Lost Ark online nowości

Lost Ark online

Witam serdecznie. Na początku chciałbym powiedzieć że nie mogłem znaleźć tematu o Lost Ark online więc robię właśnie ten. W tym temacie proszę wrzucać wszelakie informacje o grze screeny,filmy,streamy wszystko co dotrze do naszych rąk :)

Ja zacznę i wrzucam filmy z rozgrywki i jednego z dungeonów:

Nie wiem, czy jest sens wrzucać materiały o LAO, skoro nie wiadomo czy i kiedy pojawi się w europie. A materiałów na yt jest od groma :D Ale ogólnie jak cos ciekawego o cbt w eu będziesz wiedział to daj znać

Spoczko mój znajomy Rivid jest na bieżąco z ową produkcją i na pewno coś będziemy wiedzieć na ten temat to damy znać :)

Poki co nam wiadomo: Gra nie jest w planach wydania w EU i prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie. Gra wydaje sie zajefajna, ale wiemy jak skonczyl Lineage Eternal po kilku patchach...

Coraz więcej informacji napływa z Azji na temat LA, ktoś się orientuje czy potwierdzili wydanie NA/EU? Jakieś Q&A z twórcami było albo ma być? Jest ktoś zorientowany? Od siebie powiem tylko, że słyszałem jedynie ploty jakoby gra miała jednak nie wejść na rynek Chiński dzięki czemu NA/EU miałyby stać sie priorytetem. Ale to tylko ploty.

Poczekamy, zobaczymy ale trailer nie odrzucil mnie a ostatnio czuje sie juz expertem.. Gralem/gram w pare main stream mmo juz dlugi czas i od czasu do czasu zwiedzam nowe tytuly. Oczywiscie, jak zawsze jakiekolwiek mmo mozna dopiero uczciwie ocenic wstepnie po 1mc i nastepnie po 6mc, poniewaz olbrzymi factorem jest populacja - brak oznacza p2w.

ale na razie props.

Nowy gameplay 12.11.2017r. z CBT2

Lost Ark online

Witam serdecznie. Na początku chciałbym powiedzieć że nie mogłem znaleźć tematu o Lost Ark online więc robię właśnie ten. W tym temacie proszę wrzucać wszelakie informacje o grze screeny,filmy,streamy wszystko co dotrze do naszych rąk :)

Ja zacznę i wrzucam filmy z rozgrywki i jednego z dungeonów: