MMORG Anime - Słodkie jak krówka

Sprzęt: Laptop Toshiba Satellite L850-1HL

Procesor - Inter Core i5-3210M trzeciej generacji z technologią Intel Turbo Boost 2.0

Ram - 4096 MB

Grafika - AMD Radeon HD 7670M Graphics (1GB dedykowanej pamięci)

Cechy:

Na pewno musi być to gra F2P. Grałem już w jedną P2P i niestety po krótkim czasie przestałem. Nie spodobała mi się. Dalej można mówić o takich standardach jak duży, rozbudowany świat. Gra z naciskiem na PvE. Oczywiście crafting, enchanting, itp. Linia fabularna przydałaby się w 100%. Język mnie nie obchodzi, nie lubię grać w spolszczone stwory. Sporo klas do wyboru, chociaż to nie jest tak potrzebne. Oprawa graficzna też nie jest najważniejsza, chociaż nie potrafiłbym patrzeć na pikselki przez cały czas. Z tych ważniejszych rzeczy, powiem, że lubię cukierkowy wygląd - KONIECZNIE! Anime jak najbardziej.

Nie przypadło mi do gustu:

- Aion - głupi powód, po prostu zapomniałem o tej grze, nie była warta uwagi,

- Maple Story - zainstalowałem, wyłączyłem - tyle poświęciłem czasu,

- Path of Exile - sądziłem, że warto zagrać - ostatnim czasem, głośno było o niej - grafika mnie odrzuciła,

- Runes of Magic - nie spodobała mi się,

- Neverwinter online - grałem rok temu, spędziłem trochę czasu, wbiłem dość wysoki lvl, gra zaczęła mi się nudzić, odstawiłem,

- RIFT - zainstalowałem, wyłączyłem,

- Lineage II - coś z grafiką mi nie odpowiadało + liczne lagi na serwerze,

- Metin 2 - grafika,

- Royal Quest - wymagania nie takie,

- MU Online - grafika już nie taka,

- Cabal Online - to samo co wyżej,

- Dofus - wszystko byłoby spoko, gra przecudowna, tylko ta subskrypcja,

- Ragnarok - grafika - ble!

Generalnie, grałem w wiele tytułów. Mógłbym wymieniać i wymieniać. Zaraz wymienię Wam parę tytułów, które mi się bardzo spodobały. Może na ich bazie, znajdziecie mi coś odpowiadającego mojemu stylowi.

Spodobały mi się:

- Tera Online - zainstalowałem kilka tygodni temu, gram do dzisiaj, chociaż nie czuje się spełniony w 100%,

- Diablo 3 + ROS - genialna gra, chociaż ostatnimi czasami podupadła niestety,

- osu! - może to nie mmorpg, ale gra genialna,

Jeżeli możecie mi polecić anime mmorpg - oprocz Aura Kingdom - to, co to by było?

"- Dofus - wszystko byłoby spoko, gra przecudowna, tylko ta subskrypcja," - Trochę mnie tym przyciąłeś, nigdy tego nie zrozumiem, gra Ci się tak bardzo podoba i szkoda Ci wydać te 20zł miesięcznie i mieć 100% gry dla siebie, niż grać w F2P crap, gdzie bez wydawania setek złotych miesięcznie nic nie osiągniesz? Welp...

Polecam wszystkie tytuły od firmy wydającej Aura Kingdom, tj. Dragomon Hunter, Twin Saga i Eden Eternal. Ewentualnie jeśli lubisz Digimony to Digimon Masters Online z tym, że gra jest dość P2W. Ciężko znaleźć porządny anime/cukierkowy tytuł, który nie jest 100% P2W, bo grałem we wszystkie i mogę to stwierdzić z doświadczenia. Ewentualnie fajne jest też Grand Fantasia, ale to Aeria to chyba nie muszę nic więcej pisać. FLYFF lub Elsword na privach.

Eden Eternal nadal żyje? Próbowałem 2 lata temu i nie szło.,

Trochę mnie tym przyciąłeś, nigdy tego nie zrozumiem, gra Ci się tak bardzo podoba i szkoda Ci wydać te 20zł miesięcznie i mieć 100% gry dla siebie, niż grać w F2P crap, gdzie bez wydawania setek złotych miesięcznie nic nie osiągniesz? Welp…

Nie wiesz ile wydałem już na gry :)

Flyff, ROSE Online(jest na steamie chyba)

Eden Eternal żyje, ale też raczej na privie, wersja od Aeri(i?) średnio sobie radzi. ROSE również świeci pustkami i nie jest to już ta gra co kiedyś, choć kiedyś faktycznie grało się w nią bardzo przyjemnie.

Co do wydawania na gry to uwierz, że też mi również zdarzało się naprawdę sporo wydać a przez to uważam, że jak już i tak wydawałeś te pieniądze, to 20zł naprawdę nie będzie odczuwalnym wydatkiem, szczególnie na grę, która tak Ci się podoba. Wciąż twierdzę, że skoro gra Ci się podoba, to warto wydać te 20zł i się w nią zagłębić, bo fakt faktem, Dofus jest genialną grą i nie ma drugiej takiej (Wakfu się nawet nie umywa).

Co do wydawania na gry to uwierz, że mnie raczej nie przebijesz

Nie muszę w nic wierzyć.

Wiem za to na pewno, że gra, w którą chciałbym pograć, będzie raczej odskocznią od wszystkiego, co się dzieje aktualnie wokół mnie - takie typowe odmóżdżenie, więcej nie potrzebuję.

edit:

A na przykład LaTale? Kiedyś grywałem.

Polecam Mabinogi, anime mmorpg w którym jest mniej rzeczy których nie da się zrobić, niż tych, co się da.

Wakfu jest f2p i gra się tak jak w dofusa, acz jak dla mnie to exp rate bez subskrypcji jest nieco bolesny

LaTale dalej żyje. Nie jestem pewny ile osób gra ale to w dalszym ciągu jakaś opcja

Możesz wyczekiwać MapleStory2. Jest trójwymiarowe, chibi i ogółem całkiem mega

Phantasy Star Online 2 nie grzeszy jakością

Grand Fantasia

Zobacz sobie Soul Worker Online :)

Czekam na premierę tej gry, myślę że Ci się spodoba :)

Soul Worker Online i Aura Kingdom ;p

Faktycznie całkiem zapomniałem o LaTale :D Z jednej strony mogę tę grę gorąco polecić (Szczególnie po ostatnich zmianach) a z drugiej muszę uprzedzić, że przynajmniej raz będziesz "musiał" wydać prawdziwe pieniądze. Gra jest świetna, ale widząc, że MapleStory Ci nie podeszło myślę, że z tym tytułem będzie tak samo.

Co do Mabinogi to również poleciłBYM z czystym sumieniem gdyby nie to, że gra jest absolutnie niegrywalna w późniejszym etapie, głównie za sprawą amerykańskiego pingu, który przy takim systemie walki jest nie do wytrzymania.

Panowie, nie kłóćcie się o to, kto więcej wydał na gry, bo to nie mierzy niczego poza długością e-penisa.

Co do tematu, to skoro autorowi podobała się TERA, to może powinien sięgnąć po Blade & Soul, gdyby jednak żaden "cukierek" nie podpasował? Chociaż tutaj może być delikatny problem z możliwościami sprzętowymi, ale u mnie na starym komputerze B & S chodziło o wiele lepiej niż na nowym, więc nie wiem, od czego to zależy.

Ze słodkości polecam Alicię Online na privie - dla mnie to gra idealna na odmóżdżenie się, a zabawę daje przednią.

Jeśli Dofus się podobał ale kasy brak/lub chęci na wydanie jej to polecam kopie Dofusa- Wakfu.

Może już ktoś to zrobił, ale ja polecam Dragon Nest.

Sam w niego długo nie grałem, ale jest słodziutki chyba. Niestety to dungeon crawler, ale całkiem przyjemny.

clannad byl k**wa slodki
pozdro xD

A z gierr to nie wiem

A może Tree of Savior?

Koledze powyżej polecam zapoznać się z różnicą między dungeon crawlerem i dungeonówką.

W sumie dopiero teraz przyszło mi na myśl Revelation Online. Gra ładna, fabuła z rodzaju tych luźniejszych, dużo komedii i słodka oprawa (elementy kostiumów, mounty) - mogłoby się autorowi wątku spodobać, szczególnie że ma nieduże wymagania sprzętowe.

Faktycznie całkiem zapomniałem o LaTale
Z jednej strony mogę tę grę gorąco polecić (Szczególnie po ostatnich zmianach) a z drugiej muszę uprzedzić, że przynajmniej raz będziesz “musiał” wydać prawdziwe pieniądze. Gra jest świetna, ale widząc, że MapleStory Ci nie podeszło myślę, że z tym tytułem będzie tak samo.

To jest stary post, który pisałem dość dawno. MapleStory podeszło, zapomniałem o tym wspomnieć na samym początku. Grałem, długo, czasami myślę o powrocie.

LaTale też było na mojej liście, ale przez 1-2 miesiące.

Zobacz sobie Soul Worker Online

Czytałem, słyszałem i czekam :)

W sumie dopiero teraz przyszło mi na myśl Revelation Online

Zaraz przejrzę.

Może już ktoś to zrobił, ale ja polecam Dragon Nest.

Lubiłem tę grę :)

Ze słodkości polecam Alicię Online na privie - dla mnie to gra idealna na odmóżdżenie się, a zabawę daje przednią.

Dla mnie nowość, nigdy nie słyszałem. Zaraz zobaczę!

Dzięki za odpowiedzi :)

Widziałem tylko przed oczami jedną rzecz "ROSE świeci pustkami"

Hmm..Napisze Ci tak przyjacielu drogi :D gram w to odkąd było p2p jakieś 10 lat..

W Rose Online masz 6 miast, Junon już nie jest głównym miastem - służy do sprzedawania małych rzeczy nowym graczom i ewentualnie zostawienie sklepiku na noc z tanizną której szukają 200+ lvle.

Oro...To już inna rzecz :) wejść tam możesz ale nic nie zabijesz bo lvle są mega duże.

TAM to nie widzisz postaci, spoty są pełne od różnych złożonych party, gra tętni życiem bardziej niż 95% mmorpg i w sumie każdy może pozazdrościć jej popularności :)

Szczerze obiektywnie pisząc początkowe mapki jak Zant czy Junon Polis to takie lekko zaludnione miasteczka.

Pokaże Ci screeny - tylko zrobię :P

http://prnt.sc/eqsc0l - screen z junon gdzie jest mało graczy.

http://prnt.sc/eqsdej - screen nr2 również junon

http://prnt.sc/eqsft5 - Oro (mniejsza część)

http://prnt.sc/eqsgx3 - oro większa część :P

no i Xita refuge :) http://prnt.sc/eqsjgi

Polecam zaczekać na Peria Chronicles od Nexona. Sam czekam, bo gra wydaje się być bardzo fajna. Grafika na pewno by Ci się spodobała. ;)