Asta Online- UTOPIA

A tak właściwie to jak się sprawa ma z ISem? Duże P2W?

Tak jak pisałem wcześniej, na upartego jak się właduje kilka tysięcy $ to możesz sobie wymaxować postać i się bić 1 vs 5.

U Webzena było kilku takich graczy i jedyne w czym to czasami przeszkadzało to jak się trafiło przeciwko takiemu w 5vs 5 arence ;s

Tak panowie zobaczyłem tego posta i z chęcią z wami pogram, będzie to moja pierwsza styczność z tą grą, ale raczej nie będzie to większym problemem. Gdyby ktoś mógł podesłać mi jakiś kontakt albo krótko opisać co i jak(serwer, strona itp)

Hmm... słyszałem, że w grze są tylko dwa raidy. Trochę mało, ale jako, że produkcja żyła 5 miesięcy to jest to zrozumiałe. Mam tylko nadzieję na masę DLC w przyszłości.

Raidy mają wersję easy i hard. O ile wersja easy jest banalna, bo dostaję się duże boosty do hp i dmgu o tyle wersja hard juz potrafi nastręczyć problemów i bez znajomości taktyk a często nawet z nimi można łatwo zaliczyć wipe.

Wiem, ale raidy to jest coś co definiuje każde MMORPG :D

Nie do końca się z tym zgadzam ale to już kwestia na inną rozmowę :P

Nie ma nic przyjemniejszego niż wbicie z gildią do lochu i rozwalanie gigantycznego bossa :)

To jaka frakcja w końcu ? Miło było by też gdyby każdy napisał kim będzie grać.

Wszystkie konkrety zostaną ustalone w piątkowy wieczór (21.04) na ts'ie
Każdy chętny będzie mógł się wypowiedzieć lub posłuchać co mają do powiedzenia inni :P
Po informacje odnośnie team-speaka zgłaszajcie się do mnie lub @axo, @Ralesky, @Criger

Hejo,

Aktualnie pogrywam w Rohana Origin i gra się świetnie choć baza graczy jest dość mała.

Czy Asta rzeczywiście jest w miarę grywalną ? Myślicie, że baza graczy będzie wystarczająca ?

Asta to kawał starego, dobrego solidnego mmo z przyzwoitą grafiką, przyjemnym pvp(o ile nie grasz healerem-wtedy płaczesz :D) i dość zróżnicowanym pve. Jest sporo do robienia, żeby wymaxować postać musisz poświęcić lekko kilka miesięcy. Jak dla mnie była mega grywalna, zwłaszcza jak już dotarłem do guild warów i map z open pvp. Aż przypomniały się czasy starych gier kiedy expisz sobie spokojnie i nagle na łeb spada Ci 15 typa z przeciwnej frakcji i albo zbierasz swoją ekipę albo idziesz grzecznie afk :D

Hejo,

Aktualnie pogrywam w Rohana Origin i gra się świetnie choć baza graczy jest dość mała.

Czy Asta rzeczywiście jest w miarę grywalną ? Myślicie, że baza graczy będzie wystarczająca ?

ASTA ma dużą liczbę fanów od czasów Webzena. O ile później gra toczy się głównie na ostatnich mapach i w początkowe mapy bywają puste i trudno jest znaleźć drużynę do PvE/PvP, to na maksymalnym poziomie graczy na pewno będzie sporo.

ASTA ma dużą liczbę fanów od czasów Webzena. O ile później gra toczy się głównie na ostatnich mapach i w początkowe mapy bywają puste i trudno jest znaleźć drużynę do PvE/PvP, to na maksymalnym poziomie graczy na pewno będzie sporo.

Rozgrywka bardziej nastawiona na solo na czy na party? w Rohanie niestety dużo lepiej wychodziło solo przy dobrym EQ. Teraz na high lvlu prócz szukania lepszy craft matsów na craft to nie ma co robić.

Rozgrywka bardziej nastawiona na solo na czy na party? w Rohanie niestety dużo lepiej wychodziło solo przy dobrym EQ. Teraz na high lvlu prócz szukania lepszy craft matsów na craft to nie ma co robić.

Osiągnięcie max. poziomu grając solo nie jest problemem. Są również Areny 1v1 i raid bossy na których liczy się twój osobisty wynik. Jednak później głównie chodzi się na raidy, dungeony i battlegroundy, gdzie podstawą jest drużyna.
Solo można grać, ale drużynowe eventy są ciekawsze ;)

Osiągnięcie max. poziomu grając solo nie jest problemem. Są również Areny 1v1 i raid bossy na których liczy się twój osobisty wynik. Jednak później głównie chodzi się na raidy, dungeony i battlegroundy, gdzie podstawą jest drużyna.
Solo można grać, ale drużynowe eventy są ciekawsze 

No to chyba warto spróbować. Na rynku nie ma nic ciekawego, wieczna stagnacja albo crapowe RO. Rohan Origin jako pierwsza z gier MMO od paru lat (choc to po prostu re-boot klasycznej wersji) dała mi masę frajdy.

Jeżeli tutaj populacja nie będzie w porywach 13-20 osób w gildii o godz 18/19 to się pisze :D

Osoby zainteresowane serwerem TS mogą kontaktować się z:
@Criger @NeeKotek @natv46 @axo @Ralesky

Adres serwera TS3 wysyłamy w wiadomości prywatnej ;)

Zaintrygowaliście mnie. Zarówno gra jak i ekipa zapowiada się całkiem ciekawe więc chętnie się dołączę przy premierze :)

Zagram z wami ale nie oczekujcie ze bede przesiadywal na ts calymi dniami, nie szukam kolegow online tylko graczy do wspólnej gry.

Zagram z wami ale nie oczekujcie ze bede przesiadywal na ts calymi dniami, nie szukam kolegow online tylko graczy do wspólnej gry. 

?