Asta Online- UTOPIA

http://prnt.sc/exb8w4

26 kwietnia niby ;<

http://prnt.sc/exb8w4

 

26 kwietnia niby ;&lt;

Sama końcówka kwietnia eh :(

to jeszcze 9 dni panowie :/ a ja juz bym w coś przysłowiowo "ponerdził" : )

21.04 GODZINA około 21:30 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE NA TS3, kto jest zainteresowany grą w gildii proszę o przybycie. Kto nie dostał jeszcze TS3 proszę o PW.

Bardzo chętnie z wami zagram. To będzie moja pierwsza styczność z tą grą, więc miła gildia na start się przyda :D

Była aktualizacji informacji na steamie, teraz już przekierowanie działa poprawnie na ich Facebook-a + Już oficjalnie informacja na steamie, że start 26 kwietnia :)

Witam może dołącze do waszej gildi jak moja nie wypali najwyżej się da alliance :)

Czy w grze istnieje party finder ? Jak tak, to gra brzmi / wygląda na taką, jaką szukałem :)

Ja też właśnie szukałem mmo w starym stylu coś jak Runes of Magic a ta gra wydaje się podoba po objerzeniu kilku filmów na YT :) mam racje?

Pisze się :) kiedyś się maniaczyło :) Soulik stary nick może ktoś kojarzy po stronie Ora :)

Czy w grze istnieje party finder ? Jak tak, to gra brzmi / wygląda na taką, jaką szukałem 

Są findery do wszystkiego :) ale prościej zebrać piątke z gildi i śmigać

Są findery do wszystkiego  ale prościej zebrać piątke z gildi i śmigać

Zatem Cya In-game :)

Jak się ogarnę w grze, to poszukam gildii. Nigdy w to nie grałem, zatem nie chcę nikomu przeszkadzać swoimi newbie pytaniami :)

@mrjerry Nie ma problemu, czy jesteś newbie czy już grałeś nie ma znaczenia każdy może dołączyć :)

Ja na pewno popykam ale bez no-life :) Obecnie gram w Revelation Online ale to nie to czego szukam. W Astę grałem gdzieś do 30 lvl'a Archerem. Teraz mam dylemat czy zrobić archera czy maga bardziej nastawiam się na BG i open pvp

a jak wygląda sprawa z addonami?

Chętny do gry i klanu :) Frakcja obojętna ;) Prawdopodobnie łucznik :)

Właśnie, do jakiej frakcji mam dołączyć, żeby z wami grać? Niestety wątpię abym pojawił się na TSie podczas spotkania, mam wtedy prywatne plany :)

Właśnie, do jakiej frakcji mam dołączyć, żeby z wami grać?(...)

Na chwilę obecną jeszcze tego nie ustaliliśmy. Sprawa jest do obgadania na wspomnianym, piątkowym zebraniu.
Gdy już się zdecydujemy to na pewno zamieścimy informację w tym temacie.

Zamierzacie korzystać z is? Co warto mieć, a co koniecznie aby nie odstawać, aż tak za topką?

Tak naprawdę nie ma w isie nic takiego co przy małych kwotach robiłoby różnicę.

Dopiero przy władowaniu kilku tysięcy, jak wymaxuje się divine spirity widać dużą różnicę :P