Secret world legends

Czy ktoś tu oczekuje Secret World Legends? Jest to f2p wersja świetnej gry, której questy przebijają o głowę większość mmorpgów. Dobre posunięcie wydawcy. Poniżej trailer:

A niech to, nie zauważyłem twojego tematu zanim założyłem mój :/. My bad.

Czekam, chociaż jednocześnie mam sporo obaw odnośnie tych "współczesnych" zmian i modelu f2p.

True, choć bądźmy dobrej myśli. Najważniejsze, że będziemy mieli pełny dostęp do zawartości gry, jednakże gracze, którzy wydali dziesiątki dolarów zostali trochę słabo potraktowani. Nie będzie przenoszenia kont.

Funcom robi jednocześnie A Realm Reborn od FFXIV i Fresh Start od AA. Chcę wierzyć w tą grę, bo jestem ogromnym fanem TSW, ale po prostu nie umiem. Nie mają takiego zaplecza finansowego, żeby to zrobić dobrze i żeby wilk był syty i owca cała.

Ja, jak i wielu innych graczy, czujemy się obecnie "wyruchani" przez Funcom, za pieniądze (10DLC po 10€ każde) i czas wrzucone do tej gry. Nowi gracze, skuszeni obietnicą relauncha, którzy kupili ostatnimi czasy na wyprzedażach Ultimate Edition, są wkurwieni za wrzucenie pieniędzy w błoto.

FAQ mówi, że SWL będzie miał identyczny content na starcie, jakie TSW miało w tamtym okresie, oraz, że Tokyo i rajdy dojdą w późniejszym terminie. Czyli w skrócie, jeżeli grałeś w TSW, nie masz specjalnie po co grać w SWL, bo wszystko widziałeś. Znaczy, nie chcę być źle odebrany, historia jest świetna, tak samo jak dungi NM... ale ileż można robić to samo?

Do tego, cytując FAQ: We are relaunching our acclaimed story-driven online game The Secret World (TSW) as Secret World Legends, a shared-world action RPG with revamped blablabla.

Czyli że co, SWL nie będzie MMORPG? Yep, nie będzie. Robią z tej gry Division albo Destiny:

http://www.mmorpg.com/secret-world-legends/interviews/roman-amiel-on-making-secret-world-legends-better-than-the-original-1000011652

To jest strzał na nowych graczy. Jeżeli nie złapie się ich wystarczająco dużo, Funcom i marka Secret World są martwe.

zna ktoś odpowiedz na ich zagadke ze strony niech napisze na priv bo albo mam coś zle albo cos sie popsuło

Mnie tam odpowiadał stary system, jedyne co mnie faktycznie bolało, to brak sliderków, bo przez to zarządzanie ekwipunkiem było bardzo niewygodne.

Co do Legends, to już na starcie niektóre z tych innowacji mi się nie podobają, jak np. "karmienie" pancerza.

ok ktos zna odpowiedz na 3 chapter ?

ok ktos zna odpowiedz na 3 chapter ?

sprawdz Ardagh Chalice

Tak z ciekawości,pobrał ktoś grę i może mi powiedzieć ile waży folder ?

Siadł mi prąd i po czym jak uruchomiłem launcher ponownie mam dziwne wrażenie,że pobiera się od nowa.

Tak z ciekawości,pobrał ktoś grę i może mi powiedzieć ile waży folder  ? 

Siadł mi prąd i po czym jak uruchomiłem launcher ponownie mam dziwne wrażenie,że pobiera się od nowa.

sciaga Ci tyle, ile zostało do konca

jesli miales 16 GB i pobrałes 2 GB, to teraz bedzie sciagac od nowa, ale z 14 GB pozostałych

ile zajmuje?

2017-06-24_170117.jpg.85d34ea16875265a265e155fe93d4f52.jpg

sciaga Ci tyle, ile zostało do konca

 

jesli miales 16 GB i pobrałes 2 GB, to teraz bedzie sciagac od nowa, ale z 14 GB pozostałych 

 

ile zajmuje? 

https://zapodaj.net/93f42fa3af18e.png.html

Tak więc...chyba ewidentnie coś się skopało skoro nawet reperair client nie pomaga,będe musiał na nockę zostawić,znowu.

Najgorsze jest to,że zajmuje coraz więcej miejsca,jakby praktycznie nie wykrywało starych plików,przed brakiem prądu jeszcze godzina i było by skończone.

Ktoś ma pomysł dlaczego nei mogę się zalogować danymi z TSW na TSWL? Sprawdzałem i na koncie funcom TSW - wchodzę, na TSWL - nie pasuje. Wg ich oficjalnej strony powinienem się zalogować bez problemu.

Ktoś ma pomysł dlaczego nei mogę się zalogować danymi z TSW na TSWL? Sprawdzałem i na koncie funcom TSW - wchodzę, na TSWL - nie pasuje. Wg ich oficjalnej strony powinienem się zalogować bez problemu.

W moim przypadku wymagany był reset hasła. Dwukrotny. Raz przy zalogowaniu się na stronę (żeby można było zlinkować konto), drugi raz podczas logowania do gry, bo poprzednie hasło nie chciało wejść.

Klikałem opcję "zapomniałem hasła" i na e-maila nei dostaję nic. Gdy resetuję hasło na stronie FunComu TSW - email przychodzi od razu

EDIT: na stornei TSWL nie zmienię hasła bo nie mogę sięna nią zalogować derp.

EDIT2: dało radę.. nei pytajcie :P

Ktoś ma pomysł dlaczego nei mogę się zalogować danymi z TSW na TSWL? Sprawdzałem i na koncie funcom TSW - wchodzę, na TSWL - nie pasuje. Wg ich oficjalnej strony powinienem się zalogować bez problemu.

Na koncie World masz jednorazową opcję transferu konta do Legend, a może to było na koncie Legend, w każdym razie sprawdź ten trop - może pomoże :)

Po jakiej stronie opłaca się grać, czy może to nie ważne ?

Nie wiem jak jest w pvp, ale od strony pve to tylko kosmetyczna kwestia plus nieco inne questy początkowe/frakcyjne; Dungi/raidy robi się multifrakcyjnie.

Iluminati stylizowane na bezduszną amerykańską korporację, Dragoni na chińską mafię, Templarzy na nieco skostniałe elitarne europejskie stowarzyszenie - wybierz co bardziej Ci leży.

ok mam pytanie jaka bron wybrac z tych zagadaek ? co jest dobre ?

Dobra jest ta którą masz zamiar grać. Drzewka talentów są przypisane do konkretnego typu broni, ja grając elementalistą wybrałem sobie focus, ktoś inny robiąc np. heala weźmie powiedzmy że karabin.

po której stronie gracie ?