Tibia MOBA GAME INCEPTION

Witam,

Opierając się na ostatnio popularnej rozgrywce w grze Minecraft, a dokładniej BedWars postanowiłem stworzyć serwer opierający się właśnie na tego typu rozgrywce.

Obecnie gra wygląda tak: 4 zespoły po cztery osoby (Czerwoni, Żółci, Zieloni i Niebiescy). Każdy z zespołów ma za zadanie zniszczyć łóżko innej drużyny, które znajduje się w ich bazie (wtedy owa drużyna już się nie zrespi jak padnie).

Każda drużyna musi zbierać surowce z mapy (złoto, drewno, kamienie) by móc ulepszać swój zepsół oraz tworzyć lepsze eq.
Po grze pierwsze zwycięskie zespoły otrzymują battle chesta. Battle chest bardziej rzadszy im lepsze miejsce się zajęło.


Co mam zrobione:
-1 lobby BedWars
- 1 mapa
- dwa moby dające buffy (jak w lolu, kto zabije otrzymuje buff)
- boss pojawiający się na środku mapy po 15 minucie gry ( jeszcze nie ustaliłem co będzie dawać )
- battle chesty za wygraną (prawdopodobnie rzeczy kosmetyczne mounty itp.)
- ranking graczy


-ulepszenia drużyny (obecnie mam tylko tworzenie wieżyczki z łucznikiem broniącej bazy
-ulepszenia EQ (każda drużyna ma w bazie kowadło na, którym może tworzyć łuki, strzały, miecze oraz ulepszać eq)

ULEPSZANIA DLA CAŁEJ DRUŻYNY ( obecnie tylko jedno ;D.png)

hsQTVA9.png

Dołączanie do lobby:

hkUyBVi.gif

mDy4LEh.png

LOBBY:

MAPA:

1 - green base

2 - blue base

3 - yellow base

4 - red base

5 - generatory złota (gold nuggets) - wypada raz na 60 sek.

6 - tu pojawia się boss po 15 minutach


I tu mam do was pytania:
-Jaką drogą drużyny mają nabywać drewno, kamienie? Mają zbierać siekierą o drzewa, kilofem w kamień czy po prostu samo będzie im się pojawiać w bazie z upływem czasu?
- Czy każdy zaczyna z tą samą klasą i zależnie co stworzy w grze tym walczy? Czy Dodać np. Nekromante przywołujący szkielety, healer itp.
-Co byście widzieli w takiej grze jeszcze?



Na serwerze będzie więcej gier np HIDE AND SEEK ale spokojnie, muszę skończyć pierw jedną buzka.png


Temat będę z czasem uzupełniał pisałem na szybko z powodu braku czasu !

Golden sdet dodany można go wytworzyć podchodząc do kowadełka poniżej gif bazy czerwonej (bez ulepszeń) Gif ma 3 mb poczekaj jeśli się nie załadował.

Tak każdy kto się zgłosi w temacie otrzyma 1 kwietnia wiadomość prywatną ode mnie z adresem ip serwera.

PS: AKTUALIZACJA!

Z battle chestów wypada nowa umiejętność:

-THIEF[RARE] - gracz posiadający te umiejętność może otwierać skrzynki w bazach innych graczy.

Nowy upgrade drużynowy - Transport Wagonowy ( w grze ang. nazwa)

Upgrade ten tworzy tory i wagon w kopalni. Gracz może przesłać wszystkie wydobyte surowce wagonem do swojej bazy. Przydatne ponieważ wypadają WSZYSTKIE przedmioty gdy inny gracz Cię zabije.

Ja chętnie sprawdzę. Zapowiada się ciekawie ;)

Ja również, chociaż nie grałem w mc w tym trybie nigdy ;s

Okej chłopaki 1 kwietnia wam wyśle IP :)

Tutaj tworzycie postać: http://tibiamoba.ddns.net

IP serwera: tibiamoba.ddns.net

Tibia 10.98

Serwer otworze o 18 byśmy byli wszyscy o jednej porze. Fajnie jakby chociaż w każdej drużynie były po 3 osoby :D

Ile aktualnie jest chętnych, tylko was trzech? =3

Ile aktualnie jest chętnych, tylko was trzech? =3

Jeszcze 3 osoby z mpc forum się pisały :P

wszystko poszło w piZ*u?:>

Witam,

Opierając się na ostatnio popularnej rozgrywce w grze Minecraft, a dokładniej BedWars postanowiłem stworzyć serwer opierający się właśnie na tego typu rozgrywce.

Obecnie gra wygląda tak: 4 zespoły po cztery osoby (Czerwoni, Żółci, Zieloni i Niebiescy). Każdy z zespołów ma za zadanie zniszczyć łóżko innej drużyny, które znajduje się w ich bazie (wtedy owa drużyna już się nie zrespi jak padnie).

Każda drużyna musi zbierać surowce z mapy (złoto, drewno, kamienie) by móc ulepszać swój zepsół oraz tworzyć lepsze eq.
Po grze pierwsze zwycięskie zespoły otrzymują battle chesta. Battle chest bardziej rzadszy im lepsze miejsce się zajęło.


Co mam zrobione:
-1 lobby BedWars
- 1 mapa
- dwa moby dające buffy (jak w lolu, kto zabije otrzymuje buff)
- boss pojawiający się na środku mapy po 15 minucie gry ( jeszcze nie ustaliłem co będzie dawać )
- battle chesty za wygraną (prawdopodobnie rzeczy kosmetyczne mounty itp.)
- ranking graczy


-ulepszenia drużyny (obecnie mam tylko tworzenie wieżyczki z łucznikiem broniącej bazy
-ulepszenia EQ (każda drużyna ma w bazie kowadło na, którym może tworzyć łuki, strzały, miecze oraz ulepszać eq)

ULEPSZANIA DLA CAŁEJ DRUŻYNY ( obecnie tylko jedno ;D.png)

hsQTVA9.png

Dołączanie do lobby:

hkUyBVi.gif

mDy4LEh.png

LOBBY:

MAPA:

1 - green base

2 - blue base

3 - yellow base

4 - red base

5 - generatory złota (gold nuggets) - wypada raz na 60 sek.

6 - tu pojawia się boss po 15 minutach


I tu mam do was pytania:
-Jaką drogą drużyny mają nabywać drewno, kamienie? Mają zbierać siekierą o drzewa, kilofem w kamień czy po prostu samo będzie im się pojawiać w bazie z upływem czasu?
- Czy każdy zaczyna z tą samą klasą i zależnie co stworzy w grze tym walczy? Czy Dodać np. Nekromante przywołujący szkielety, healer itp.
-Co byście widzieli w takiej grze jeszcze?



Na serwerze będzie więcej gier np HIDE AND SEEK ale spokojnie, muszę skończyć pierw jedną buzka.png


Temat będę z czasem uzupełniał pisałem na szybko z powodu braku czasu !