Sorcer i kilka pytań

Hej wszystkim od 3 dni posiadam Teso golden edition i mam kilka pytań

1.Jako swoją klasę wybrałem Sorcera jako dark elfa i teraz pytanie czy to dobre połączenie i czy sorcer daje aktualnie rade w grze?

2.Czy mógłby ktoś podrzucić jakiś aktualny build na sorcera pod dps?

3.Rozpocząłem wątek mrocznego bractwa wykonałem parę zadań po czym otrzymałem swój pierwszy kontrakt po odebraniu nagrody nie miałem następnego quesat czy ktoś wie gdzie mogłem przegapić questy?

4.Podobnie jeśli chodzi o dodatek orisium po tym jak Ork(nie pamiętam jego nazwy) mianował się królem skończyły mi się tam questy

5.Dziękuje za pomoc :)

1. Tak, bardzo fajne połączenie, a zdaniem wielu sorc jest nawet najlepszy

2. Radziłbym stworzyć własny, jak bierzesz buildy od jakiś dziwnych to nic z tego nie wychodzi

3. Mroczne Bractwo by zrobić więcej questów wymaga robienia też powtarzalnych by nabić u nich lvl w skilline.

4. Schodź z drogi powinieneś znaleść misje poboczne.

5. Nie ma za co :)

Dzięki za odpwiedz martwilem sie ze sorcer pod dps jest troche slaby bo ponoc dostal nerfy itp ale skoro daje rade to moge expic nim dalej :D

a co do buildu szukam bardziej jakiejś inspiracji nie wiem jaki ultimate jest dobry do pve i co lepiej rozwijac.

moim zdaniem najlepszy ultimate to Overload (ten burzowy), a rozwijac najlepiej wszystko po trochu potem gdy już rozwinąłeś wybrać.

Odnośnie buildów nie słuchaj Radinyna, bo później tak jak on będziesz zabijany z samej zdolności specjalnej :D Proszę, oto build http://deltiasgaming.com/eso-magic-sorcerer-dps-build/

Oczywiście cały gear będziesz musiał wydropić dopiero na max item capie czyli 160 CP, ale do tego czasu będziesz wiedział pod jakim kątem rozwijać postać.

Jest dużo lepszych ultimate niż Overload, tylko są one z zupełnie innych drzewek umiejętności np z Gildii Magów.

Odnośnie buildów nie słuchaj Radinyna, bo później tak jak on będziesz zabijany z samej zdolności specjalnej  Proszę, oto build http://deltiasgaming.com/eso-magic-sorcerer-dps-build/ 

Oczywiście cały gear będziesz musiał wydropić dopiero na max item capie czyli 160 CP, ale do tego czasu będziesz wiedział pod jakim kątem rozwijać postać.

-.- weź proszę opuść to miejsce jak nie wiesz xD

Odnośnie buildów nie słuchaj Radinyna, bo później tak jak on będziesz zabijany z samej zdolności specjalnej  Proszę, oto build http://deltiasgaming.com/eso-magic-sorcerer-dps-build/ 

Oczywiście cały gear będziesz musiał wydropić dopiero na max item capie czyli 160 CP, ale do tego czasu będziesz wiedział pod jakim kątem rozwijać postać.

 

Jest dużo lepszych ultimate niż Overload, tylko są one z zupełnie innych drzewek umiejętności np z Gildii Magów.

Może ze mną się sprawdzisz, co? Po drugie widzę, że kolega ma problem z wymyśleniem czegoś samodzielnie, ale to nie znaczy, że każdy tak ma więc zrób nam przysługę i przestań postować nie swoje buildy i daj innym dojść do czegoś samemu.

Ja tam se pyrkam Nightbladem pod Shadow, Dual Wields i Bow i jest narazie git a jak znudzi mi się to se skille zresetuje :D

Ja tam se pyrkam Nightbladem pod Shadow, Dual Wields i Bow i jest narazie git a jak znudzi mi się to se skille zresetuje 

Nie graj pod jedno drzewko klasowe, to bardzo boli :)

Nie graj pod jedno drzewko klasowe, to bardzo boli  

To bardzo bardzo bardzo boli ;-;

Praktycznie nie da się nic zrobić bo 1 drzewko np nie ma skillów do ataku a drugie nie ma do healu lel

Hej wszystkim od 3 dni posiadam Teso golden edition i mam kilka pytań

1.Jako swoją klasę wybrałem Sorcera jako dark elfa i teraz pytanie czy to dobre połączenie i czy sorcer daje aktualnie rade w grze?

2.Czy mógłby ktoś podrzucić jakiś aktualny build na sorcera pod dps?

3.Rozpocząłem wątek mrocznego bractwa wykonałem parę zadań po czym otrzymałem swój pierwszy kontrakt po odebraniu nagrody nie miałem następnego quesat czy ktoś wie gdzie mogłem przegapić questy?

4.Podobnie jeśli chodzi o dodatek orisium po tym jak Ork(nie pamiętam jego nazwy) mianował się królem skończyły mi się tam questy

5.Dziękuje za pomoc :)