Petycja w sprawie artykułów

Guru zupełnie nie nadaje się na redaktora, chociaż tutaj wśród dzieci i młodzieży jego styl pisania ma wielu zwolenników. Na pewno nie miał by tylu pisząc do starszych odbiorców. Da się zauważyć jednak że nastąpiła poprawa, Guru przynajmniej próbuje być obiektywnym co nie zawsze mu wychodzi, ale to nie te czasy gdy w każdym temacie np. o War Thunder GF czy AW musiał, po prostu musiał porównać je do WoTa, oczywiście na korzyść tych pierwszych, w niektórych artykułach wręcz jechał po wocie. Teraz gdy hype na GF i AW przeminęło i gry w żaden sposób nie zachwiały pozycji WoTa, Guru zwyczajnie przestał o nich pisać, widocznie zbyt mocno piecze go pupa że gry określane przez niego "Pogromcami World of Tanks", pogromiły same siebie a WoT odnosi same sukcesy. Guru jako iż doskonale o tym wiem, że najbardziej WoTa nienawidzą osoby, które w niego grały, ale były za słabe i nie dawały sobie rady tak oferuję Ci pomoc. Możesz zostać moim uczniem, podszkolę Cię na tyle że w bitwie nie będziesz padał pierwszy. Pozdrawiam.

Po tylu latach nie wiecie, ze to przeciez blog guru, który - nawiasem mówiąc - prowadzony jest bardzo dobrze.

W kółko ta sama dyskusja, aby "wywalić guru na zbity pysk", chociaż jeszcze nie znalazł się nikt kto byłby w stanie przez taki czas być w stanie napisać tak wiele jak on i tak dużo pracować nad portalem. Jeśli ktoś uważa, że jest coś nie tak, jest w stanie zrobić to lepiej to można złożyć podanie. Osoby niezadowolone na pewno zajęły by się tym wszystkim najlepiej.

Chyba zrobię petycje o zakaz robienia durnych petycji na forum ale raczej nie,jeszcze nie upadłem na głowę jak op

A GURU ŻYCZĘ BY BYŁ Z NAMI JAK NAJDŁUŻEJ I PISAŁ NEWSY W SWOIM STYLU

jak się komuś nie widzi to won albo zróbcie sobie własny portal i róbcie sobie newsy takie jakie chcecie

jak się komuś nie widzi to won albo zróbcie sobie własny portal i róbcie sobie newsy takie jakie chcecie

Serio? Z całym szacunkiem ale takie gadanie "nie podoba się to won" jest co najmniej (przepraszam za słowo) ch*jowe, bo w końcu jest to portal - społeczność - "a jak Ci się nie podoba krytyka innych ludzi na FORUM to won".

(ODWOŁUJĘ SIĘ DO OSTATNIEGO NEWS'A O POSTACI W PALADINS)
Guru jako "redaktor" powinien zachować "obojętność" i gówno mnie obchodzi co on sobie myśli na temat jakiejś postaci z danej gry czy samej gry - ja chce wiedzieć podstawowe informacje na dany temat. A jedyne co ja widzę to "Kolejna Postać w Paladins jest kopią..." a w tym poście, 3 zdjęcia (2 overwatch, 1 lol) i film przedstawiający nową postać z PALADINS - SUPER NEWS! Dowiedziałem się jak wygląda Reaper, Soldier i Lucian.

Niech pisze te "newsy" ile tam chce ale niech zachowa tą "obojętność". Jak ignorowałem te jego chore porównania tak teraz nawet skomentowałem news'a bo nie idzie tego czytać. Co jak co ale nie wierzę, że ludzie wchodzą na portal tylko po to by widzieć jak Pan Guru porównuje sobie RTS'a do FPS'a, czy cholernego Overwatcha do Paladins lub Path of Exile do Diablo - no japier...Rozumiem nabijanie wyświetleń takie ważne ale można dodać podstawowe informacje na temat gry/postaci, ewentualnie źródło czy coś takiego i potem dalej napisać to co ta postać do cholery przypomina i kontrowersja gotowa i ja będę ucieszony bo przeczytam linijkę, dwie i mam swoje informacje ALBO wywoływać kontrowersje w inteligentny sposób zachęcając do DEBATOWANIA/DYSKUSJI na dany temat a nie do wyzywania GURU w komentarzach - jeśli o to Ci chodziło to zgłoś się do TVN na jakiś roast, bo dobrze przyjmujesz na klatę to co Ci ludzie mówią na twój temat.

I rozumiem jeden news, przez przypadek poniosło go i napisał ale on tak brnie i brnie wywołując "KONTROWERSJE" a ja ani razu nie uzyskałem informacji. Podał jakieś 5 linków gdzie napisał wszystko normalnie ale o tym co pieprzysz w innych newsach już nie wyślesz?

Z całym szacunkiem ale niech on się ogarnie bo wiecznie to forum stać nie będzie bo niewykluczone, że powstanie kiedyś portal który będzie potrafił przekazać odbiorcy najważniejsze informacje i zachęcać do dyskusji na dany temat.

Panie TheRize nikt was tutaj na siłe nie trzyma, a taki portal o którym piszesz powstaje od lat i jak nie było tak nie ma. Ja pisałem nie raz, że lubię jak teksty są krótkie najlepiej z jakimś obrazkiem/filmikiem i jak ktoś swoje zdanie dorzuci do niego, bo taki suchy tekst opisujący coś zazwyczaj słabo się czyta, a jeszcze jak jest dłuższy.

Podsumowując macie 4 wyjścia:

1-Poszukać sobie innej takiej strony.

2-Założyć własną taką stronę.

3-Zgłośić się na redaktora i pracować tak żeby wygryźć guru.

4-Przyzwyczaić się w końcu, że tak było jest i będzie.

Może jeszcze jedno możecie zrobić nie czytać newsów guru, ale w tedy nie będziecie mieli zbyt dużo do przeglądania.

Prosta sprawa nie podoba ci się redaktor, nie czytasz jego wpisu - szybko i wygodnie. "KONTROWERSJE" WPŁYWAJĄ NA ILOŚĆ WYŚWIETLANYCH NEWSÓW. Więc jakby nie patrzeć marketing idzie do przodu. Dla portalu dobrze bo zarabia na siebie. Więc problemu de facto nie ma - dla mnie guru to taki KUBA WOJEWÓDZKI . Jedni go mają za Boga a drudzy za Szatana. Jednak 80% portalu jest w rękach Boga.

Ja się pod niczym nie podpisywałem. Guru ma swój styl pisania i gdyby nie on, to ta strona już dawno by leżała.

Cały ten temat z całym szacunkiem dla autora przypomina rozprawkę pod tytułem " O wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy". Każdy ma swoje zdanie na temat tego czy innego autora newsów i dla każdego, że tak pojadę klasykiem, można dopisać "plusy ujemne i plusy dodatnie". Osobiście, nie przeszkadza mi żaden redaktor portalu, a odwiedzam go codziennie od dłuższego czasu. Jedyne o co proszę to mniej uwagi poświęcajcie jakimś azjatyckim crapom.

Pozdrowienia dla całego zespołu redakcyjnego.

Jestem po stronie guru mi nie przeszkadza to jak pisze styl czy jakieś porównania bez niego nie było by newsów. Czytam codziennie newsy od 10lat :)

Ja czytam i golądam portal aby tylko poczytać, bez żadnej spiny (bo gdzie indziej dostane rzetelne info o MMO). A przeglądanie komentarzy do nie dla mnie, nawet tam nie mam konta (no chyba , że konto jest automatyczne z forum). Oglądam i czytan co mnie : bawi, śmieszy, rozbawia. Ostatnio oglądałem Pixel box (czy coś w tym stylu) : Mam powiedzieć Xao by to poprowadził lepiej, bo Wawrzyn jest do ścierania papierem - nie kontekst jest dobry.

Dla mnie komentarzy by mogło nie być, wtedy by ten portal był bardziej przejrzysty.

My, niżej podpisani użytkownicy forum i serwisu MMORPG.org.pl

wnosimy do administratora serwisu prośbę o odebranie, redaktorowi "Guru" prawa do pisania i

publikacji tekstów dotyczących gier semi-mmo:

-Path of Exile

-Diablo III

-Overwatch

-Paladins

Prośbę argumentujemy faktem, że jego artykuły zawierają mnóstwo

niepotrzebnych nawiązań i porównań, co uniemożliwia prawidłowy odbiór całości

i prowokuje do kłótni.

Jednocześnie, wnosimy o przyznanie redaktorowi "Pefrix" pierwszeństwa w sprawie pisania i

publikacji tekstów, dotyczących w/w gier.

Z całym szacunkiem do Guru. Inne twoje artykuły, są naprawdę dobre i przyjemnie się je czyta, ale kiedy poruszasz temat Diablo, PoE, Overwatcha czy Paladins zwyczajnie nie da się na to patrzeć. Robisz masę porównań czy nawiązań (często zresztą nietrafionych). Zaczęło dochodzić już do sytuacji, kiedy pół newsa o nowym bohaterze w Paladynach, było z jakiegoś powodu o OV :)