Polskie Gildie w Tera na Serwerze Killian

Jakie są aktywne polskie gildie na Killianie ?

Jakiesnapewno sa musisz szukac na globalnym czacie ejdnak wersja EU praktycznie wymarla nie wiem co jeszcze ja trzyma przy zyciu.

Jak EU umiera to ty nie widziales EU pare lat temu a teraz, wlasnie graczy przybywa jedna z przyczyn jest wydanie Tery na Steamie, nie dlugo i nawet ci co maja konsole beda mogli pograc na ps4 i do tego wyszedl nowy content z nowa klasa to wtedy graczy jeszcze wiecej przybywa co prawda takiej populacji jak NA nie doswiadczysz ale jest definitywnie daleko od napisania ze wymarla, TERA jest aktualnie jedna z najlepszych dungeonowek zawsze w top 10 najlepszych MMO no i w dodatku jest darmowa z dynamicznym systemem walki. Co prawda przesycona seksem i ciagle nowa klasa dla klas z cyckami ale uwazam ze jest o wiele lepszym tytulem niz taki Blade and Soul. Sam nie lubie gier Azjatyckich ale akurat Tera ma cos w sobie co daje jej szanse przedostac sie dalej. A co do tematu Killan jest najbardziej zaludnionym serwerem na EU. Gildie na bank znajdziesz pisz najlepiej na Global chatcie.

Polska gildia na serwerze killian to dark Gate sam należę.

Co do samej gry graczy przybyło i należności widać poprawy, wiem to bo sam juz gram trochę i widziałem ile było i ile jest ludzi. Serdecznie zapraszam. Śmiało składają apke do gildia tylko ts trzeba mieć.

sam chyba wroce, dobrze miec jakas informacje na temat gildi z checia przylacze sie do gry. A co do populacji to Gameforge dobrze to zrobil ze wydal Tere na Steamie, do tego dojdzie naturalnie tez i konsolowcow bo gra ma wyjsc i na Konsole a sami wiemy ze na konsole mamy maly wybor MMO.

Jakie są aktywne polskie gildie na Killianie ?