Awatary Sygnatury Tapety na Pulpit Ikony do Windowsa

Witam jeśli ktoś chcę grafikę specjalnie pod konkretną postać/film/motyw mogę wykonać używam programu graficznego GIMP Photoshopem się nie bawię bo nie lubię pirackich programów. Praca za free bo lubię.

Poproszę o jakiś dobry avatar i sygnaturkę z komiksów japońskich albo chińskich kreskówek. Chciałbym, żeby znajdowała się tam jakaś fajna mała dziewczynka, najlepiej uśmiechnięta albo ze śmiesznym grymasem. Fajnie też jakby na sygnaturce znajdował się mój nick jakoś ładnie wkomponowany!

Dół!

Poproszę o rysunek 18letniej Pani Mecenas w F16.

Fajnie też jakby całowały dwie dziewczyny jakiegoś faceta

Poproszę o rysunek 18letniej Pani Prokurator w F16.

Mój avatar całowany przez dwa f-16 prosim

A mogę poprosić jakieś ikony na pulpit z f 16? Tyle, że na macos a nie windowsa, wiec nie wiem czy sobie poradzisz

Jako że seksualnie identyfikuje się jako helikopter Boeing AH-64 Apache, to poproszę cię o jakąś kobitkę która tak samo się identyfikuje najlepiej w stylu mongolskich kolorowanek.

ByakuyaPL pokładam w tobie swą wiarę.

Poproszę o jakiś dobry avatar i sygnaturkę z komiksów japońskich albo chińskich kreskówek. Chciałbym, żeby znajdowała się tam jakaś fajna mała dziewczynka, najlepiej uśmiechnięta albo ze śmiesznym grymasem. Fajnie też jakby na sygnaturce znajdował się mój nick jakoś ładnie wkomponowany!

Grafika wysłana jutro zajmę się kolejnymi osobami.

@ByakuyaPL jak z moim avatarem będzie?

@ByakuyaPL jak z moim avatarem będzie? 

</blockquote>

BIERE

za***iste, dziękuję

Poproszę o rysunek 18letniej Pani Prokurator w F16.

Mistrz panta 2.0

ka640_F-16_Cockpit_(J-513)_(9685714751).

Witam jeśli ktoś chcę grafikę specjalnie pod konkretną postać/film/motyw mogę wykonać używam programu graficznego GIMP Photoshopem się nie bawię bo nie lubię pirackich programów. Praca za free bo lubię.