Ą z cytowanymi tekstami?

Nie jestem pewny czy to coś z forum, czy raczej z moją klawą. Jeżeli wstawię cytat do postu i zacznę coś pod nim pisać, użycie litery 'ą' zaznacza mi cały tekst, który ćwierć sekundy potem kasuję zastępując inną literą. wtf?

Kiedyś był znany problem z grami w Flashu, przeglądarki brały skrót Alt + a jako Ctrl + Alt + a , przez co tekst był zaznaczany i zamieniany na "ą". Rozwiązaniem był dodatek do przeglądarki "Shortcut Manager". Dokładniej co zrobić jest opisane tutaj: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/literka-a-w-przegladarce-chrome.11256/, nie jestem jednak pewny, czy problem leży w tym samym miejscu.

Edit: Zauważyłem, że ten problem występuje, jeżeli post zaczyna się od cytatu. Jeśli najpierw cokolwiek wpiszesz, a później dasz cytat, problem nie występuje.

To prawda, jak jest cytat jakiś to literka ą usuwa cały pisany tekst, potwierdzam.

Nie jestem pewny czy to coś z forum, czy raczej z moją klawą. Jeżeli wstawię cytat do postu i zacznę coś pod nim pisać, użycie litery 'ą' zaznacza mi cały tekst, który ćwierć sekundy potem kasuję zastępując inną literą. wtf?