Konkretne PvP mmo

Witam.

<p>
	Liczę na pomoc w kwestii wyboru gierki. 
</p>

<p>
	Czego poszukuję? Otóż gry która ma dobrze rozwinięty system pvp gdzie liczą się umiejętności gracza, a nie grubość jego portfela. Jakieś rankingi też mile widziane, żeby ludzie mieli sens ich grania i liczebność uczestników też na dużym poziomie. Nie widzi mi się p2w bo nie chcę być zmuszony płacić żeby zostać siewcą sierot. Liczę na gry żywe w tym trybie. 
</p>

<p>
	<strong>Gatunek:</strong><span> MMO/PvP</span><br><strong>Sprzęt:</strong><span> high-end</span><br><strong>Cechy:</strong><span> PvP na wysokim poziomie. 2d, 2.5d, 3d nieistotne. </span><br><br><strong>Przypadły mi do gustu:</strong>
</p>

<p>
	<strong>- World od Warcraft:</strong>
</p>

<p>
	Niestety już się chyba wypaliłem w tej grze i szukam czegoś nowego. 
</p>

<p>
	- Guild wars 2:
</p>

<p>
	Na dzień dzisiejszy słabo z ludźmi na pvp na sensownym poziomie (ludzie z Goldem są w top 100 graczy). Sezon na dzień dzisiejszy kuleje z liczbą graczy i balansem. Bardzo fajny combat system. 
</p>

<p>
	- B&amp;S:
</p>

<p>
	 Rankingi i arenki są fajne, ale to nie to. 
</p>

<p>
	- Battlerite:
</p>

<p>
	Fajna zręcznościowa gierka, ale wolę jednak gry z większą pulą umiejętności i kontroli nad polem walki.
</p>

<p>
	- Lineage 2:
</p>

<p>
	Nostalgia. 
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	<br><strong>Nie przypadły mi do gustu:</strong>
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	- Archeage
</p>

<p>
	- Aion
</p>

<p>
	- Rift
</p>

<p>
	- Teso (dobra gra,  ale poza zergami przed Morrowind średnie te PVP). 
</p>

<p>
	- BDO (PvP kto pierwszy wsadzić Ci One-shot na gębę). 
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Dzięki z góry za pomoc. 
</p>

Zaproponuje ci champions of Regnum. Gra ma swoje lata i nie cieszy się dużą popularnością, ale ma coś, czego reszta gier nie ma... Open RvRvR.... 3 frakcje tłuką się o forty,zamki,bosy. Każda klasa ma swoja poszczegolna rolę w pvp. Ja bawiłem się naprawdę świetnie. Podam ci przykład walki. Zieloni przyjęli nam fort (ja grałem czerwonymi) gdy zebraliśmy się w jakaś ekipę 30-40 graczy dotarliśmy pod fort. Okazało się że niebiescy zdążyli również się zebrać. Pod fortem walczyliśmy 40vs40vs40.

Gloria victis

Tibia ? za***iste pvp bardzo skillowe, na duza ilczbe osob (zalezy od serwera). Polecam gre na jakims ots ;)

Jeśli masz trochę nie potrzebnej kasy i nie masz na co wydać... to ci mogę polecić Albion Online. Oczywiście jeżeli ci się podoba grindowanie :)

nie ma gier z fajnym pvp TYLE.

Z mmorpgów polecam Blade and Soul oraz Dungeon and fighter, dwie gry o dość rozbudowanym systemie walki w którym faktycznie czuje się jakiś impact i coś trzeba pomyśleć. W przypadku DFO możesz zrobić postać specjalnie pod pvp, która zacznie na max levelu.

Poza tym, myślałeś może o starcraft 2? W życiu nie grałem w bardziej emocjonującą grę pvp.

polecam Knight Online, bardzo dobry pvp, na początek możesz spróbować na jakimś priv serwie i sobie przetestować samo pvp bo ogólnie jest to lekki grindownik ale warto, najlepiej na US serwerach global

Dzięki za propozycje.

Pomyślę nad Albionem, gra nawet sporo ludzi z tego co patrzyłem. Starcraft 2 Chyba też. Posucha z grami PvP, chyba kupię sobie Arma 3 i Playerunknown's battlegrounds bo z RPG ciężko.

Co prawda nie jest to MMO, ale może For Honor Ci podejdzie, pooglądaj sobie streamy, bo jest B2P. Gra daje mega satysfakcje z wygranych gier i wymaga czasu żeby wszystko wymasterować.

To ja polecam Project Reality 2 jest za darmo i zabawa przednia albo foxole

League of Legends zdecydowanie. W każdym MMO masz nacisk na IM, chyba, że gra jest p2p, a w lolu masz tyko pvp i opcje kosmetyczne do zakupu. Jak jesteś lepszym graczem to nawet jak ktoś wyda 1000$ to ciebie nie pokona.

To juz lepiej góra gdzie nie ma rynek bo w lolu jak ktoś kupi runy na start to ma jakaś lekka przewagę.

Jezeli AIon , Archeage i rift nie przypadly CI do gustu to nie widze mmo dla ciebie....sorki ale szuaksz czegos co nie istnieje....te gry maja najlepsze pvp ...open pvp aion w ogole to klasyk . Zostaje chyba jedynie l2 lub wrococ do wowa np na vanille.

smite w trybie arena próbowałeś ? bo całkiem fajny tryb niepodobny do gier moba

Polecam Albion gdzie nooby nie grają gra nie dla casuali ktoś tobie wyzbiera surowce czaisz się na niego i kosa w plecy, nie raz już słyszałem płacze casuali bez guildy że jestem p... no-life bo zarżnąłem ich 2x za podkradanie moich skór i roślin T7, T8. Śmierć w Albionie oznacza utratę wszystkiego tego co masz na sobie a to już boli jak skurczybyk, jak jesteś bez guildy to masz przerypane.

I Guildie nie trzymają ludzi którzy nie są przydatni i są noobami jak za dawnych lat takie osoby się gnoi.

Dopisze się, szukam jakiegoś mmo pvp bardziej late game coś ala lol, cs e-sprotowe grywalne jakieś propozycje?

Gloria victis. Polskie mmo z open pvp w czasach średiowiecza.

Gloria victis. Polskie mmo z open pvp w czasach średiowiecza.

Tak polecam, do tego z tego co pamiętam to grałem nawet z wami i bawiłem się świetnie, mass pvp pomocna gildia, jednak że wooden pc ma swoje prawa, pozdrawiam was tam :D

Tak Gloria Victis najbardziej ci przypadnie do gustu :D

Tak polecam, do tego z tego co pamiętam to grałem nawet z wami i bawiłem się świetnie, mass pvp pomocna gildia, jednak że wooden pc ma swoje prawa, pozdrawiam was tam 

 

 

Tak Gloria Victis najbardziej ci przypadnie do gustu 

Już nie gram od dawna a daxona też w gildi nie ma.

co do glorii jeśli chcesz zagrać to mogę ci jakiś startowy set itemów zrobić(albo sam robisz albo szukasz dobrego samarytanina który ci robi/daje) bo inaczej nie masz szans na pvp :)