MMORPG dla casuala, ktory dawno nie gral w mmorpg

Gatunek: [RPG, FPS, RTS etc.] mmorpg
Sprzęt: [tutaj podajesz parametry swojego komputera]

procesor intel core i5 4690 3,5 GHZ

8gb ram

karta graficzna nvidia geforce 760
Cechy: [tutaj wpisujesz interesujące Cię cechy szczególne gry której szukasz]

przyjemny interfejs

trudnosc ogarniecia gry zeby nie odstraszala zwyklego casuala

przyjemna dla oka

zeby w te gre gralo duzo osob/byla stabilna a nie ze ledwo 100 osob gra na 20 serwerach xD


Przypadły mi do gustu:

World of warcraft (gralem tylko na battlechest do 50 lv, potem przestalem z powodu nauki i braku czasu. Bardzo dobrze sobie to wspominam. Czesto zastanawiam sie czy nie sprobowac moze kupic legionu i sprobowac jeszcze raz z wowem )

Metin2- gralem glownie jak bylem mlodszy. Ale raczej lubie ja przez sentyment.

diablo 3- duzo spedzilem podobalo mi sie grindowanie po itemki oraz to ze nie mialem presji na to ze jak nie bede pare dni gral to bede do tylu

elsword- przyjemna gierka pozwalala mi sie odstresowac nie trzeba duzo myslec ale zbyt p2w
Nie przypadły mi do gustu:

path of exile - brzydki interfejs/ za duzo talentow ciezko mi sie bylo odnalezc samemu

aion- szybko mi sie znudzil nic mnie nei wciagnelo

blade and soul - zbyt cukierkowa grafika /granie malymi dziewczynkami mnie nie kreci

tera online- zbyt duzo czasu poswiecac trzeba na daily questy i inne.

Revelation Online

Revelation Online 

hahaha

nope, p2w i nie dla casuala

Gatunek: [RPG, FPS, RTS etc.] mmorpgSprzęt: [tutaj podajesz parametry swojego komputera]

procesor intel core i5 4690 3,5 GHZ 

8gb ram

karta graficzna nvidia geforce 760Cechy: [tutaj wpisujesz interesujące Cię cechy szczególne gry której szukasz]

przyjemny interfejs

trudnosc ogarniecia gry zeby nie odstraszala  zwyklego casuala

przyjemna dla oka

zeby w te gre gralo duzo osob/byla stabilna a nie ze ledwo 100 osob gra na 20 serwerach xD

 

Przypadły mi do gustu:

World of warcraft (gralem tylko na battlechest do 50 lv, potem przestalem z powodu nauki i braku czasu. Bardzo dobrze sobie to wspominam. Czesto zastanawiam sie czy nie sprobowac moze kupic legionu i sprobowac jeszcze raz z wowem ) 

Metin2- gralem glownie  jak bylem mlodszy. Ale raczej  lubie ja przez sentyment.

diablo 3- duzo spedzilem podobalo mi sie grindowanie po itemki oraz to ze nie mialem presji na to ze jak nie bede pare dni gral to bede do tylu

elsword- przyjemna gierka pozwalala mi sie odstresowac nie trzeba duzo myslec ale zbyt p2wNie przypadły mi do gustu:

path of exile - brzydki interfejs/ za duzo talentow ciezko mi sie bylo odnalezc samemu

aion- szybko mi sie znudzil nic mnie nei wciagnelo

blade and soul - zbyt cukierkowa grafika /granie malymi dziewczynkami mnie nie kreci

tera online- zbyt duzo czasu poswiecac trzeba na  daily questy i inne.

wow na globalu, jak mozesz placic za abonament

eso/gw2 jak mozesz wydac na pudelko gry

inne wymagaja czasu raczej

WoW odpada bo na casualowe granie nie masz co liczyć, nie wygearujesz się na czas i mozesz zapomnieć o robieniu trudniejszych rajdów

Najlepiej zagraj w GW2 tam wszystko jest casualowe, nawet najlepszy ekwipunek możesz przerzucać z postaci na inną postać

Ja standardowo polecam The Elder Scrolls Online, przyjemna, bez presji na czas, grasz kiedy ci się podobaka spedzam po 2-3 godziny w tygodniu przy tym i bawię sie świetnie. Tylko taki system gry raczej nie będzie mile widziany w jakiś gildiach, bo od gracza się wymaga stałej aktywności w jakiś społeczeństwach, dlatego gram solo. Mozna sie bawić w tworzenie pancerny, polowania czy zwykłe zwiedzanie. Jestem w sumie na samym początku bo spędziłem około 3 godzin na walce z wilkami i skórowaniu, tylko po to by sobie zrobić basic medium armor. Ale to mi sie podoba. Ta gra ls ciebie niczego nie wymaga - grasz? Super! Nie? Nic nie szkodzi, wróć kiedy masz ochotę.

Taki deal mi pasuje.

GW 2 rajdy akurat są trudne

Gatunek: [RPG, FPS, RTS etc.] mmorpg
Sprzęt: [tutaj podajesz parametry swojego komputera]

procesor intel core i5 4690 3,5 GHZ

8gb ram

karta graficzna nvidia geforce 760
Cechy: [tutaj wpisujesz interesujące Cię cechy szczególne gry której szukasz]

przyjemny interfejs

trudnosc ogarniecia gry zeby nie odstraszala zwyklego casuala

przyjemna dla oka

zeby w te gre gralo duzo osob/byla stabilna a nie ze ledwo 100 osob gra na 20 serwerach xD


Przypadły mi do gustu:

World of warcraft (gralem tylko na battlechest do 50 lv, potem przestalem z powodu nauki i braku czasu. Bardzo dobrze sobie to wspominam. Czesto zastanawiam sie czy nie sprobowac moze kupic legionu i sprobowac jeszcze raz z wowem )

Metin2- gralem glownie jak bylem mlodszy. Ale raczej lubie ja przez sentyment.

diablo 3- duzo spedzilem podobalo mi sie grindowanie po itemki oraz to ze nie mialem presji na to ze jak nie bede pare dni gral to bede do tylu

elsword- przyjemna gierka pozwalala mi sie odstresowac nie trzeba duzo myslec ale zbyt p2w
Nie przypadły mi do gustu:

path of exile - brzydki interfejs/ za duzo talentow ciezko mi sie bylo odnalezc samemu

aion- szybko mi sie znudzil nic mnie nei wciagnelo

blade and soul - zbyt cukierkowa grafika /granie malymi dziewczynkami mnie nie kreci

tera online- zbyt duzo czasu poswiecac trzeba na daily questy i inne.