Problem z Grą

Witam miał może ktoś problem , mianowicie:

Podczas gry może to być 10s jak i 1h zwiesza mi się cały laptop. Ekran gaśnie lapek chwile chodzi i pomaga jedynie reset . Temperatury to napewno nie są bo lapek po czyszczeniu z wymianą pasty . Problem występował przed czyszczeniem. Znalazłem kilka sposobów na internecie niby na ten problem ale żaden nie działa . Przy około 500h gry pojawił się ten problem . A i laptop to Acer 7750g Win7 64

No wina gry to na pewno nie jest a jedyne opcje to:

-Temperatura

-Bateria (wyjmij baterie i graj po prostu na kablu)

-Tylko przy grze to sie dzieje ? bo jeżeli nie to jakieś paski mogły się obluzować,lub juz sie totalnie wyrobić

Jednak jeżeli to masz tylko podczas grania to Temperatura lub Bateria, no ewentualnie coś z grafiką.

Spróbowałem bez baterii ale to samo się stało , gaśnie ekran , muzyka jeszcze przez chwile jest , a następnie ścina i pomaga tylko reset. Kiedyś miałem ten sam problem przy grze DeadFrontier ale przestałem grać.

Temperatura to nie jest bo w innych grach mam o wiele większą i nic się nie dzieje .

Z tego co czytałem to jest coś niby z dźwiękami w grze ale próbowałem tamte metody co znalazłem ale z mizernym skutkiem .

Jeszcze też niby pomaga wyłączanie przyspieszenia sprzętowego ale mam zablokowane , pytałem się znajomych oraz sprawdzałem na kompie , oraz lapku drugim ale tak samo jak u mnie jest.

Kolega ma podobnie z PoE. Wina gry. Ale niestety nie wiem jak ci pomóc :/

Sam miałem mega problemy z PoE na starym kompie własnie z plikami dzwieku nie pomagało nic, po kupieniu całkowicie nowego kompa nic sie nie działo plus po jakimś czasie wyszła aktualizacja która niby łatała te błędy bo miało to sporo osób, może znowu coś się zrobiło.

U wiekszosci osob pomagał format, przeinstalowanie gry nie pomagało ale może u cb pomoze probowales? była też teoria że ten błąd był tylko na windowsach 32 jednak ty masz 64, plus z tego co piszesz grałes do tych 500 godzin normalnie, pamietasz czy przed tym incydentem była jakaś aktualizacja ?

Formata robiłem , nawet system cały przeistalowałem i nic . Sprawdziłem stare sterowniki i to samo się dzieje .

Ostatnio w poe grałem jakieś pół roku temu

a próbowałeś wyłączyć dźwięk ? ewentualnie tak już ekstremalnie, odinstalować sterownik od dźwięku całkiem

Witam miał może ktoś problem , mianowicie:

Podczas gry może to być 10s jak i 1h zwiesza mi się cały laptop. Ekran gaśnie lapek chwile chodzi i pomaga jedynie reset . Temperatury to napewno nie są bo lapek po czyszczeniu z wymianą pasty . Problem występował przed czyszczeniem. Znalazłem kilka sposobów na internecie niby na ten problem ale żaden nie działa . Przy około 500h gry pojawił się ten problem . A i laptop to Acer 7750g Win7 64