Rohan Online Origin ( bez p2w)

Witam, zapraszam Was do gry w nową wersję słynnego Rohana Online który cieszył się ogromną popularnoscia, jednak zniszczony został przez okropny system P2W, Obecna wersja rusza typowo play2win. Polecam każdemu bo czuć klimat starego rohana, a wszystko jest ala Vanila z WoWa - bez kosmicznych liczb, all statów itd. Nacisk położony został na grę drużynową, podział na tzw. swięta trójcę, Praktycznie wszystkie skille zostały zmienione, nie ma już takiego lipnego balansu postaci jak kiedys, dodany został quest line, mapa i spoty zmienione. Wszystko na duży, duży + więc jeżeli ktos ze starych graczy zastanawia się czy warto, to odp. brzmi TAK! A jeżeli nigdy nie graliscie w Rohana to pora to zmienić :)


Link do gry : http://origin.playrohan.com/

Gildia Polska już stoi. Zapraszam na nasz serwer TS 51.255.123.177:8265

1lajk

Kiedyś się zagrywałem w Rohana. Dużo ludzi gra?

bardzo dużo, wszędzie gdzie nie pójdziesz są ludzie.

hohohoho, czy to ten prawdziwy, legendarny Meo? :dd

@edit - Czy system Vip w originie nie jest... zbyt OP? Z tego co sie dowiedziałem, to jak wydasz 25k rps, to dostajesz za frajer mega bonusy, to prawda?

:) Pozdrawiam.

Nie 25k tylko 250K RP czyli minie bardzo duzo czasu zanim to ktos bedzie miał, a System VIP daje Ci boost do expa, i drop + gold. Ale nie ma to żadnego wpływu na pvp, Lvl max jest 100 wiec prędzej czy pozniej każdy go wbije, ( kwestia pewnie tygodnia) Drop + gold tak samo, grasz, będziesz miał. To raczej ukłon w stronę graczy którzy po prostu pracują i nie mają czasu by tyle grać co inni. Nie jest to w żadnym stopniu p2w :)

Cześć, tez chcialbym sie dowiedziec czy to Ty Meo z dawnego Rohana?:D

Czy dostaje sie pozniej jakis kamien do resetowania skillpointow?

Cześć, tez chcialbym sie dowiedziec czy to Ty Meo z dawnego Rohana?:D

 

Czy dostaje sie pozniej jakis kamien do resetowania skillpointow?

Tak to ja. Pozdrawiam.

Zapraszamy do gry! Napływa coraz to więcej osób, gra robi się ciekawsza z dnia na dzień.

Nasz Team Speak : 51.255.123.177:8265

Hej, też macie/mieliście problemy z rejestracją?

Ja nie miałem a jaki dokładnie masz problem ?

Siemka mam takie pytanko gdzie expić na 20 lvl ? :D

Meo Jakie sa dwa ostatnie slowa z eventu word of wisdom bo nikt nie wie w gildi chyba :P

Do gry wprowadzone zostały wojny gildii, robi się coraz ciekawiej. Zapraszamy wszystkich :)

możesz napisać coś więcej w jaki sposób wyglądają te wojny ? czy jest to coś na styl L2 ( otwarte walki graczy między zwaśnionymi guild ) ? czy aby rozpocząć taka bitwę najpierw musi zostać wystosowany szereg zaproszeń , zebrana odpowiednia ekipa i wszystko odbywa się w zamkniętej "instancji"?

Cześć, możesz mi coś więcej opisac na temat rozgrywki? Nigdy przedtem nie grałem w Rohana ale lubie takie stare klimaty ;)

Bardzo chętnie bym powrócił do Rohana.

Mógłbyś dodać jakies screeny z expowisk i miast? Bo patrzac po forum to raczej bidnie.

możesz napisać coś więcej w jaki sposób wyglądają te wojny ? czy jest to coś na styl L2 ( otwarte walki graczy między zwaśnionymi guild ) ? czy aby rozpocząć taka bitwę najpierw musi zostać wystosowany szereg zaproszeń , zebrana odpowiednia ekipa  i wszystko odbywa się w zamkniętej "instancji"? 

Póki co są to po prostu wojny o spoty itd, jednak można gildii rzucić oficjalnie WARa i zabijać się praktycznie wszedzie bez żadnej kary. Niedługo będzie wprowadzony system TB ( township battle) Jest to wojna o konkretne miasto. Wchodzi Kilka gildii na takie TB, polega ono na przejmowaniu takich Kamieni, za kazde przejecie dostaje sie pkt. Gildia która wygra, nakłada podatek na miasto, kazdy gracz który wyda tam grosz placi podatek.

Cześć, możesz mi coś więcej opisac na temat rozgrywki? Nigdy przedtem nie grałem w Rohana ale lubie takie stare klimaty  

Gra nastawiona typowo na PVP, Ciągłe zwroty akcji, Grindówka wbicie lvla 100 to jedno, wyfarmienie sprzetu to druga sprawa. Polecam dołączyc do nas na TSa wszystko wytłumaczymy i pomożemy. 51.255.123.177:8265

Bardzo chętnie bym powrócił do Rohana.

Mógłbyś dodać jakies screeny z expowisk i miast? Bo patrzac po forum to raczej bidnie.

Wręcz przeciwnie, gra bardzo duzo osob. Praktycznie wszędzie napotkasz ludzi. Miasta tętnią życiem,

witam mam pytanie jak wygląda gra bardzo podobna do oryginalnego rohana czy bardzo zmieniona pamiętam że x lat temu grałem trochę i dobrze się bawiłem i myślę że mógłbym znowu trochę pograć jednak chciałbym wiedzieć jak to wygląda z pozmienianymi skilami i sportami bardziej na + czy minus ? czekam na odp i pozdrawiam :D

witam mam pytanie jak wygląda gra bardzo podobna do oryginalnego rohana czy bardzo zmieniona pamiętam że x lat temu grałem trochę i dobrze się bawiłem i myślę że mógłbym znowu trochę pograć jednak chciałbym wiedzieć jak to wygląda z pozmienianymi skilami i sportami bardziej na + czy minus ? czekam na odp i pozdrawiam 

Czesc, dla mnie i dla wielu innych osób wszystko jest na plus, jest dużo ciekawiej bo każdy "testuje" buildy itd. Każdy dzień przynosi cos nowego. Co do samych klas postaci, balans jest dużo lepszy niz na starym rohanie. Więc jeżeli nadal się zastanawiasz to naprawdę Ci polecam sprawdzić. :) Mamy mocną Polską ekipę, jako jedyni na serwerze robimy dungeony o których inni mogą pomarzyć. Zapraszam do nas na TSa

Z góry przepraszam za odkopanie tematu, ale nie chce zakładać nowego. Mam pytanie odnośnie scout'a, czy naprawili bugi na jego skillach, czy można nim coś ugrać na pvp? Pamietam ze na starym rohanie byla to niegrywalna postać i całkiem niepotrzebna. Jak jest teraz?

z