Petycja w sprawie artykułów

Myślę że jednak większość przesadza co do tego wszystkiego i sprawę wyolbrzymia, guru czasem faktycznie trochę przesadzi, ale to nie jest powód do diametralnych zmian, ma swoje zdanie, ma swój styl i tak wyraża siebie, mamy wolność słowa w końcu.

Jeżeli tak bardzo was to boli że jesteście zdolni do aż takiego hejtu w stronę guru za subiektywny artykuł, w którym wyraża sympatię do jednej gry i niechęć do drugiej, to chyba z wami jest coś nie tak, nie każdemu podoba się dana gra, czy polityka firmy która ją wydaje, najlepiej jest przymknąć na to oko. Wy gracie w daną grę której guru nie lubi i wyraża się o niej w taki a nie w inny sposób, po prostu go zignorujcie, fakty mówią same za siebie, wy wiecie swoje na temat danego tytułu i już.

Robienie takiego zamieszania z powodu wyrażania swojego zdania na dany temat, w dodatku na temat gier, jest bardzo zastanawiające. Tak ja wiem że w końcu piszę artykuły dla użytkowników portalu i każdy wolałby czytać normalne obiektywne artykuły, ale od tego mamy właśnie tą wolność która pozwala nam na własną interpretację i ocenę. Jednak dla dobra wszystkich, apeluje po prostu do @guru żeby lekko stonował swoje artykuły, i wszystko powinno wrócić do normy, tak myślę.

Wiec podsumowując moje wypociny, ja również nie podpisuje się pod tą petycją, mam swoje zdanie, i tego będę się trzymał.

oo i to wszystko? sprawa rozejdzie sie po kosciach? miło...

give_a_fuck.gif

@G3Ryon nie kumam Twojego posta. Czyli pochwalasz to, że na portalu informacyjnym zamiast informacji są prywatne odczucia jednego z "redaktorów"? To jest w końcu portal o mmo czy prywatny blog niejakiego guru? Fakt, że nie ma konkurencji nie znaczy, że można wydawać chłam. Mnie na początku też to bawiło ale z czasem stało się nużące a w końcu przestałem w ogóle czytać newsy na portalu. Czytam tylko nagłówki i jak coś mnie interesuje, zmieniam stronę bo nie chcę czytać kto odgapił od kogo tylko konkretnie o np. nowej umiejętności.

Można mieć swój styl, czasami nawet kontrowersyjny ale moim zdaniem rzetelna informacja, nawet nudna, zawsze będzie w cenie. A konkursami i innymi aktywnościami na stronie też można nabić wyświetlenia. A tak zamykacie się w gronie +/- 100 nieaktywnych umysłowo gimbusów którym chce się wyzywać w komentarzach pod prowokacyjnym newsem.

Ale przecież to właśnie te gimbusy są ustalonym odgórnie targetem odbiorców. W porządnie napisany news wejdziesz raz, przeczytasz go, skomentujesz (albo i nie) i wyjdziesz. W shitstormowy post wejdziesz parę razy choćby tylko po to, żeby zobaczyć, jak dzieciaki obrzucają się mięsem. Napisanie rzetelnego newsa jest trudniejsze (szczególnie jeśli redaktor jest słaby z angielskiego, jak w przypadku guru) niż rzucenie hasła: "PoE jest cacy, a Diablo 3 to gniot" i patrzenie, jak licznik wyświetleń idzie w górę.

Dlatego najlepszym sposobem jest zakręcenie kurka z wyświetleniami, żeby portal oberwał po kieszeni. Chociaż trochę przykre, że jakąkolwiek motywacją do zmian muszą okazać się pieniądze.

@G3Ryon nie kumam Twojego posta. Czyli pochwalasz to, że na portalu informacyjnym zamiast informacji są prywatne odczucia jednego z "redaktorów"? To jest w końcu portal o mmo czy prywatny blog niejakiego guru? Fakt, że nie ma konkurencji nie znaczy, że można wydawać chłam. Mnie na początku też to bawiło ale z czasem stało się nużące a w końcu przestałem w ogóle czytać newsy na portalu. Czytam tylko nagłówki i jak coś mnie interesuje, zmieniam stronę bo nie chcę czytać kto odgapił od kogo tylko konkretnie o np. nowej umiejętności. 

Można mieć swój styl, czasami nawet kontrowersyjny ale moim zdaniem rzetelna informacja, nawet nudna, zawsze będzie w cenie. A konkursami i innymi aktywnościami na stronie też można nabić wyświetlenia. A tak zamykacie się w gronie +/- 100 nieaktywnych umysłowo gimbusów którym chce się wyzywać w komentarzach pod prowokacyjnym newsem.

Nie twierdzę że to jest w stu procentach dobre, jednak zauważ że to tylko gry, robienie z tego aż takiej afery, z powodu subiektywnej oceny guru, w dodatku na temat gier, jest chore. guru czyta na bieżąco na pewno ten temat, i może wezmie sobie do serca pewne wskazówki, jeżeli jest rozsądnym człowiekiem dla którego liczy się dobro tego portalu to tak za pewne będzie.

Nie mam zamiaru prowadzić dłużej tu dyskusji, my możemy pisać w nieskończoność i kłócić się o to kto ma rację, a moderatorzy jak widać jeszcze palcem nie kiwnęli i nie zareagowali w tej sprawie co jest bardzo zastanawiające.

Nie jest zastanawiające ponieważ nie ma tu czego moderować. Kłótni jako takiej też nie zauważyłem. Ale z Twoim podejściem osobiście się nie zgodzę. Masz rację, to są tylko gry ale obracamy się wokół portalu i forum właśnie o grach. (troszkę przesadzasz, jaka afera odrazu, zaraz z bronią na ulice wyjdziemy :P )

To jest nasz temat, nas to interesuje i jesteśmy w dobrym miejscu by o tym mówić. Co innego jakbyśmy zaczęli kręcić ten temat na forum o... wędkarstwie dajmy na to :P

Wypowiadamy się bo tylko to możemy zrobić. Wyrazić swoje zdanie, dać swój pomysł i czekać na efekty :)

Mi się od samego początku podoba styl pisania guru i bardzo dobrze czyta mi się te newsy.

News ze streamerem był niepotrzebny i na szczęście już go usunięto. Co do reszty materiałów publikowanych na portalu, to gdyby nie te kontrowersyjne wypociny Guru nie miałabym skąd czerpać informacji. Właśnie dlatego Wielkie Dzięki Guru.

Liczę też na ciekawe newsy od nowych redaktorów. Może któryś zadomowi się na dłużej i wspomoże naczelnego.

Najprościej byłoby zwolnić Guru, ale domyślam się, że pewnie ma niezłe plecy. Jakoś mnie to nie dziwi bo jakby nie było tutaj korupcji to by dawno wyleciał za swój brak rzetelności. Kiedyś też byłam redaktorem na jednym portalu i tam newsy ala guru skończyły się natychmiastowym wypieprzeniem na zbity pysk i to nawet bez słów "dziękujemy za współprace" ;) . Nie wiem kto za nim tak stoi murem, ale mam nadzieję, że kiedyś zmądrzeje i zrobi to co do niego należy PepeFeels

No ale jak to mawiają "na układy nie ma rady".

Najprościej byłoby zwolnić Guru, ale domyślam się, że pewnie ma niezłe plecy. Jakoś mnie to nie dziwi bo jakby nie było tutaj korupcji to by dawno wyleciał za swój brak rzetelności. Kiedyś też byłam redaktorem na jednym portalu i tam newsy ala guru skończyły się natychmiastowym wypieprzeniem na zbity pysk i to nawet bez słów "dziękujemy za współprace"  . Nie wiem kto za nim tak stoi murem, ale mam nadzieję, że kiedyś zmądrzeje i zrobi to co do niego należy 

 

No ale jak to mawiają "na układy nie ma rady".

Nabiłaś 925 postów nie zauważając, że 80% contentu na portalu to newsy od Guru? Bez typa ta strona by umarła, bez żadnej alternatywy nie ma opcji na dyskusję. Dwa, typ był tutaj od samego początku, więc oczywiście, że ma plecy. Praktycznie stworzył ten portal. W innym wypadku byłaby to tylko lista gier.

Dokładnie tak jak wyżej, guru jest praktycznie od początku, a skargi na jego newsy zaczęły się jakieś 2-3 lata temu? Co się zmieniło w tym czasie, wiadomo co, użytkownicy dla których wszystko musi być tak jak oni chcą, coś im się nie spodoba i już leci skarga bo on obraził moją ukochaną grę to wywalcie go na zbity pysk.

Ta cała poprawność, obiektywizm jest przereklamowany, każdy jego news związany z hejtem jednej gry a chwaleniem drugiej wznosi poziom absurdu na nowy poziom, co jest ciekawe i niespotykane. Grałem mnóstwo czasu w Diablo 3, i gram do dzisiaj w Overwatch'a i o dziwo nie bolą mnie jego zagrywki dotyczące hejtowania któregoś z tych tytułów, to ze mną jest coś nie tak czy jednak z tymi którzy mają aż tak wielki ból d*py o to uszczypliwości które guru wstawia do swoich newsów.

Wyrasta nam pokolenie ludzi którzy będą narzekać na wszystko i na wszystkich, choćby nie wiem jak dobrze było, zawsze znajdzie się coś na co można ponarzekać. A tak nawiasem mówiąc, ten temat jeszcze nakręci ten cały hype na jego newsy i ludzie będą częściej czytali jego newsy.

Tam aż tak bym się nie porywał na chwalenie Guru za styl. On jednak regularnie robi te błędy i często wali porównania dla porównań czy hejty dla hejtów bo to działa dla wyświetleń. Jedno, że raz na jakiś czas trafi się fanboy, drugie, że często te skargi mają przynajmniej ziarno prawdy.

Mi osobiście nic nie przeszkadza. Nie które czyta się lepiej, ale każde są starannie napisane. A wzmianki o porównaniach itp. czytam z przymrużeniem oka. Więc czy to będzie pisał Guru czy ktoś inny. Oj tam. :)

PS. Może tak by przestać narzekać? Żyło by się milej ^^

Przy większości takich tematów pisałem więc i tu napiszę, nie podoba ci się to jak i że w ogóle guru coś tu pisze? To zgłoś się na redaktora i zacznij pisać, pisz dużo i rzetelnie aż w końcu zajmiesz jego miejsca. Oczywiście lepiej pokrzyczeć zwolnić guru, a szukać i pisać nie ma komu.

Szczerze to nie czytałem całej dyskusji ale gdyby nie Guru to bym nie wchodził na mmorpg.org.pl ;)

Guru jest wspaniały. Liczę, że w ramach jego felietonów pojawi sie wywiad z Jerzym Urbanem. Byłoby to spodtkanie dwóch pięknych umysłów.

Ktoś tu gdzieś napisał, że newsy są starannie napisane... Nie wiem czy to jakiś rodzaj żartu czy choroba umysłowa czy może sam guru na alt koncie :P

W odpowiedzi bym rzekł, że rośnie nam pokolenie ignorantów, któremu podstawią gówno w misce i będą się zajadać ze smakiem bo przecież nie wolno się odezwać. Nie wolno!

Ja byłbym wstanie przehandlować guru za masę kluczy do bet i innych dupereli od wydawców za reklamacje gier na portalu albo dobre słówko, oczywiście te klucze by szły do użytkowników, teraz mamy ducha i pefrix robią dobre newsy, nawet lepsze merytorycznie niż te od guru bo nie ma w nich tych głupot o jakich guru wypisuje,porównania,wyzwiska na gry itd, ale zazwyczaj jak się pojawia jakiś nowy redaktor to guru ich wygryza i pozostaje on sam, jakby się bał że zostanie wygryziony z posadki.

A co do tego genialnego newsa o tej patoli, to trzebił tysiące sufitów nim, jak można takie gówno promować,z nudów przebija poziomy absurdu na forum ;d

 teraz mamy ducha i petrifixa robią dobre newsy, nawet lepsze merytorycznie niż te od guru bo nie ma w nich tych głupot o jakich guru wypisuje,porównania,wyzwiska na gry itd, ale zazwyczaj jak się pojawia jakiś nowy redaktor to guru ich wygryza i pozostaje on sam, jakby się bał że zostanie wygryziony z posadki.

przeciez Duch nie pisze newsów... od wrzesnia 2016 roku, wiec o jakich "lepszych" newsach mówisz?

Petrifix? Nawet nie potrafisz poprawnie napisac jego nicku

"pojawia sie nowy redaktor to guru ich wygryza i pozostaje on sam, jakby sie bal ze zostanie wygryziony z posadki" - przetłumacz to na polski

i po co sie udzielac, jesli nie ma sie o niczym pojecia?