MMO/MO z klimatem i fabułą

Gatunek: RPG/FPS/TPS - cokolwiek poza RTS i H'n'S
Sprzęt: i5 3570k @ 4.4GHz, 2x8GB DDR3 2400MHz CL11, GTX1050 Ti D5 4GB + OC
Cechy: Szukam gry z ze świetnym klimatem, wciągającej, fabułą która ma znaczenie, która wciąga i zachęca do dalszej gry. Ponadto oczekuję nie odstraszającej grafiką i P2P odpada (tylko B2P lub F2P), dodatkowym plusem byłby brak targetowego systemu walki, nie musi to być koniecznie MMO, wystarczy nastawienie na multiplayer - może być coś typowo coop'owego.

Przypadły mi do gustu:

- SWTOR

- Ray of Hope (nie grałem, bo jeszcze niedostępna gra, ale to co pokazali klimatem bije po oczach)

- DayZ (kiedyś, na początku gdy codziennością nie było jeszcze KOS i faktycznie działy się ciekawe rzeczy)
Nie przypadły mi do gustu:
- Wildstar

- PlanetSide 2

- ogółem większość MMO i MO w których fabuły jak i klimatu brak

TESO?

@Sildu

Zapomniałem o tym napisać. Grałem w bete i zupełnie nie przypadło mi do gustu.

Ja tam czekam na tego nowego secret worlda, w poczekaniu gram w heroes & generals i runescape xD

GW2 zawsze chwali się nowym Living Story. Nie wiem nietstety jaka jest fabuła :( Klimat w grze jest przedni. Możesz spróbować za darmo.

SWTOR to chyba najlepsza gra z fabułą i nie ma już drugiej takiej.:) ESO jest spoko na swój sposób

Co prawda mało oryginalna, ale B&S ma jakąś tam całkiem-całkiem fabułę.

TSW, ale lepiej poczekaj na SW:L.

Zgadzam się z Mightem. W Blade & Soul jest bardzo fajna, przyjemna fabuła. Mnie wciągnęła. Myślę, że gra może Ci podejść.

Chyba faktycznie poczekam na Secret World Legends. Dzięki za propozycję. Gdyby ktoś znał jeszcze jakiś ciekawy tytuł to proszę pisać.

Gatunek: RPG/FPS/TPS - cokolwiek poza RTS i H'n'S
Sprzęt: i5 3570k @ 4.4GHz, 2x8GB DDR3 2400MHz CL11, GTX1050 Ti D5 4GB + OC
Cechy: Szukam gry z ze świetnym klimatem, wciągającej, fabułą która ma znaczenie, która wciąga i zachęca do dalszej gry. Ponadto oczekuję nie odstraszającej grafiką i P2P odpada (tylko B2P lub F2P), dodatkowym plusem byłby brak targetowego systemu walki, nie musi to być koniecznie MMO, wystarczy nastawienie na multiplayer - może być coś typowo coop'owego.

Przypadły mi do gustu:

- SWTOR

- Ray of Hope (nie grałem, bo jeszcze niedostępna gra, ale to co pokazali klimatem bije po oczach)

- DayZ (kiedyś, na początku gdy codziennością nie było jeszcze KOS i faktycznie działy się ciekawe rzeczy)
Nie przypadły mi do gustu:
- Wildstar

- PlanetSide 2

- ogółem większość MMO i MO w których fabuły jak i klimatu brak