Quake Champions Prożba

Witam chciałbym was gracze prosić o 1 klucz do Quake Champions ponieważ jestem człowiekiem który lubi serie Quake ! Oczywiście jeżeli jest taka możliwość :) Dziękuję za przeczytanie Postu

za taką "proŻbe" to Ty powinieneś książkę dostać a nie klucz do gry

Nikt nie da Ci klucza ot tak za darmo, już wolą za 100 zł sprzedać na Allegro

jako że teraz nadchodzą fale kluczy od tej firmy cena gry spadnie diametralnie. wiec nie bądź taki arogancki

Dziś poszła kolejna fala kluczy.

Potwierdzam, sam dostałem.

Także dostałem dziś, jakby ktoś chciał to mam jeszcze jeden kluczyk.

Proszę

Twój kod do zamkniętej bety

<p lang="x-size-24" style="margin-top:16px;margin-bottom:20px;font-size:20px;line-height:28px;text-align:center;" xml:lang="x-size-24">
	7Y4C-A7QN-M4AD-K3FB-F37Q
</p>

Na kinguin'e są klucze od 2.42 zł także jak ktoś chce to sobie pogra w ten czy inny sposób w bete QC.

Wie ktoś czy będzie reset lvl i skinów?

Kluczy już jest dużo więcej, cena spadnie i będzie można zakupić za kilka PLN. Sam dostałem dwa ale oddałem koledze z podwórka.

Dostałem na maila 3 klucze, aby rozdać. Jak ktoś chce to priv:)

Invite Your Friends to Play Quake Champions!

We are thrilled that you've been playing Quake Champions with us during our Closed Beta Test. Each week we hear your feedback and this week we are excited to offer you three additional beta codes to share with your friends!

Witam chciałbym was gracze prosić o 1 klucz do Quake Champions ponieważ jestem człowiekiem który lubi serie Quake ! Oczywiście jeżeli jest taka możliwość :) Dziękuję za przeczytanie Postu