BnS na dzień dzisiejszy

Polaków jest naprawdę dużo więc jeśli tylko będziesz miał chęć do gry to znajdziesz rodaków.

a jaki serwer bo jest ich masa jak widziałem. Znaczy bardziej mój kolega szuka i nie wie na który skusić się :)

Na windrest jest najwiecej polakow w crimson

A ta gra posiada jakiś system PvE jakieś dungeony raidy czy tylko PvP ?

Posiada zarowno pvp jak i pve oraz wyszukiwarke do niego z tym ze kontent jest pve jest solo i 6 osobowy (4 znikly w tym patchu), bardzo ciekawy system upgradu eq jeszcze jest polecam.

Panie po co się męczyć ze starym kotletem bez optymalizacji i ekranami wczytywania do 5m (zależnie jakiego masz kompa)BnS dawno straciło swoich graczy i urok na mapach widać dosłownie garstki ludzi. Zapraszam do REVELATION take zwany BnS killer gra jest świetna można nawet latać ! Na klasy skile jak i non target byś nie narzekał ponadto Revelation nie jest tak cukierkowe i oleiste jak BnS .

Nie wiem co wciągasz, ale skończ z tym. Jaki qurwa BnS killer?? Jak dla mnie BnS >>>>>>Revelation (P2w OwerPowered).

Revelations jakoś im nie wyszło, sry ale to nie BnS killer. To jeden wielki mix różnych mmo średnio udany.

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda popularność polska i nie tylko w grze BnS na dzień dzisiejszy. Bardzo spodobała mi się ta gra gdyż jest bardzo dynamiczna i non target. Gram aktualnie w wowa ale ta gra już mnie nudzi, osiągnąłem tam wszystko i to zaledwie w 3 miesiące teraz oprócz world questów i podnoszenia ilvl nic nie ma. PvP też po jakimś czasie się nudzi. Dlatego chciałbym pograć w coś bardziej dynamicznego BnS na taką grę wygląda. Może ktoś mi poradzi czy warto się w to pakować a może ktoś już tam gra i mi pomoże na początku. Czekam na jakieś propozycje i pozdrawiam.