Asta Online- UTOPIA

?

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem czy co ? ^^

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem czy co ? ^^

Nikt niczego nie oczekuje wobec twej osoby więc nie wiem do kogo piszesz takie brednie. Nikogo to nie interesuje.

Nikt niczego nie oczekuje wobec twej osoby więc nie wiem do kogo piszesz takie brednie. Nikogo to nie interesuje.

Omg... Robicie jakies spotkania na ts grupowe wiec pisze ze nie bede w tym uczestniczyl bo szukam ludzi do gry a nie do gadania sobie jak z kolegami. Jak bys sie domyslil to wiedzial bys ze chodzi mi tylko o rajdy i gvg bo do tego ts jest niezbedny...

Algade daje ci to cos ze wypisujesz takie brednie? Po co się tym szczycisz?

@Algade jak się da zauważyć, osoby z tego tematu to jakaś grupka znajomych z wcześniejszej wersji Asta. Jeśli Ci to nie odpowiada, to po gucio się wypowiadasz? Znajdź sobie osoby bezpośrednio w grze i po sprawie.

@Algade jak się da zauważyć, osoby z tego tematu to jakaś grupka znajomych z wcześniejszej wersji Asta. Jeśli Ci to nie odpowiada, to po gucio się wypowiadasz? Znajdź sobie osoby bezpośrednio w grze i po sprawie.

Ta grupka znajomych chce się podzielić z innymi swoim doświadczeniem ;)

Poszukujemy nowych graczy, którzy chcieliby się przyłączyć i wspólnie stworzyć jedną dużą polską gildię, zamiast rozpraszać się po 10 mniejszych.
TS jest opcjonalny. Ale jak już wspomniał @Algade na wojnach i rajdach się bez niego nie obejdzie.

@Algade jak się da zauważyć, osoby z tego tematu to jakaś grupka znajomych z wcześniejszej wersji Asta. Jeśli Ci to nie odpowiada, to po gucio się wypowiadasz? Znajdź sobie osoby bezpośrednio w grze i po sprawie.

No wlasnie grupka znajomych. Dlatego pisze ze nie chce sie wplatywac w ta znajomosc tylko po prostu miec graczy na rajdy..

Algade daje ci to cos ze wypisujesz takie brednie? Po co się tym szczycisz?

Brednie? Wy tu wszyscy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem .

Ja też chętnie pogram z wami, lecz jak coś to na tym spotkaniu nie będę uczestniczył bo, po prostu czuję się tam niepotrzebny:) Nie grałem jeszcze, to nawet nie będę miał pojęcia o czym mowa ale podczas startu na 100% wbije i zostanę nolifić przez kilka dni.

@Algade

Omg... Robicie jakies spotkania na ts grupowe wiec pisze ze nie bede w tym uczestniczyl bo szukam ludzi do gry a nie do gadania sobie jak z kolegami. Jak bys sie domyslil to wiedzial bys ze chodzi mi tylko o rajdy i gvg bo do tego ts jest niezbedny... 

NA jaki ch*j w ogóle piszesz w tym temacie??

Panowie spokojnie, jutrzejsze spotkanie jest nie obowiązkowe ale miło by było gdyby wszyscy zainteresowani na nie przyszli bo będziemy np. decydować o wyborze frakcji

Ja też chętnie pogram z wami, lecz jak coś to na tym spotkaniu nie będę uczestniczył bo, po prostu czuję się tam niepotrzebny:) Nie grałem jeszcze, to nawet nie będę miał pojęcia o czym mowa(...)

Każda osoba, nawet ta która nigdy nie miała styczności z tytułem, będzie mile widziana na naszym TSie.
Zawsze będzie można o coś zapytać i dowiedzieć się czegoś nowego.

Tak jak wyżej wspomnieli koledzy - Mamy doświadczenie z grą, więc na pewno Wam doradzimy jak nie będziecie czegoś wiedzieć, czy to w sprawie jakiegoś questa, umiejętności czy ekwipunku (Jeżeli nic się nie zmieni diametralnie, to mogę powiedzieć, że znamy tą grę niemal na pamięć :D)

Co do TS'a - Nie jest to obowiązek, lecz fajnie by było gdyby każdy gracz ON-LINE był również na TS'ie(Chociaż zmutowany, jak nie będzie chciał rozmawiać ani słuchać, w razie potrzeby się go "Poknie"). Nikomu nie mówimy, że ma szukać kolegów w grze/gildii ale odrobina integracji nikomu nie zaszkodzi raczej ;)
Jedynie uczestnicy wojen/raidów/instancji czy też walk na mapach open pvp będą miały jako taki obowiązek komunikacji z drużyną, ponieważ w trakcie walki mało kto zwraca uwagę na czat ig.

O proszę, nawet nazwa której bylem pomysłodawcą przetrwała. Miło :-)

Odnajdę Jessice Hyde to może zagram.

Chociaż fakt ze grywalne w pvp klasy po pewnym czasie to tylko Rogal/Arch nie zachęca

Ja się do Was zgłosze na pewno po starcie gry :D Chętnie zagram w jakieś mmo starego typu bo ostatnie w jakie pograłem dłużej to Allodsa na PL serwie :P

(...)Chociaż fakt ze grywalne w pvp klasy po pewnym czasie to tylko Rogal/Arch nie zachęca

Grając warriorem pod defense z ~60k HP i sporą ilością defa, PvP grało mi się niezwykle przyjemnie. W dobrej ekipie, gdzie każdy wiedział co do niego należy, nie było mowy o przegranej. Podobną frajdę, jeżeli chodzi no tryb PvP, dawał mi jedynie WoW.

Ponadto klasa healera również, przy oczywiście poświęceniu jej odpowiedniej ilości czasu na rozwój, zmieniała losy BG/aren. W Aście KAŻDA klasa, przy znajomości skilli oraz odpowiednich umiejętnościach gracza siała spustoszenie w PvP.

Kilka pytan, kiedy otwarcie serwerow ? konkretna data + godzina, nigdy nie gralem ale moge po nolific nawet miesiac jesli bedzie z kim grac,

Gra zostala zamknieta i teraz bedzie uruchomiona ponownie od nowego producenta ?

Jak wyglada end game ?

A ja mam pytanie jak się expi w tej grze ? Przez grind questów, mobów?

ja tez bede grał. grałem kiedyś, bardzo dobre mmo

@Algade 

NA jaki ch*j w ogóle piszesz w tym temacie??

A do czego jest ten temat pajacu ?