Stormblood - zakup

Hej, skąd zamawialiście preordery na dodatek? Patrzę na kilka stron polskich i mimo iż sprzedają wersję pudełkową to zaznaczony jest wcześniejszy dostęp i teraz nie wiem czy to będzie działać czy po prostu skopiowali opis nawet go nie czytając a wysyłkę zaczną dopiero po oficjalnej premierze. Ktoś ma jakieś potwierdzone info skąd oprócz oficjalnej strony można urwać wersję z murowanym wczesnym dostępem?

https://store.eu.square-enix.com/eu/product/425194/final-fantasy-xiv-stormblood-pc

Czytanie takie trudne co ?

Ja zamówiłem w empiku i obsługa klienta powiedziała mi że kod wcześniejszego dostępu dostane emailem.Nie sprecyzowali kiedy, ale na pewno przed premierą inaczej to by nie miało sensu :P

Opisy są kopią od sq a czy dostaniesz keye na wczesny dostęp może tak ale jak to bywa z Polskimi sklepami możesz dostać go po premierze dlatego też zmówiłem na strone squera

Nie no mam nadzieje że wyślą przed premierą inaczej bym się strasznie zawiódł.A heavensward miał wcześniejszy dostęp ?

Miał. Mój znajomy zamawiał na muve.pl kopię HW i dostał klucz do early access razem z pudełkiem z grą, czyli dzień po premierze.

To słabo :(

Ja pamiętam też akcje z keye.pl że się z diablo 3 wysypali i nie mieli kluczy na premiere co preordery co ludzie kupili

Hej, skąd zamawialiście preordery na dodatek? Patrzę na kilka stron polskich i mimo iż sprzedają wersję pudełkową to zaznaczony jest wcześniejszy dostęp i teraz nie wiem czy to będzie działać czy po prostu skopiowali opis nawet go nie czytając a wysyłkę zaczną dopiero po oficjalnej premierze. Ktoś ma jakieś potwierdzone info skąd oprócz oficjalnej strony można urwać wersję z murowanym wczesnym dostępem?