Umiejętności - ranger

Nie dawno zacząłem grać w GW2 wbiłem 15 poziom i takie mam pytanie:

W co dawać umiejętności na łowcy. Są jakieś umiejętności nie przydatne? Albo coś co muszę mieć na pewno?

http://metabattle.com/wiki/MetaBattle_Wiki

Wybierasz klasę i masz listę buildów ;)

Jak wbijesz lvl cap i tak bedziesz miec wszystko odblokowane, zostanie ci jedynie elitka do odblokowania samodzielnie.

I tak bedziesz mial odblokowane wszystko a build mozesz zmienic w kazdej chwili za darmo. Wybieraj sobie to Ci sie podoba i sie po prostu zaznajom z kazdym skillem.

Dokładnie. Leveluj tym, co ci się podoba. Buildami z metabattle na chwilę obecną się nie sugeruj, ponieważ robione one są pod określony end game. Pilnuj tylko statów. Np. jeśli używasz long bow, to idziesz w power, jeśli short bow to w condition itd... Ranger jest na tyle easy profesją w levelowaniu, że da się to robić praktycznie każdym buildem i skillami.

hej tez gram rangerem i juz prawie 60 poziom. Dopasuj sobie go jak chcesz tylko czytaj co daja skille. W sumie dwie pierwsze specjalizacje dobrze jest dac w strzelectwo i zwierzeta.

Nie dawno zacząłem grać w GW2 wbiłem 15 poziom i takie mam pytanie:

W co dawać umiejętności na łowcy. Są jakieś umiejętności nie przydatne? Albo coś co muszę mieć na pewno?