Asta Online- UTOPIA

17911037_1237745533011309_1691809401_n.png.a0e37ed829df7734e342a2ae3c9c7275.png

ASTA ONLINE
UTOPIA
Reaktywacja

Witam
Chciałbym reaktywować Polską gildie która istniała na wersji od Webzena.
Chciałbym stworzyć gildię w której na 1 miejscu będzie dobra zabawa we wspólnym gronie.
Każdy może dołączyć do gildii, jedynym wymogiem jest korzystanie z komunikacji głosowej.
Co oferuje?
-ts3
-Pomoc nowym graczom
-Świetną zabawę :D

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O PW ŻEBY OTRZYMAĆ IP TS3

GRAMY PO STRONIE

ASU

Zapraszam do grupy steam

GRUPA STEAM

Mały poradnik do ASTY (po angielsku)

PORADNIK


Pozdrawiam Criger

Obecny :)
Od razu mogę zasugerować abyśmy zaczynali od strony ASU
z mojej strony na pewno będę grał tak jak wcześniej healerem (Nina)
i patrzcie co wygrzebałem xD

To niezły odkop, widać nawet jak dawałem loga na czacie :D

Już się doczekać nie mogę :D

Już się doczekać nie mogę 

mi się aż morda cieszy xD

Haha ja też się piszę, ale nie chce żadnej ważnej funkcji pełnić w Utopi xD Bo wiem, że później będziecie marudzić.
A odkopane z mojego kanału na YT :P Cały czas tam jest, nie zamierzałem tego usuwać :D Ale myślę, że nagramy coś nowego, lepszego, co Wy na to? :D

Co do teamspeaka piszcie mi na PW - podam Wam solidny, prywatny kanał ;)

ja tez wole ręce umywać od jakiej kol wiek funkcji :P ewentualnie jak by nie bylo chetnych to magazyn gildyjny ale too mozeeeee

Reaxtic zgłasza się do służby :D Witam ponownie, reaktywacje Asty sledze juz od 3 miesiecy :P

@ReaXtic To samo :D

Też już się nie mogę doczekać, mój archerek znowu będzie siał strach i zwątpienie!

Pozdrawia, Credd

oj będzie sie działo :) Zauważyłem siebie na tym raidzie, jeszcze pamiętam taktyki :) O dziwo z biegiem czasu najłatwiejszy boss, a tyle bylo wtedy emocji hehehe Przynajmniej nie nudził drop z niego.

I ta walka o Meteor Showery :DD

Jezusie xd

grałem na hiszpańskiej wersji po upadku gry, mało osób strasznie, ciekawe co będzie po premierze na steamie.
Przydałoby się zachęcić do reklamowania gry inaczej z wojny frakcji ****strzeli.

I ta walka o Meteor Showery :DD 

Pierwsza unique broń na świecie here :] co prawda we wbiciu 50 fame lvla troszke pomógł bug z bg daily ale wciąż w hall of fame się zapisałem :D

Teraz bedzie gra na normalnym fame :D

Ja koneser gier MMORPG mówię wam ze ta ASTA to naparwdę dobra gierka jest, zdecydowanie lepsza od Revelation

Jest PVP są dungi i rajdy, tylko WEBZEN pipki a nie firma zamknęli dobrą gierkę

Jak wyjdzie na steam to na 100% pogram

No oby nie pojawiły się takie sytuacje jak u Webzena. Bo w sumie właśnie to zabiło tę grę..

Pamiętam do tej pory jak sie wku$#%ałem, jak się okazało, że z lvl 50 fame boxa jest broń dla losowej klasy :D ten moment kiedy grasz archerem i dropisz z boxa bron dla healera :D na szczęście top2 dropnął łuk

Chłopaki...na tsa wbijcie a nie spamujecie tutaj :D Podałem wam na PW
Jezus wie gdzie wbijać :D

Teraz będzie lepiej mam takie wrażenie

Rowniez pogram, slyszalem ze nawet gdy byla u prowadzona przez webzen nie bylo czuc zbytnio p2w i gra byla ok. Niestety nie mialem okazji pograc wczesniej, ogarne troche klasy jakie sa itp przez ten czas :P