[Warframe] Paradoks CzT

poztytywni_patole3.thumb.jpg.ef2bda61c1b48721652a29d94a310d87.jpg

Tenno!

Klan Paradoks Czt poszukuje nowych graczy w swoje szeregi. Istniejemy praktycznie od początku gry dzięki czemu posiadamy majętną wiedzę na temat Warframe. Obecnie obraliśmy sobie za cel pozyskanie nowych graczy w celu stworzenia jak najlepszej społeczności polskich graczy w Warframe. W tym celu nie mogło zabraknąć sojuszu Get Clem, w którym znajduje się ponad 35 polskich klanów.

Jednak kim jesteśmy?

Jesteśmy społecznością graczy, która czerpie satysfakcję ze wspólnej gry. Stale rekrutujemy nowych graczy, tworzymy własną stronę internetową i bierzemy czynny udział w różnych eventach występujących w grze.

Naszym priorytetem jest posiadać zorganizowaną społeczność graczy w celu osiągania jak najlepszych wyników w eventach. Niemal codziennie organizujemy wszystkie 3 rajdy, które z kolei idą nam bardzo sprawnie. W między czasie oczywiście chodzimy na wspólne misje, pomagamy nowym graczom i spędzamy miło czas przy muzyce.

Tak więc jeśli:

§1

Posiadasz TS3

§2

Masz ukończone 17 lat

§3

Jesteś w stanie zaoferować swoje wsparcie podczas eventów

§4

Znasz bądź posiadasz chęć poznania gry

§5

Lubisz spędzać czas w miłej atmosferze

Wpadnij i nas poznaj

Jak do nas dołączyć?

§1

Napisasz post w tym temacie, jak w przykładzie poniżej:

Ranga Konta:

Wiek:

Nick:

Kilka słów o sobie:

§2

Wejdź na serwer TS3 (adres dostępny na PW)

§3

Przeskocz na kanał "Rekrutacja Rekrutacja Paradoks CzT"

§4

Zaczekaj na Administratora, bądź Moderatora z klanu Paradoks CzT

§5

Odbądź krótką rozmowę i zaakceptuj Regulamin

§6

Wejdź do nas na kanał i graj!

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na PW lub pisać w tym temacie - odpowiem na każde pytanie. Osoby chcące lepiej poznać nasz klan zapraszam do zapoznania się z naszą stroną tutaj. Znajdziecie tam odpowiedzi na większość nurtujących Was pytań. Jednak myślę, że najlepiej po prostu odwiedzić nas na TSie (adres dostępny poprzez PW), posiedzieć z nami i zdecydować. :)

siemanko jestem zainteresowany a jak z onlinem na ts? w tygodniu?

Witaj

Ogólnie ciężko jest podać dokładną liczbę, bo tego nie liczymy. Jednak jeśli jesteś tym zainteresowany to możesz wejść na naszą stronę warframe.eu

Tam na dole gdzie jest serwer TS3, masz możliwość rozwinięcia opcji podglądu kto jest na TSie. Także bez problemu możesz sobie popatrzeć o każdej porze ilu nas jest. :)

To ile jest osób zależy oczywiście od czasu, pracy, szkoły itd. Ludzie zbierają się raczej po południu, a wieczorem to jest już nas sporo.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz :) Chociaż jeśli masz ochotę to możemy po prostu porozmawiać na TSie (jestem od 18), a na wszystko Ci odpowiem.

Ranga Konta: 5

Wiek:19

Nick: Laku06

Coś o sobie: Gram od niedawna w Warframe ale szybo się uczę. Więcej info moge podać na ts :)

Kolega już po rekrutacji.

Witamy :)

Ostatnio niemal codziennie kogoś przyjmujemy, także się rozrastamy :)

Jeszcze raz Wszystkich gorąco zapraszam do poznania nas.

Ranga Konta: 6 Masterka

Wiek: 18 lat

Nick: Taresik99

Kilka słów o sobie: Popierdolony Pozytywnie Człowiek :D Lecz z wielkimi ambicjami.

Ranga konta: 4

Wiek: 23

Nick: Adisparadis

Gwarancja codziennej lub minimum 3/4 dni w tyg. rozgrywki. Chętny do współpracy/pomocy ( na ile moja wiedza i umiejętności pozwolą ). Nie spinam dupki, a dłuższa rozgrywka nie jest mi obca ( mój rekord warframe przy sprzyjających warunkach na jednym posiedzeniu to 9 godzin :D ) Omnibusem w grze nie jestem, ale chętnie mogę przejść gruntowne szkolenie :D

@Mushhkin Już przyjęty :) Witamy

@Adisparadis Możesz wbić na TSa, na kanał rekrutacja i czekać na kogoś z naszego klanu. W każdym razie jakby nikt się nie pojawiał, to wejdę dopiero o 18.

Coś to pisz w grze do INCUBA lub mak10a (/w INCUBA wiadomość)

Okejka tak zrobię. Dzięki wielkie

@Adisparadis już przyjęty. Witamy!

Ranga Konta:3

Wiek:20

Nick:Belhemot

Kilka słów o sobie:Jestem studentem także głównie bym grał w weekendy,ale jak już gram to gram ponad 6 godzin dziennie.Jestem zawsze chętny do farmienia czegoś :)

Ranga: 4/5/6 Coś koło tego :D

wiek:18 lat.

Nick chyba: Herald Rejn.

Kilka słów o mnie.

@Belhemot @MrPanGolonka już przyjęci.

Witamy!

Witam

Jako, że gra była niegrywalna przez wiele błedów, byłem zmuszony zrobić sobie przerwę.

Na szczęście już po wszystkim, także jeszcze raz zapraszam Wszystkich chętnych do poznania nas.

Tak więc zapraszam!

Witam

W ostatnim czasie klan przeszedł wiele zmian. Jedną z nich było dołączenie do największego polskiego sojuszu w ów grze. Także zmieniliśmy TSa i wiele innych rzeczy. Adres będę podawał w prywatnej wiadomości na PW. Na pewno wielkim plusem jest dostęp do większej ilości graczy, także zawsze jest z kim grać.

Poza tym klan cały czas się rozwija i idzie do przodu. Chodzimy codziennie na rajdy, organizujemy szkolenia i oczywiście gramy razem.

Zapraszam!

Małe odświeżenie :) Klan żyje i ma się dobrze. Organizujemy konkursy dla naszych klanowiczy, podczas których można zdobyć wartościowe nagrody.

Zapraszam!

Siemka! Jak wyglada sytuacja z przyszlym patchem Open World? To bedzie jedna potezna planeta? Czy kazda z dostepnych planet bedzie po prostu open worldem? System instancji zostanie usuniety?

Nick: Aozu

Wiek: 23

Ranga Konta: 16

Jak będzie z kim grać to będę grał, grałem wcześniej jakiś czas mam zrobioną prawie full slowva build (speedve też bym pewnie skleił). I znam raidy, zarówno The law of retribution jak i Jordasa (umiem robić wszystkie fazy, ostatnią od środka też, chociaż ostatnio grałem z +/- 6 miechów temu więc będę musiał poświęcić z 1/2 raidy dla przypomnienia xD).

@Qeshua

Hej! Z Warframe nie znikną instancje. Będzie tak tak jest, a ten niby otwarty świat będzie zwykłą, lecz większą instancją. Ma mieścić chyba 50 graczy, także można to nazwać pół otwartym światem.

@Sito

Hej! Na PW wysłałem Ci adres TSa. Rajdy robimy niemal codziennie (wszystkie 3), także bez problemu Ci to wszystko przypomnimy.