Asta Online- UTOPIA

Apropo rozłączenia: http://steamcommunity.com/app/612290/discussions/0/1319962173911405887/
Apropo 30fps: http://steamcommunity.com/groups/UTOPIA_asta/discussions/0/1318836262647739462/

Gdy odpalam grę mam w tle wodospady, gra muzyka i nie pojawia się menu. Macie też tak? Albo wiecie co zrobić?

ok na 60 fpsach to juz całkiem inna gra będzie :) wziąłem rogue

w co staty dawać nim, na razie najwięcej w crit dalem

Oszczegam!

Jeżeli zrobicie tak jak chce NAT to usunie wam sie save i bedziecie musieli wbijac lvle od nowa po kazdym restarcie gry.

Moj znajomy tak zrobil jak gral kilka miesiecy temu, dzis sie zalogowal i nawet nie ma postaci ktore expil.

Oszczegam!

Jeżeli zrobicie tak jak chce NAT to usunie wam sie save i bedziecie musieli wbijac lvle od nowa po kazdym restarcie gry.

Moj znajomy tak zrobil jak gral kilka miesiecy temu, dzis sie zalogowal i nawet nie ma postaci ktore expil.

O czym ty gadasz xD? Jak mógł jeżeli gra jest wypuszczona dziś i przez innego wydawce

Można wiedziec ile waży gra? Po zainstalowaniu

O czym ty gadasz xD? Jak mógł jeżeli gra jest wypuszczona dziś i przez innego wydawce

Ja nie wiem jak mogl, jak bym wiedział jak mogl, to bym byl takim hakerem jak NAT, a jak bym byl takim hakerem jak On, to bym okradywal ludzi i bym Ci nie napisal jak, bo bys mi robil konkurencje.

Tylko zeby nie bylo ze nie oszczegalem.

Można wiedziec ile waży gra? Po zainstalowaniu

Jakieś 9,4 GB

Pytanie. Czy tylko ja mam pokaz slajdów podczas gry? Spełniam wymagania, zdawałoby się kilkukrotnie, a nawet na minimalnych ustawieniach wygląda to jakbym grał w 15 FPSach :/

Pytanie. Czy tylko ja mam pokaz slajdów podczas gry? Spełniam wymagania, zdawałoby się kilkukrotnie, a nawet na minimalnych ustawieniach wygląda to jakbym grał w 15 FPSach :/ 

Sprawdź czy aplikacja wykorzystuje twoją dedykowaną kartę graficzną (jeśli posiadasz).

Gra domyślnie ma ustawione stałe 30fps, aby to odblokować zobacz ten wątek.

Byłem na TSie.. Gildia nie oferuje totalnie nic.. Pomagają wybranym. Reszta to starsi wyjadacze, którzy zajęci są tylko sobą. Pytasz po 10 razy o jeden quest i co ? "Zamknij się już", "Nie męcz koleś", "Wyje**ie go bo mnie wk***ia" zero pomocy i toksyczne internetowe spinacze... nie polecam wbijać na tsa... liczyłem na rozgrywkę w luźnej atmosferze, ale jeśli tego szukacie to na pewno nie tam.

Wie ktoś jak naprawić ekran logowania bo gra mi się scrashowała i oglądam sobie tylko ładny wodospad XD

Sprawdź czy aplikacja wykorzystuje twoją dedykowaną kartę graficzną (jeśli posiadasz).

Gra domyślnie ma ustawione stałe 30fps, aby to odblokować zobacz ten wątek.

Posiadam tylko jedną kartę graficzną (GT430) a teraz gra to mi się już w ogóle buguje i nawet lista postaci się nie wyświetla :(

teraz serwer nie działa, na tej karcie graficznej nie pograsz sobie komforotowo ziomek bo to starocie jest już :(

teraz serwer nie działa, na tej karcie graficznej nie pograsz sobie komforotowo ziomek bo to starocie jest już 

mam tą samą kartę. osiągam na niej 20-24fps. Dla mnie to wystarczy. Ale osoby przyzwyczajone do 60fps mogą czuć pewien dyskomfort.

noo na world bossie lub guild warze a nawet bardziej intensywnym pvp to będziesz miał klatki niestety ;/

wie ktos do kiedy maintenance?

noo na world bossie lub guild warze a nawet bardziej intensywnym pvp to będziesz miał klatki niestety ;/

wie ktos do kiedy maintenance?

brak info odnośnie maintenance
na raid bossach wyłączam widok postaci i kamerę kieruję pionowo w dół. Trochę pomaga ;)

Będzie jakaś grupa na FB??

Będzie jakaś grupa na FB??

Posiadamy grupę na Steam (bo każdy ma Steam ;) )

Ech, to ja panowie raczej rezygnuję i wracam do WildStar. Przepraszam, jestem typem gościa, dla którego 40 FPS to absolutne minimum :)