Cyrk Discordowy

Polecam nowy serwer głosowy i od razu przedstawię sytuacje, do której podobna nigdy nie zdarzyła się poprzednim discordzie. Przychodzę po ciężkim dniu pracy do domu, chcę wejść na forumowy discord i zadać pytanie w sprawie gry Path of Exile. Nikogo aktywnego nie ma, cisza w eterze. Denerwuję się i wchodzę na forum, widzę temat o nowym serwerze głosowym. Po dłuższej chwili zastanowienia postanowiłem się z nim połączyć. Dziesięć minut od wejścia na kanał ogólny, na którym panuje przyjazna atmosfera, zostałem poinstruowany i poinformowany o wszystkim, czego chciałem wiedzieć o zagadnieniu dotyczącym Ścieżki Wygnanych. Grupa, bagatela, licząca ponad 25 użytkowników prześcigała się w próbach pomocy, podczas gdy z bota muzycznego wydobywały się najbardziej znane uwertury Bacha i symfonie klasycznej muzyki litewskiej pierwszej połowy dwudziestego wieku.

Całym swoim zapałem i pewny jego jakości - rekomenduję nowy, lepszy serwer.

Póki co nie ma nawet bota muzycznego Kappa

I problem zniknal. Smietanka poszla na swoje, a discord odsapnie od duzej ilosci jadu. Kazdy powinien byc zadowolony. Ogolnie cala sytuacja smiesznawa jak Cyrk Mony Pytona, ale wsio dobrze sie skonczylo.

Co jak co nie to żebym się czepiał, cały ten "oficjalny" discord to cyrk pod przewodnictwem naczelnej małpy, która chce żeby wszystko było ułożone pod niego i myśli że to jego królestwo, ale co ja tam się znam jestem zwykłym szarym plebem.

Dobrze, że ktoś was w końcu złapał za morde. To, że animkowe bydło robi syf na forumowym chatboxie nie znaczy, że to samo możecie robić na discordzie. Jak małpki z klanu na drzewie straciły łopatke to poszły do swojej piaskownicy. Bardzo dobrze bo przynajmniej tam się będziecie opluwać jadem a żaden normalny użytkownik nie będzie musiał na to patrzeć.

Wystartuje dzisiaj albo jutro, ciągle go robimy i jest prawie skończony, discord ma promować wolność wypowiedzi i karane będą rzeczy tylko niezgodne z prawem. 

Czytaj jak nam się nie spodoba co napiszesz to dostaniesz bana ale mój kolega napisze, że jesteś smieciem ludzkim i będzie Cię wyzywał to nic z tym nie zrobimy. Trzymamy się za ręce i stykamy końcówkami .

Dobrze, że ktoś was w końcu złapał za morde. To, że animkowe bydło robi syf na forumowym chatboxie nie znaczy, że to samo możecie robić na discordzie.  Jak małpki z klanu na drzewie straciły łopatke to poszły do swojej piaskownicy. Bardzo dobrze bo przynajmniej tam się będziecie opluwać jadem a żaden normalny użytkownik nie będzie musiał na to patrzeć.
 
</blockquote>

Wcale tak nie było

Czytaj jak nam się nie spodoba co napiszesz to dostaniesz bana ale mój kolega napisze, że jesteś smieciem ludzkim i będzie Cię wyzywał to nic z tym nie zrobimy. Trzymamy się za ręce i stykamy końcówkami .

I tak nie będzie

zapraszam https://discord.gg/7zCxNX4

Jak dla mnie autor Tematu myli pojęcia To że Aeth jest głównym administratorem na forum nie oznacza że ma jakieś plecy/wtyki na discordzie nie wiem jaki tam jest regulamin ale jak osoba będąca adminem na discordzie dała mu bana to chyba zasłużył. Dobry Admin/Moderator to taki bezstronniczy ala sędzia/prokurator a nie kolesiostwo :) Nawet jak by był tam Chramus i by dostał bana no to za darmo go nie otrzymał tyle z mojej strony.

@up i piszę to osoba z taką bujną przeszłością na forum :-), dobrze że bany się posypały teraz jest o wiele spokojniej

Mam nadzieję że w końcu niektórzy admini i mody zakończą swoją przygodę z tym portalem. Wy macie problemy ze sobą i nie potraficie się dogadać aaa macie czelność karać zwykłych użytkowników portalu hmmm totalna hipokryzja. Zniszczyliście już wiele na portalu jak i na forum i powinniście przyznać się do błędu i zejść ze sceny. Chramus i Salek pracowali nad portalem i forum wiele lat dali władzę jakimś niedojrzałym emocjonalnie osobom i niszczą to wszystko. Z resztą po co tu się wypowiadać jak i tak dostanę warna za to że kogoś obrażam lub za to że jestem zwykłym użytkownikiem którzy traktujecie jak ostatnie gów...

P.S. mój błąd miał być Salek :)

Mam nadzieję że w końcu niektórzy admini i mody zakończą swoją przygodę z tym portalem. Wy macie problemy ze sobą i nie potraficie się dogadać aaa macie czelność karać zwykłych użytkowników portalu hmmm totalna hipokryzja. Zniszczyliście już wiele na portalu jak i na forum i powinniście przyznać się do błędu i zejść ze sceny. Chramus i Savl pracowali nad portalem i forum wiele lat dali władzę jakimś niedojrzałym emocjonalnie osobom i niszczą to wszystko. Z resztą po co tu się wypowiadać jak i tak dostanę warna za to że kogoś obrażam lub za to że jestem zwykłym użytkownikiem którzy traktujecie jak ostatnie gów...

Co? Jakieś konkrety, bo narazie to jakiś ogolnikowy bełkot. No i sprawdź czy na pewno chodzi Ci o @Savl. Jak zależy Ci aż tak bardzo na społeczności forum nikt nie zabrania Ci aktywnie działać.

Savl, ty niecny urżynijku, godej, co ty mosz z tym wspólnego, tej!

@SzaryPazur

Ta wypowiedź będzie tak głupia, że nie odniosę się do całej, ale:

"Wy macie problemy ze sobą i nie potraficie się dogadać aaa macie czelność karać zwykłych użytkowników portalu hmmm totalna hipokryzja" - A ja Twoją wypowiedź nazywam totalną głupotą i dziecinnym wypowiadaniem się na tematy, o których nie ma się pojęcia, co ma w ogóle jedno do drugiego? Dogadujemy się akurat świetnie (W większości przypadków), a mamy "czelność" karać użytkowników, bo po to jesteśmy.

"Zniszczyliście już wiele na portalu [...]"

nick-young-confused-face-300x256_nqlyaa.

Przecież my nie mamy absolutnie żadnego wpływu na portal, portal jest w 100% niezależny od forum i odwrotnie.

Ogarnij się i tłumacząc z angielskiego "Wyprostuj swoje fakty" zanim zaczniesz krzyczeć. Tak samo było zanim warny były publiczne i najwięksi krzykacze płakali o to, że warnujemy wybiórczo, bo skoro widzą tylko swoje warny, to znaczy, że tylko oni je dostają (Nie @Hasira? ^^).

"Mam nadzieję że w końcu niektórzy admini i mody zakończą swoją przygodę z tym portalem" - Przecież my jej nawet nie zaczęliśmy, jak wspomniałem portal=/=forum. Dodatkowo jacy niektórzy kiedy admin jest jeden a modów dwóch? :D

Nie wiem czy w ogóle jest sens kontynuować ten temat, sprawa się rozwiązała, jest nowy "forumowy" discord, gdzie raczej nie odwalają się takie rzeczy, są odpowiednie miejsca do odpowiednich rzeczy, administracja nie dostaje "okresu" i nie zaczyna banować kogo chce i za co chce, wszystko jest już fajnie i w ogóle. Pozdrawiam i tak jak @Maqes zapraszam na nowy Discord! :)

Ogarnij się i tłumacząc z angielskiego "Wyprostuj swoje fakty" zanim zaczniesz krzyczeć. Tak samo było zanim warny były publiczne i najwięksi krzykacze płakali o to, że warnujemy wybiórczo, bo skoro widzą tylko swoje warny, to znaczy, że tylko oni je dostają (Nie @Hasira? ^^).

@Derpblade Warto wspomnieć, że nadal nie dałeś sobie warna za obrażanie mnie, twierdząc, że jestem "wydrzoną nastolatką" będąc od ciebie starszą lul Myślisz, że zapomniałam? xD

Ja się z @SzaryPazur trochę zgodzę, może nie będę wytykać palcami ale są w administracji/moderacji osoby, które absolutnie nie powinny mieć władzy. W ogóle ta sytuacja trochę mi przypomina czasy kiedy udzielałam się jeszcze na forum lola (nie tym oficjalnym tylko tym największym polskim) też banda kretynów tam modowała, o czym otwarcie mówiła. Dostałam perma bez podania przyczyny, po czym ostatnio patrzę, a mnie odbanowali + dostałam range "Zasłużonej". Do tego większość tych modów została zbanowana xD Heh, jak to wszystko po latach wychodzi na wierzch Kappa

Tak czy siak ten temat powinien chyba być dawno zamknięty bo jest nowy Discord. :P

Jak masz problem z jakimś moderatorem, to istnieje coś takiego jak PRYWATNA WIADOMOŚĆ do administratora forum, gdzie ładnie wypunktujesz wszystko. Gwarantuje ci, ze to nie jest Salek i PL, gdzie pierwszy odpowie po miesiącu, a drugi w ogóle nie odczyta (ew ma zapchaną skrzynkę więc nawet nie wyślesz). No offence. Wystarczy że przedstawisz te swoje argumenty.

Bez urazy ale Aeth jest tak samo stronniczy jak każdy poprzedni admin, ba, mam nawet wrażenie, że jest bardziej niż poprzedni, więc szkoda tracić czas. Prawda jest taka, że albo sam masz władzę albo władza będzie cie robić w... :D

Prawda jest taka, że zamiast porozmawiać jak człowiek i napisać co ci na sercu leży, to będziesz się z tym odnosić wszędzie gdzie się da, tylko nie tam gdzie trzeba. Co to w ogóle za dziecinne podejście - nawet nie spróbuje, bo przecież wiem jak to będzie. Ło jeżu

Kiedyś to już pisałem.

Całe to forum, portal i discord to jego wielkie gówno.

Jedyne przez co tu siedzę to 0.01% ludzi którzy wypowiadają się na forum i pomagają innym.

Portal służy tylko do czytania czy coś fajnego nie wyszło aczkolwiek i tak uważam że to blog jednego gimbusa który porównuje poe do d3 lub inne gry do OV.

Jest wiele różnych forów, gdzie ludzie sobie pomagają. Skoro tutaj trzyma cie jakiś promil, to po co się męczyć. Z ludźmi z forum można utrzymywać kontakt poza nim, mozna tez znaleźć inne otoczenia. Nie widze problemu... Jedynie marudzenie masochistycznych osób, które płaczą od lat (i to bez jakiś konkretnych argumentów), a i tak wchodzą.

Jak już napisałem wyżej, ludzie to nie jedyny powód.