Trial FF14 bez ograniczen czasowych

Witajcie wraz z patchem 3.56 zniesiono limit czasowy wersji trial ( The 14-day limit of the free trial has been removed. ) . Takze mozna grac ile sie chce . Ale oczywiscie pozostale ograniczenia dalej obowiazuja ( najwazniejsze z nich )

Level cap 35 /// Nie mozna /shout, /yell, or /tell. /// Brak AH , Tradingu , Retainerow /// Nie mozna tworzyc Gildi ale moga dolacyzc do Link Sheli ( cos ala mini gildie ) /// Cap w limicie gili.

Link do patch notow http://na.finalfantasyxiv.com/lodestone/topics/detail/26738a49887f2b9f9e6b0aa67ae5f7d1a09dd1f2

  • </li>
    

O, może sprawdzę, ale czy warto ?

T4l4r, ja pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu osoby na trialu nie mogły dołączyć do FC i zawsze musieliśmy mówić nowym, żeby kupili pełną wersję gry, jeśli chcą grać w gildii, a nie tylko w party.

MishOne, jak za darmo, to zawsze warto. Gra albo Ci się spodoba, albo nie - nic nie tracisz.

@Blath ahh faktycznie mogla dolanczac do linksheli a nie gildi. Przepraszam moj blad

Fajna opcja ale twórcy chyba nic nie robią jeśli chodzi o pvp?

Z tego, co wiem, nie szykują się w tej kwestii żadne zmiany. W tej grze PvP jest tylko i wyłącznie dodatkiem do rozgrywki.

@Malgoth W pvp wprowadzono ligi . Sa sezony pvp z nagrodami jak unikalne mounty , stroje itd . Wiec cos tam sie dzieje .

Dla mnie bardzo dobra wiadomość. W dużym skrócie, moja dotychczasowa przygoda z Finalem.

Próbowałem zagrać. Pierwszy tydzień spędziłem na tworzeniu postaci. Potem doszedłem do imienia/daty urodzenia/bóstwa, i... spędziłem pozostały tydzień czytając lore rasy, o ichniej kulturze, nadawaniu imion i nazwisk - nawet jeżeli nigdy nie będę grał RP, imię musi pasować fabularnie - tak już mam. Poczytałem, stwierdziłem że rasa jednak niekoniecznie mi leży. Wracam do punktu wyjścia.

Trial się skończył, a ja nawet nie wyszedłem z kreatora postaci. Feels

Wydaje mi się, że koledze chodziło chyba o zmiany w tym najnowszym patchu, ale nie jestem pewna.

skasio, ja miałam podobnie w Black Desert, gdzie robiłam postać przez trzy dni, więc mogę sobie wyobrazić, co czujesz.

Z tego, co wiem, nie szykują się w tej kwestii żadne zmiany. W tej grze PvP jest tylko i wyłącznie dodatkiem do rozgrywki. 

No właśnie tak słyszałem a ja wole jak to PvE jest dodatkiem do rozgrywki :P Lubie zbierać itemy i progresowac żeby być dobrym w pvp.

Moja przygoda z PvP ogranicza się tylko do okazjonalnych wycieczek do Wolves' Den, żeby zmierzyć się z ludźmi ze swojego FC, więc żadna ze mnie znawczyni, ale tam ludzie sobie dostosowują broń i armor na równy poziom, więc nie ma znaczenia, co zebrałeś i wycrafciłeś (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę).

Czyli open world pvp/pk nie istnieje?

Nie istnieje.

Witajcie wraz z patchem 3.56 zniesiono limit czasowy wersji trial ( The 14-day limit of the free trial has been removed. ) . Takze mozna grac ile sie chce . Ale oczywiscie pozostale ograniczenia dalej obowiazuja ( najwazniejsze z nich )

Level cap 35 /// Nie mozna /shout, /yell, or /tell. /// Brak AH , Tradingu , Retainerow /// Nie mozna tworzyc Gildi ale moga dolacyzc do Link Sheli ( cos ala mini gildie ) /// Cap w limicie gili.

Link do patch notow http://na.finalfantasyxiv.com/lodestone/topics/detail/26738a49887f2b9f9e6b0aa67ae5f7d1a09dd1f2

  • </li>