie stoisz? Jakie masz karty? Jaki lv postaci? Chyba mam gierke na dysku i na androidzie tez.

Zacząłem jakiś tydzień temu poziom B0. I nie nie szukam frajera bo skorzystamy z tego obaj. I ten achiv nabija się tylko raz za każdego gracza.

Co prawda wbijałem ten poziom głupim aggro swordcraftem ale bez znacznej ilości legend i złociszy nie bardzo można inaczej.

ID 582075392

Ranking D2, pogrywam sobie ostatnio Havencraft i przydałyby mi się lepsze karty >.>

Witam

Ostatnio zagrywam się w ten tytuł i jak to w karciankach bywa cierpię na brak kart.

Jednym ze sposobów zdobywania rupii jest rozgrywanie gier prywatnych z różnymi graczami.

Więc jeżeli ktoś ma ochotę na partyjkę to zapraszam do udostępniania tutaj swojego ID. (Można je znaleźć na ekranie profilu.)

Moje ID : 321 135 876