Czy istnieje prywatny serwer WOWA ze starą wersją gry?

tak jak w temacie, obecnie mam słabego pc a chętnie bym pograł

Wałkowane było milion razy. Nie idź na łatwiznę... wystarczy przescrollować dosłownie jedną stronę forum..

Jeśli na aktualnym silniku WoWa masz zbyt mało FPS, to jedyne w co możesz pograć to Vanillia, TBC i Wotlk. W Cata owy silnik był właśnie ulepszany i to od tego dodatku wzrosły wymagania sprzętowe.

Wotlk serwerów znajdziesz sporo, TBC już mniej, a Vanillia to chyba tylko to Elysium o którym wiecznie głośno jest czy tam jakiś inny Kronos (o ile jeszcze istnieje)

Jeśli na aktualnym silniku WoWa masz zbyt mało FPS, to jedyne w co możesz pograć to Vanillia, TBC i Wotlk. W Cata owy silnik był właśnie ulepszany i to od tego dodatku wzrosły wymagania sprzętowe.

 

Wotlk serwerów znajdziesz sporo, TBC już mniej, a Vanillia to chyba tylko to Elysium o którym wiecznie głośno jest czy tam jakiś inny Kronos (o ile jeszcze istnieje)

mam procka 2ghz i 2gb ramu karta 128 czy któryś z tych serwerów mi poszedł? bo mam zastępczy pc który jest kiepski

kiepski to mało powiedziane ale mysle ze vanilla od elisium powinna jakos lepiej lub gorzej ale smigac :P

mówisz i masz

Tylko Elysium z tym Twoim sprzętem xD Bardzo przyjemny serwer swoją drogą, dużo ludzi, lagów nie ma itd. Jeśli ktoś lubi klasycznego wowa, albo chce pograć za frytki to chyba najlepszy wybór.

Tylko Elysium z tym Twoim sprzętem xD Bardzo przyjemny serwer swoją drogą, dużo ludzi, lagów nie ma itd. Jeśli ktoś lubi klasycznego wowa, albo chce pograć za frytki to chyba najlepszy wybór.

a po polsku ni ma żadnego takiego serwera jak Elysium ? chyba że istnieje jakies spolszczenie to bardzo bym prosił o wysłanie linku :P ( z góry jestem wdzięczny na MAXA )

a po polsku ni ma żadnego takiego serwera jak Elysium ? chyba że istnieje jakies spolszczenie to bardzo bym prosił o wysłanie linku  ( z góry jestem wdzięczny na MAXA )

Całkiem niedawno ktoś tu sie pytał o spolszczenie do WoWa i ktoś podał taki link - http://qtr.top.098.pl/download.php

Widzę, że wersja Vanillia też tam jest (ta na samym dole)

Boziu po co Ci spolszczenie xD Możesz spróbować tego linku co tam przesłali, chociaż nigdy nie słyszałem o spolszczeniu do WoW-a i może to być jakiś syf. Jeśli faktycznie to działa to będzie wersja 1.12.1. A jeśli nie działa to możesz sobie pobrać quest helper: http://www.ownedcore.com/forums/world-of-warcraft/world-of-warcraft-emulator-servers/wow-emu-programs/522310-questie-vanilla-world-of-warcraft-1-12-1-questhelper-scraped-mangos-data.html

tak jak w temacie, obecnie mam słabego pc a chętnie bym pograł