Projekt Hydra szuka inwestorów

Witajcie, od ponad roku z grupą 5 osób tworzymy nowego mmorpg opartego głównie na PvP. Mmorpg jest aktualnie w fazie tworzenia. Mamy wykonane już wiele elementów rozgrywki, posiadamy wiele unikalnych systemów PvP.


Nie będą się tu zbyt dużo rozpisywał bo więcej projektów mogę przedstawić gdy ktoś się zainteresuje. Szukamy inwestorów którzy będą mogli wspierać projekt w fazie tworzenia i późniejszych jego etapach. Nie jest to dziecinny projekt, wiec jeśli po wstępnych prezentacjach, ktoś się zainteresuje resztę spraw będziemy omawiać twarzą w twarz (możesz ty dojechać do nas - Poznań gdzie w przyszłości planujemy posiadać siedzibę firmy lub my do Ciebie dojedziemy.) Wszystko oczywiście na umowach.

Zainteresowanych zapraszam na PW po kontakt.

To nie tak działa, tylko to wy musicie przedstawić swój projekt z zdjęciami filmami bo przecież nikt nie da wam ani grosza w ciemno.

No tak, ale przecież jasno napisał, że jeśli się ktoś zainteresuje to przedstawią materiały

Zróbcie kickstarter. Wasza jedyna szansa w tych czasach.

Ja jestem zainteresowany, materiały przedstawisz w tym temacie czy na PW a może mam do was pojechać do Poznania?

Nie mogłem się oprzeć ^^

No tak, ale przecież jasno napisał, że jeśli się ktoś zainteresuje to przedstawią materiały

Niby tak, ale nie oszukujmy się jeśli chce się kogokolwiek zachęcić do chociaż zainteresowania się projektem to trzeba coś pokazać, bo to nie działa na zasadzie my mamy takie coś fajnego i jak się tobie podoba to że my robimy coś tak fajnego to ci pokażemy co.

Niby tak, ale nie oszukujmy się jeśli chce się kogokolwiek zachęcić do chociaż zainteresowania się projektem to trzeba coś pokazać, bo to nie działa na zasadzie my mamy takie coś fajnego i jak się tobie podoba to że my robimy coś tak fajnego to ci pokażemy co.

moją teorią jest, że jak się do nich zgłosisz to ci podeślą NDA. Jedyne sensowne co mogłem wymyślić. Nie zmienia faktu że faktycznie, to chyba jakaś banda dzieciaków z gimnazjum. Chwała im, że mają jakieś produktywne hobby ale faktycznie, z profesjonalnym ogłoszeniem ten temat nie ma nic wspólnego.

Pomijając nieistotne dywagacje to jedno jest pewne - aby kogoś namówić do inwestycji, trzeba go zachęcić do tego. A tego z pewnością ten "Wpis" nie robi :(

Poza tym, nie oszukujmy się, ale jakiego kalibru "inwestorów" można znaleźć na naszym szacownym forum?

Ogłoszenie wygląda jak na tą chwilę jak lep na łosi z drobniakami (moje subiektywny odczucie, potraktujcie je jak chcecie)

Trzecia rzecz - nowy użyszkodnik, pierwszy post i od razu taki? Mi to przypomina setki podobnych z cudownymi ofertami zarobkowymi, jakie widziałem na wielu innych forach.

Jeśli chcecie być potraktowani poważnie, to podejdźcie do tego poważnie.

Witajcie, od ponad roku z grupą 5 osób tworzymy nowego mmorpg opartego głównie na PvP. Mmorpg jest aktualnie w fazie tworzenia. Mamy wykonane już wiele elementów rozgrywki, posiadamy wiele unikalnych systemów PvP.


Nie będą się tu zbyt dużo rozpisywał bo więcej projektów mogę przedstawić gdy ktoś się zainteresuje. Szukamy inwestorów którzy będą mogli wspierać projekt w fazie tworzenia i późniejszych jego etapach. Nie jest to dziecinny projekt, wiec jeśli po wstępnych prezentacjach, ktoś się zainteresuje resztę spraw będziemy omawiać twarzą w twarz (możesz ty dojechać do nas - Poznań gdzie w przyszłości planujemy posiadać siedzibę firmy lub my do Ciebie dojedziemy.) Wszystko oczywiście na umowach.

Zainteresowanych zapraszam na PW po kontakt.